Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 5 шiлдедегi N 930 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қазандағы N 1113 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387  (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 5 шiлдедегі N 930  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 32-33, 295-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi туралы ережеге:
11-тармақ 8) тармақшасындағы "жүргізу" деген сөзден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) республикалық мемлекеттік кәсiпорындарға шаруашылық жүргiзу немесе жедел басқару құқығында тиесiлi мүлiктiң тиiмдi пайдаланылуын бақылау";
12-тармақта:
мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарға қатысты республикалық меншiк құқығы субъектiсi;";
17) тармақшадағы "республикалық мемлекеттiк органдардың" деген сөздерден кейiн ", сондай-ақ оларға ведомстволық бағынысты республикалық мемлекеттiк ұйымдардың" деген сөздермен толықтырылсын, "және иелiк ету" деген сөздер алынып тасталсын;
13-тармақта:
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарға қатысты республикалық меншiк құқығы субъектiсiнiң құзыретiне жататын мәселелер бойынша шешiмдер қабылдауға;";
7) тармақшадағы "мемлекеттiң қатысуымен ұйымдарды қайта ұйымдастыру мен санациялауға" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Yкiметi анықтаған экономиканың стратегиялық салаларындағы республикалық мемлекеттiк меншiк объектiлерiн және жекешелендiрiлген ұйымдарды тиiмдi басқарудың мониторингiн жүргiзуге" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) тармақшадағы "органдардың" деген сөзден кейiн ", сондай-ақ оларға ведомстволық бағынысты республикалық мемлекеттiк ұйымдардың" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендіру комитетiнiң құрылымы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басшылық
Республикалық мемлекеттiк меншiк объектiлерiн сату басқармасы
Жекешелендiруден кейiнгi бақылау басқармасы
Мемлекеттiк меншiктi басқару әдiснамасы және оны жетiлдіру басқармасы
Мемлекеттiң қатысуы бар мемлекеттік емес заңды тұлғалармен жұмыс жөнiндегi басқарма
Республикалық мемлекеттiк заңды тұлғалармен жұмыс жөнiндегi басқарма
Заң басқармасы
Ұйымдастырушылық-инспекторлық жұмыс басқармасы
Республикалық бюджеттiң кiрiсiне ақшаның түсуiн бақылау бөлiмi".

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 930
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1113. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1113 утратило силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п.10 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 930 "Вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 32-33, ст. 295) следующие изменения и дополнения:
1) в Положение о Комитете государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 11 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) контроль за эффективностью использования имущества, принадлежащего на праве хозяйственного ведения или оперативного управления республиканским государственным предприятиям.";
в пункте 12:
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) субъекта права республиканской собственности по отношению к республиканским государственным предприятиям;";
в подпункте 17) слова "по вопросам управления и распоряжения" заменить словами ", а также подведомственных им республиканских государственных организаций по вопросам управления";
в пункте 13:
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) принимать решения по вопросам, относящимся к компетенции субъекта права республиканской собственности по отношению к республиканским государственным предприятиям;";
в подпункте 7) слова "реорганизацию и санацию организаций с участием государства" заменить словами "мониторинга эффективности управления объектами государственной собственности и приватизированными организациями в стратегических отраслях экономики, определенных Правительством Республики Казахстан";
подпункт 9) после слова "органов" дополнить словами "а также подведомственных им республиканских организаций";
2) структуру Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
"Руководство
Управление продажи объектов республиканской государственной собственности
Управление постприватизационного контроля
Управление методологии и совершенствования управления государственной собственностью
Управление по работе с негосударственными юридическими лицами с государственным участием
Управление по работе с республиканскими государственными юридическими лицами
Юридическое управление
Управление организационно-инспекторской работы
Отдел контроля за поступлением денег в доход республиканского бюджета".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан