"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 26 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 206-құжат; 2006 ж., № 10, 88-құжат; № 50, 529-құжат; 2007 ж., № 2, 22-құжат, № 13, 146-құжат; № 45, 528-құжат; 2008 ж., № 1, 1-құжат; № 28, 263-құжат; 2009 ж., № 21, 186-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 32, 295-құжат; 2010 ж., № 31, 235-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен айқындалған Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Келімбетов - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы Экономикалық даму және сауда министрі,
Әйімбетов - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Сейітсұлтан Сүлейменұлы Мәжілісі Экономикалық реформа және
өңірлік даму комитетінің төрағасы
(келісім бойынша);
көрсетілген комиссияның құрамынан Ж.С.Айтжанова, В.Я.Бобров шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 26. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88; № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22; № 13, ст. 146; № 45, ст. 528; 2008 г., № 1, ст. 1; № 28, ст. 263; 2009 г., № 21, ст. 186; № 27-28, ст. 234; № 32, ст. 295; 2010 г., № 31, ст. 235) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Келимбетова - Министра экономического развития и
Кайрата Нематовича торговли Республики Казахстан,
Аимбетова - председателя Комитета по
Сеитсултана Сулейменовича экономической реформе и
региональному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию);
вывести из состава указанной комиссии: Айтжанову Ж.С., Боброва В.Я.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев