Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 156 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 2000 жылғы 13 наурыз N 386 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.10. N 1300 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің Регламенті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 156  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 6, 40-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің Регламентінде:
20-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) жобаның экономикалық орындылығы және мемлекеттік әлеуметтік-экономикалық саясаттың негізгі бағыттарына сәйкестігін қамтамасыз ету мәселелері бойынша - Экономика министрлігімен;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 156
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 386. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 декабря 2002 г. N 1300
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 156 P990156_  "О Регламенте Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 6, ст. 40) следующее дополнение:
в Регламенте Правительства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 20 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) с Министерством экономики - по вопросам экономической целесообразности и обеспечения соответствия проекта основным направлениям государственной социально-экономической политики;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан