"Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қазан N 1304
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Шығыс Қазақстан облысының әкіміне Бақыршық тау-кен металлургия комбинатының кредиторлық берешегін өтеу және оны кейіннен тарату шартымен "Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысудың 30 пайыз үлесі берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мынадай шешімдеріне өзгеріс пен
толықтыру енгізілсін:
1) "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
495-9-жолмен толықтырылсын:
"495-9 ШҚО-001271 "Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" ЖШС";
2) "Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорнына қатысудың мемлекеттік үлесі
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 шілдедегі N 1026
P991026_
қаулысына:
2-тармақтың 2-тармақшасы алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах товарищества с ограниченной ответственностью "Бакырчикское горнодобывающее предприятие"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2001 года N 1304
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать акиму Восточно-Казахстанской области 30-процентную долю участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Бакырчикское горнодобывающее предприятие" с условием погашения кредиторской задолженности Бакырчикского горно-металлургического комбината и его последующей ликвидации.
2. Внести изменение и дополнение в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в предложении 1 к указанному постановлению:
раздел "Восточно-Казахстанская область" дополнить строкой, порядковый номер 495-9, следующего содержания:
"495-9 ВКО-001271 ТОО "Бакырчикское горнодобывающее предприятие";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1026 P991026_ "О государственной доле участия в Бакырчикском горнодобывающем предприятии":
подпункт 2 пункта 2 исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)