Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 200 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1225 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.11.02. N 1092 (2006 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді) қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Бала тууына байланысты берiлетiн бiр жолғы мемлекеттiк жәрдемақы төлеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 200  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 100-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
кiрiспедегi "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Бала тууына байланысты берiлетiн бiр жолғы мемлекеттiк жәрдемақы төлеудiң ережесiнде:
кiрiспедегi "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жәрдемақыларды төлеу ата-анасының бiреуiне (тiрi бала туған анасына не осы баланың әкесiне), ата-анасының екеуi де болмаған жағдайда - қамқоршыларына не баланың өзге заңды өкiлдерiне табысына қарамастан жүргiзiледi";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Туған әрбiр балаға жәрдемақы төлеу тиiстi жылға арналған республикалық бюджет туралы заңмен бекiтiлген он бес айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде жүзеге асырылады";
8-тармақтағы "6" деген сан "12" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
2) тармақша "не емдеу мекемесiнiң бала туылғаны туралы анықтамасының көшiрмесi" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақша алынып тасталсын;
17-тармақтағы "2003 жылға арналған" деген сөздер "тиiстi жылға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енетін 1-тармақтың алтыншы, сегізінші, тоғызыншы және он бірінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 200
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1225. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 2 ноября 2005 года N 1092 (P051092)(вводится в действие с 1 января 2006 года)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 200 "Об утверждении Правил выплаты единовременного государственного пособия в связи с рождением ребенка" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 100) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "в соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" исключить;
в Правилах выплаты единовременного государственного пособия в связи с рождением ребенка, утвержденных указанным постановлением:
в преамбуле слова "в соответствии с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" исключить;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Выплата пособий производится независимо от дохода одному из родителей (матери, родившей живого ребенка, либо отцу этого ребенка), в случае отсутствия обоих родителей - опекунам либо иным законным представителям ребенка";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Выплата пособия осуществляется на каждого родившегося ребенка в размере пятнадцатикратного месячного расчетного показателя, утверждаемого законом о республиканском бюджете на соответствующий год";
в пункте 8 цифру "6" заменить цифрами "12";
в пункте 9:
подпункт 2) дополнить словами "либо копию справки лечебного учреждения о рождении ребенка";
подпункт 5) исключить;
в пункте 17 слова "на 2003 год" заменить словами "на соответствующий год".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания, за исключением абзацев шестого, восьмого, девятого и одиннадцатого пункта 1, которые вступают в силу с 1 января 2003 года.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан