"1. Құны: 6782578 мың теңге (алты миллиард жетi жүз сексен екi миллион бес жүз жетпiс сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "1459" деген сандар "1458" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 28-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 95101 мың теңге (тоқсан бес миллион бiр жүз бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "305216" деген сандар "449598" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 36-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1663996 мың теңге (бiр миллиард алты жүз алпыс үш миллион тоғыз жүз тоқсан алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 37-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 529150 мың теңге (бес жүз жиырма тоғыз миллион бiр жүз елу мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "263320" және "894632" деген сандар тиiсiнше "465225" және "1524116" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 57-қосымшада:
бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Tepгeу изоляторларын жабдықтармен, байланыс құралдарымен және автокөлiкпен жарақтандыру";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 91774 мың теңге (тоқсан бiр миллион жетi жүз жетпiс төрт мың теңге).";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының IIМ тергеу изоляторларының материалдық-техникалық базасын нығайту";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң тергеу изоляторларын қылмыстың жасалуына күдiктiлер мен айыпталушыларды туберкулезден және басқа да аурулардан сақтандыру және осы аурулардың алдын алу үшiн медициналық жабдықтармен, сондай-ақ қазiргi заманғы ас үй және тұрмыстық жабдықтармен, байланыс құралдарымен және автокөлiкпен жарақтандыру";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай сөздермен толықтырылсын:
"көбейту техникасы - 6 бiрлiк, қазандықтарға арналған бу қазаны - 2 бiрлiк, стоматологиялық орындық - 8 бiрлiк, өндiрiстiк кiр жуатын машиналар - 10 бiрлiк, картопаршығыш - 11 бiрлiк, құрғақтай қуыру шкафы - 11 бiрлiк, шағын АТС - 9 бiрлiк, тоңазытқыш камерасы - 2 бiрлiк, автомобиль - 15 бiрлiк, тамақ пiсiретiн электр қазандығы - 10 бiрлiк, бинокулярлық микроскоп - 12 бiрлiк, электрокардиограф - 14 бiрлiк.";
7-тармақта "болдырмау" деген сөзден кейiн ", сондай-ақ iшкi iстер органдары тергеу изоляторларының материалдық-техникалық базасын жақсарту" деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасының  Сыртқы iстер министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 67-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 6782578 тысяч тенге (шесть миллиардов семьсот восемьдесят два миллиона пятьсот семьдесят восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "1459" заменить цифрами "1458";
в приложении 28 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 95101 тысяча тенге (девяносто пять миллионов сто одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "305216" заменить цифрами "449598";
в приложении 36 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1663996 тысяч тенге (один миллиард шестьсот шестьдесят три миллиона девятьсот девяносто шесть тысяч тенге).";
в приложении 37 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 529150 тысяч тенге (пятьсот двадцать девять миллионов сто пятьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "263320" и "894632" заменить цифрами "465225" и "1524116" соответственно;
в приложении 57 к указанному постановлению:
наименование программы изложить в следующей редакции:
"Оснащение следственных изоляторов оборудованием, средствами связи и автотранспортом";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 91774 тысячи тенге (девяносто один миллион семьсот семьдесят четыре тысячи тенге).";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы следственных изоляторов МВД Республики Казахстан";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: оснащение медицинским оборудованием для профилактики и предупреждения туберкулеза и других заболеваний подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, а также современным кухонным и бытовым оборудованием, средствами связи и автотранспортом следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить словами:
"множительной техники - 6 единиц, паровых котлов для котельной - 2 единицы, стоматологических кресел - 8 единиц, промышленных стиральных машин - 10 единиц, картофелечисток - 11 единиц, сухожаровых шкафов - 11 единиц, мини АТС - 9 единиц, холодильных камер - 2 единицы, автомобилей - 15 единиц, электрокотлов варочных - 10 единиц, бинокулярных микроскопов - 12 единиц, электрокардиографов - 14 единиц.";
в пункте 7 после слов "под стражей" дополнить словами ", а также улучшение материально-технической базы следственных изоляторов органов внутренних дел.";
по Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в приложении 67 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 4199778 мың теңге (төрт миллиард бiр жүз тоқсан тоғыз миллион жетi жүз жетпiс сегіз мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 3-жолда "51", "495" деген сандар тиiсiнше "56", "511" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 70-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 244259 мың теңге (екі жүз қырық төрт миллион екi жүз елу тоғыз мың теңге).";
2-тармақ "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы органдары жанындағы Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң тұрақты өкiлеттi өкiлдерiнiң болуы мен қызметiне арналған шығыстарды қаржыландыру тәртiбi туралы" ТМД үкiметтерi басшылары Кеңесiнiң 2002 жылғы 30 мамырдағы шешiмi" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 71-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 857944 мың теңге (сегiз жүз елу жетi миллион тоғыз жүз қырық төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 73-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 63241 мың теңге (алпыс үш миллион екi жүз қырық бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 75-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 378000 мың теңге (үш жүз жетпiс сегiз миллион теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ерекше жағдайларда литерлiк рейстерге ақы төлеу";
көрсетiлген қаулыға 76-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 224935 мың теңге (екi жүз жиырма төрт миллион тоғыз жүз отыз бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 79-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 79427 мың теңге (жетпiс тоғыз миллион төрт жүз жиырма жетi мың теңгe).";
2-тармақ "2003 жылғы 5 сәуiрдегi "Қазақстан Республикасының Кеден  кодексi " деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ "визалық жапсырмалар мен жабдықтарды кедендiк ресiмдеуге арналған кедендiк төлемдер мен салықтардың төлемi" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"визалық жапсырмалар мен жабдықтарды кедендiк ресiмдеуге арналған кедендiк төлемдер мен салықтардың төлемi";
көрсетiлген қаулыға 81-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 42646 мың теңге (қырық екi миллион алты жүз қырық алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 3-жолда "51" деген сандар "56" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 82-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 4199778 тысяч тенге (четыре миллиарда сто девяносто девять миллионов семьсот семьдесят восемь тысяч тенге)";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6, в строке, порядковый номер 3, цифры "51", "495" заменить цифрами "56", "511" соответственно;
в приложении 70 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 244259 тысяч тенге (двести сорок четыре миллиона двести пятьдесят девять тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами "Решение Совета глав правительств СНГ от 30 мая 2002 года "О порядке финансирования расходов на пребывание и деятельность постоянных полномочных представителей государств-участников Содружества Независимых Государств при органах Содружества Независимых Государств";
в приложении 71 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 857944 тысячи тенге (восемьсот пятьдесят семь миллионов девятьсот сорок четыре тысячи тенге).";
в приложении 73 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 63241 тысяча тенге (шестьдесят три миллиона двести сорок одна тысяча тенге)";
в приложении 75 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 378000 тысяч тенге (триста семьдесят восемь миллионов тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"В особых случаях оплата литерных рейсов";
в приложении 76 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 224935 тысяч тенге (двести двадцать четыре миллиона девятьсот тридцать пять тысяч тенге).";
в приложении 79 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 79427 тысяч тенге (семьдесят девять миллионов четыреста двадцать семь тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами "Таможенный кодекс Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года";
пункт 5 дополнить словами "оплата таможенных платежей и налогов за таможенное оформление визовых наклеек и оборудования";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Оплата таможенных платежей и налогов за таможенное оформление визовых наклеек и оборудования";
в приложении 81 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 42646 тысяч тенге (сорок два миллиона шестьсот сорок шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 3, цифры "51" заменить цифрами "56";
в приложении 82 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 135205 мың теңге (бiр жүз отыз бес миллион екi жүз бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 85-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 218324 мың теңге (екi жүз он сегiз миллион үш жүз жиырма төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
1-тармақта:
"68" деген сандар "94" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "компьютерлер - 26 жиынтық";
2-тармақта:
"260" деген сандар "275" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"41", "10" деген сандар тиiсiнше "46", "15" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"43", "23" деген сандар тиiсiнше "63", "28" деген сандармен ауыстырылсын;
"шаңсорғыштар" деген сөзден кейiн "10" деген сандар "15" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "тоңазытқыштар - 10 дана";
5-тармақта:
"38" деген сандар "47" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 86-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1435002 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз отыз бес миллион екi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 89 қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1503000 мың теңге (бiр миллиард бес жүз үш миллион теңге).";
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 108-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3742200 мың теңге (үш миллиард жетi жүз қырық екi миллион екi жүз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 113-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 23029939 мың теңге (жиырма үш миллиард жиырма тоғыз миллион тоғыз жүз отыз тоғыз мың теңге).";
Қазақстан Республикасының  Ауыл шаруашылығы министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 115-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2717252 мың теңге (екi миллиард жетi жүз он жетi миллион екі жүз елу екі мың теңге).";
2-тармақтағы "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiне 5-бағанында "366" деген сандар "365" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 119-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2959494 мың теңге (екі миллиард тоғыз жүз елу тоғыз миллион төрт жүз тоқсан төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
екiншi абзацта "2,6-3,1 млн. гектар" деген сөздер "шамамен 2,9-3,4 млн. гектар" деген сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "2,6-3,1 млн. гектар" деген сөздер "2,9-3,4 млн. гектар" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетiншi абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Зиянкестер мен өсiмдiктер ауруларына қарсы өңдеу жөніндегi қызметтер көрсету үшiн өткен жылдардың кредиторлық берешегiн өтеу.";
