Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелеріне әкімшілік-аумақтық бірліктер бойынша жеңілдетілген бағаның мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі N 918 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 1021 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2015 № 1021  (01.07.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелеріне жеңілдетілген бағаның мөлшері барлық әкімшілік-аумақтық бірліктер бойынша жеке меншікке сатылатын жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнының 50 пайызы болып бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.06.11 N 482 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об утверждении размера льготной цены на земельные участки сельскохозяйственного назначения по административно-территориальным единицам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 918. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 1021
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2015 № 1021 (вводится в действие с 01.07.2016).
В соответствии с Земельным  кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить размер льготной цены на земельные участки сельскохозяйственного назначения по всем административно-территориальным единицам 50 процентов от кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка, продаваемого в частную собственность.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 11 июня 2007 г. N  482 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан