Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N 228 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 18 желтоқсан N 228д
"Өсiмдiктердi қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 3 шiлдедегi Заңын iске асыру, сондай-ақ карантиндiк объектiлердiң ошақтарын оқшаулау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N 228 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 19-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағанда:
"91,2 мың литр гербицидтердi" деген сөздер "170 мың литрге дейiн гербицидтердi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"шамамен 25 мың гектарға" деген сөздер "шамамен 32 мың гектарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Iске асырудың мерзiмдерi" деген 6-бағанда "1, 2-тоқсандар" деген сөздер "жыл бойында" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 31-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi іс-шаралар" деген 5-бағанда:
"тiркелген пестицидтердi" деген сөздерден кейiн ", соның ішінде пестицидтердiң қорын құру үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
"шамамен 3,6 млн. га алаңда" деген сөздер "шамамен 2,8 млн. га алаңда" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Iске асырудың мерзiмдерi" деген 6-бағанда "1-3 тоқсан" деген сөздер "1-4-тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының

Премьер-Министрі
О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 228д
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 июля 2002 года "О защите растений", а также локализации очагов карантинных объектов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнение:
в приложении 19 к указанному постановлению:
в пункте 6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
в строке, порядковый номер 1:
в графе 5. Мероприятия по реализации программы (подпрограммы):
слова "гербицидов до 91,2 тысяч литров" заменить словами "гербицидов до 170 тысяч литров";
слова "порядка 25 тысяч гектар" заменить словами "порядка 32 тысяч гектар";
в графе 6. Сроки реализации слова "1-2 кварталы" заменить словами "в течение года";
в приложении 31 к указанному постановлению:
в пункте 6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
в строке, порядковый номер 2:
в графе 5. Мероприятия по реализации программы (подпрограммы):
после слов "на площади порядка 1,7 млн. гектар" дополнить словами ", в том числе для создания запаса пестицидов";
слова "на площади порядка 3,6 млн. гектар" заменить словами "на площади порядка 2,8 млн. гектар";
в графе 6. Сроки реализации слова "1-3 кварталы" заменить словами "1-4 кварталы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан