Ұйымдасқан қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі республикалық жедел штабты құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2000 жылғы 28 сәуір N 134. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2001.05.29. N 214 өкімімен. ~N010214
Қазақстан Республикасы Конституциясының K951000_ 44-бабының
20) тармақшасына сәйкес ұйымдасқан қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресті күшейту, құқық қорғау органдарының жұмысын үйлестіруді жақсарту мақсатында қаулы етемін:
1. Ұйымдасқан қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі
республикалық жедел штаб құрылсын (бұдан әрі - Республикалық жедел штаб)
және оның дербес құрамы бекітілсін (қоса беріледі).
2. Республикалық шұғыл штабтың жұмыс органы Қазақстан Республикасы
Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік-құқық бөлімі болып белгіленсін.
3. Республикалық жедел штабтың басшысы бір апта мерзімде штабтың
жұмыс жоспарын бекітсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы
28 сәуірдегі N 134 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Ұйымдасқан қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес жөніндегі республикалық жедел штабтың
ДЕРБЕС ҚҰРАМЫ
Мәми                        Қазақстан Республикасы Президенті
Қайрат Әбдіразақұлы         Әкімшілігі Басшысының орынбасары
- Мемлекеттік-құқық бөлімінің
меңгерушісі - штаб жетекшісі
Штаб мүшелері:
Хитрин                      Қазақстан Республикасының
Юрий Александрович          Бас Прокуроры
Рогов                       Қазақстан Республикасы
Игорь Иванович              Президентінің кеңесшісі, Жоғарғы
Сот Кеңесінің төрағасы
Мұсаев                      Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әлнұр Әлжапарұлы            қауіпсіздік комитетінің төрағасы
Сүлейменов                  Қазақстан Республикасының Ішкі
Қайырбек Шошанұлы           істер министрі - штаб жетекшісінің
орынбасары
Мұхамеджанов                Қазақстан Республикасының
Бауыржан Әлімұлы            Әділет министрі
Кәкімжанов                  Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы       Мемлекеттік кіріс министрі
Сәрсенбаев                  Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
Алтынбек Сәрсенбайұлы       келісім министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Об образовании Республиканского оперативного штаба по борьбе с организованной преступностью и коррупцией
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 апреля 2000 года N 134. Утратило силу распоряжением Президента Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 214
Сноска. Утратило силу распоряжением Президента РК от 29.05.2001 N 214 .
В целях дальнейшего усиления борьбы с организованной преступностью и коррупцией, улучшения координации деятельности правоохранительных органов в соответствии с подпунктом 20) статьи 44 K951000_ Конституции Республики Казахстан:
1. Образовать Республиканский оперативный штаб по борьбе с организованной преступностью и коррупцией (в дальнейшем - Республиканский оперативный штаб) и утвердить его персональный состав (прилагается).
2. Определить рабочим органом Республиканского оперативного штаба Государственно-правовой отдел Администрации Президента Республики Казахстан.
3. Руководителю Республиканского оперативного штаба в недельный срок утвердить план работы штаба.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
Утвержден
распоряжением Президента Республики Казахстан от 28 апреля 2000 г. N 134
Персональный состав Республиканского оперативного штаба по борьбе с организованной преступностью и коррупцией Мами Заместитель Руководителя Администрации Кайрат Абдразакович Президента Республики Казахстан - заведующий Государственно-правовым отделом - руководитель штаба Члены штаба: Хитрин Генеральный Прокурор Республики Казахстан Юрий Александрович Рогов Советник Президента Республики Казахстан, Игорь Иванович Председатель Высшего Судебного Совета Мусаев Председатель Комитета национальной Альнур Альжапарович безопасности Республики Казахстан Сулейменов Министр внутренних дел Республики Каирбек Шошанович Казахстан - заместитель руководителя штаба Мухамеджанов Министр юстиции Республики Казахстан Бауржан Алимович Какимжанов Министр государственных доходов Зейнулла Халидоллович Республики Казахстан Сарсенбаев Министр культуры, информации и Алтынбек Сарсенбаевич общественного согласия Республики Казахстан (Специалисты: Польский В.Ф., Петрова Г.В.)