6-бағанда алтыншы абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жыл бойында";
көрсетiлген қаулыға 121-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 135205 тысяч тенге (сто тридцать пять миллионов двести пять тысяч тенге).";
в приложении 85 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 218324 тысячи тенге (двести восемнадцать миллионов триста двадцать четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в пункте 1:
цифры "68" заменить цифрами "94";
дополнить абзацем следующего содержания: "компьютеры - 26 комплектов";
в пункте 2:
цифры "260" заменить цифрами "275";
в пункте 3:
цифры "41", "10" заменить цифрами "46", "15" соответственно;
в пункте 4:
цифры "43", "23" заменить цифрами "63", "28" соответственно;
после слова "пылесосы" цифры "10" заменить цифрами "15";
дополнить абзацем следующего содержания:
"холодильники - 10 шт.";
в пункте 5:
цифры "38" заменить цифрами "47";
в приложении 86 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1435002 тысячи тенге (один миллиард четыреста тридцать пять миллионов две тысячи тенге).";
в приложении 89 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1503000 тысяч тенге (один миллиард пятьсот три миллиона тенге).";
по Министерству обороны Республики Казахстан:
в приложении 108 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3742200 тысяч тенге (три миллиарда семьсот сорок два миллиона двести тысяч тенге).";
в приложении 113 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 23029939 тысяч тенге (двадцать три миллиарда двадцать девять миллионов девятьсот тридцать девять тысяч тенге).";
по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в приложении 115 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2717252 тысячи тенге (два миллиарда семьсот семнадцать миллионов двести пятьдесят две тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "366" заменить цифрами "365";
в приложении 119 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2959494 тысячи тенге (два миллиарда девятьсот пятьдесят девять миллионов четыреста девяносто четыре тысячи тенге).";
в подпрограмме 031 в графе 5 таблицы пункта 6:
в абзаце втором слова "2,6-3,1 млн. гектар" заменить словами "порядка 2,9-3,4 млн. гектар";
в абзаце шестом слова "2,6-3,1 млн. гектар" заменить словами "2,9-3,4 млн. гектар;";
после абзаца седьмого дополнить абзацем следующего содержания:
"Погашение кредиторской задолженности прошлых лет за услуги по обработке против вредителей и болезней растений.";
в графе 6 после абзаца пятого дополнить абзацем следующего содержания:
"В течение года";
в приложении 121 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 142265 мың теңге (бiр жүз қырық екі миллион екі жүз алпыс бес мың теңге).";
2-тармақта "нормативтiк-құқықтық негiзi:" деген сөздерден кейiн "Тұқым туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының  6-бабы " деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "130-131 мың" деген сөздер "167-168 мың" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 130-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 131-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 881895 мың теңге (сегiз жүз сексен бiр миллион сегiз жүз тоқсан бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 132-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4620 мың теңге (төрт миллион алты жүз жиырма мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 135-қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 138-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 785521 мың теңге (жетi жүз сексен бес миллион бес жүз жиырма бір мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 139-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1612238 мың теңге (бiр миллиард алты жүз он екі миллион екі жүз отыз сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 141-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3776811 мың теңге (үш миллиард жетi жүз жетпiс алты миллион сегiз жүз он бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"474" деген сандар "700" деген сандармен ауыстырылсын;
"250" деген сандар "300" деген сандармен ауыстырылсын;
"650" деген сандар "150" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"3" деген сан "3,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"15" деген сандар "17,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 142-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 165404 мың теңге (бiр жүз алпыс бес миллион төрт жүз төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "172922" деген сандар "165404" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта "172 922" деген сандар "165 404" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 143-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1446600 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз қырық алты миллион алты жүз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 148-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 90691 мың теңге (тоқсан миллион алты жүз тоқсан бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"65 бiрлiк" деген сөздерден кейiн "; қарауыл машиналары - 12 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес 149-1-қосымшамен толықтырылсын;

"1. Стоимость: 142265 тысяч тенге (сто сорок два миллиона двести шестьдесят пять тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами "статья 6 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве";
в графе 5 таблицы пункта 6 слова "130-131 тысячи" заменить словами "167-168 тысяч";
приложение 130 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в приложении 131 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 881895 тысяч тенге (восемьсот восемьдесят один миллион восемьсот девяносто пять тысяч тенге).";
в приложении 132 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4620 тысяч тенге (четыре миллиона шестьсот двадцать тысяч тенге).";
