"Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 тамыз N 1044 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.02.25. N 248 қаулысымен. ~P020248
"Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық акционерлік қоғамы қызметінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 сәуірдегі N 497 P010497_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық акционерлік қоғамымен (бұдан әрі - "Қазақойл" ҰМК) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен "Қазақойл" ҰМК-ның құрамынан "Теңізшевройл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі жиырма пайыз мөлшеріндегі қатысу үлесін шығаруды және оны Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің атына мемлекеттің меншігіне тапсырылуын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақойл" Ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлік қоғамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 P970410_ қаулысына:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Теңізшевройл" ЖШС 25" деген жол алынып тасталсын;
2) "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 P990405_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері республикалық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
"Атырау облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 145-2-жолмен толықтырылсын:
"145-2. АТР "Теңізшевройл" ЖШС";
3) "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 P990659_ қаулысына:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігіне" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 45-жолмен
толықтырылсын:
"45.   АТР                  "Теңізшевройл" ЖШС".
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Энергетика және
минералдық ресурстар министрі В.С.Школьникке жүктелсін.

Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2001 года N 1044. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2002 г. N 248 ~P020248 )
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2001 года N 497 P010497_ "О некоторых вопросах деятельности закрытого акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан совместно с закрытым акционерным обществом "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" (далее - ННК "Казахойл") в установленном законодательством порядке обеспечить выведение из состава имущества ННК "Казахойл" доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл" в размере двадцати процентов и ее передачу в собственность государства в лице Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 года N 410 P970410_ "Об акционерном обществе "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл":
в приложении 1 к указанному постановлению строку:
"ТОО "Тенгизшевройл" 25" исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Атырауская область" дополнить строкой, порядковый номер 145-2, следующего содержания:
"145-2 АТР ТОО "Тенгизшевройл";
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 45, следующего содержания:
"45                          АТР             ТОО "Тенгизшевройл ".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника В.С.

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)