Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 наурыздағы N 30 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Кармазина - Қазақстан Республикасы Экономика және
Лена Мағауияқызы бюджеттік жоспарлау министрлігі бюджет
саясаты және жоспарлау департаментінің
директоры, хатшы,
Құсайынов - Қазақстан Республикасы Экономика және
Марат Әпсеметұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
Меркель - Қазақстан Республикасы Парламенті
Иоган Давидович Сенатының Өңірлік және салалық даму
комитетінің төрағасы (келісім бойынша),
Палымбетов - Қазақстан Республикасы Экономика және
Болат Әбілқасымұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі;
"Ахметов - Қазақстан Республикасының Премьер-
Даниал Кенжетайұлы Министрі, төраға"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Мәсімов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары";
"Коржова - Қазақстан Республикасы Экономика және
Наталья Артемовна бюджеттік жоспарлау вице-министрі",
"Орынбаев - Қазақстан Республикасы Президенті
Ербол Тұрмаханұлы Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлімінің меңгерушісі",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Коржова - Қазақстан Республикасы Қаржы министрі",
Наталья Артемовна
"Орынбаев - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Статистика
Бақыт Тұрлыханұлы агенттігінің төрағасы";
"Мәсімов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Кәрім Қажымқанұлы көмекшісі"
деген жол алып тасталсын;
аталған Комиссия құрамынан А.С.Есімов, С.М.Мыңбаев, Қ.М.Әйтекенов, Л.Н.Бурлаков, А.Ғ.Дунаев, Б.А.Исаев шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 марта 2006 года N 30. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Кармазину - директора департамента
Лену Магауяновну бюджетной политики и
планирования Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан, секретарем,
Кусаинова - вице-министра экономики и
Марата Апсеметовича бюджетного планирования
Республики Казахстан,
Меркеля - председателя Комитета по
Иогана Давидовича региональному и отраслевому
развитию Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Палымбетова - вице-министра экономики и
Болата Абылкасымовича бюджетного планирования
Республики Казахстан;
после строки:
"Ахметов - Премьер-Министр Республики
Даниал Кенжетаевич Казахстан, председатель"
дополнить строкой следующего содержания:
"Масимов - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович Республики Казахстан,
заместитель председателя";
строки:
"Коржова - вице-министр экономики и
Наталья Артемовна бюджетного планирования
Республики Казахстан",
"Орынбаев - заведующий отделом социально-
Ербол Турмаханович экономического анализа
Администрации Президента
Республики Казахстан",
"Султанов - вице-министр экономики и
Бахыт Турлыханович" бюджетного планирования
Республики Казахстан,
секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Коржова - Министр финансов Республики
Наталья Артемовна Казахстан",
"Орынбаев - заместитель Руководителя
Ербол Турмаханович Администрации Президента
Республики Казахстан",
"Султанов - Председатель Агентства
Бахыт Турлыханович" Республики Казахстан по
статистике";
строку:
"Масимов - Помощник Президента
Карим Кажимканович Республики Казахстан"
исключить;
вывести из состава указанной Комиссии: Есимова А.С., Мынбаева С.М., Айтекенова К.М., Бурлакова Л.Н., Дунаева А.Г., Исаева Б.А.
Президент
Республики Казахстан