приложение 135 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в приложении 138 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 785521 тысяча тенге (семьсот восемьдесят пять миллионов пятьсот двадцать одна тысяча тенге).";
в приложении 139 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1612238 тысяч тенге (один миллиард шестьсот двенадцать миллионов двести тридцать восемь тысяч тенге).";
в приложении 141 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3776811 тысяч тенге (три миллиарда семьсот семьдесят шесть миллионов восемьсот одиннадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "474" заменить цифрами "700";
цифры "250" заменить цифрами "300";
цифры "650" заменить цифрами "150";
в пункте 7:
цифру "3" заменить цифрами "3,5";
цифры "15" заменить цифрами "17,3";
в приложении 142 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 165404 тысячи тенге (сто шестьдесят пять миллионов четыреста четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "172922" заменить цифрами "165404";
в пункте 7 цифры "172 922" заменить цифрами "165 404";
в приложении 143 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1446600 тысяч тенге (один миллиард четыреста сорок шесть миллионов шестьсот тысяч тенге).";
в приложении 148 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 90691 тысяча тенге (девяносто миллионов шестьсот девяносто одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "65 ед." дополнить словами ";  патрульные машины - 12 ед.";
дополнить приложением 149-1 к указанному постановлению согласно приложению 4 к настоящему постановлению;

көрсетiлген қаулыға 150-қосымша осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 151-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4620 мың теңге (төрт миллион алты жүз жиырма мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 152-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 435 мың теңге (төрт жүз отыз бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 153-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3850 мың теңге (үш миллион сегiз жүз елу мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 154-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2310 мың теңге (екi миллион үш жүз он мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 158-қосымша осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 161-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 460000 мың теңге (төрт жүз алпыс миллион теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "жарғылық капиталын қалыптастыруға" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
" - ауылдық ақпараттық консультациялық орталықтар (AAКO) желiлерiн құруғa және оларды қамтамасыз етуге";
көрсетiлген қаулыға 163-қосымша алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 178-қосымша осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 179-қосымша осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 180-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 26350 мың теңге (жиырма алты миллион үш жүз елу мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жобаның мемлекеттiк құрылыс сараптамасын төлеу.";
көрсетiлген қаулыға 182-қосымша осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 10-қосымшаға сәйкес 188-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулының 190-қосымшасы алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасының  Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 192-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 568793 мың теңге (бес жүз алпыс сегiз миллион жетi жүз тоқсан үш мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "150" деген сандар "149" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 193-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

приложение 150 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению:
в приложении 151 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4620 тысяч тенге (четыре миллиона шестьсот двадцать тысяч тенге).";
в приложении 152 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 435 тысяч тенге (четыреста тридцать пять тысяч тенге).";
в приложении 153 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3850 тысяч тенге (три миллиона восемьсот пятьдесят тысяч тенге).";
в приложении 154 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2310 тысяч тенге (два миллиона триста десять тысяч тенге).";
приложение 158 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
в приложении 161 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 460000 тысяч тенге (четыреста шестьдесят миллионов тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "ОАО "Казагромаркетинг" для:" дополнить абзацем следующего содержания:
"- создания сети сельских информационно-консультационных центров (СИКЦ) - 161 и их обеспечения;";
приложение 163 к указанному постановлению исключить;
приложение 178 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
приложение 179 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
в приложении 180 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 26350 тысяч тенге (двадцать шесть миллионов триста пятьдесят тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Оплата Государственной строительной экспертизы проекта.";
приложение 182 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 188-1 к указанному постановлению согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
приложение 190 к указанному постановлению исключить;
по Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
в приложении 192 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 568793 тысячи тенге (пятьсот шестьдесят восемь миллионов семьсот девяносто три тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "150" заменить цифрами "149";
в приложении 193 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 799907 мың теңге (жетi жүз тоқсан тоғыз миллион тоғыз жүз жетi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"аудандарынан басқа" деген сөздерден кейiн ", Шығыс Қазақстан облысының Зырян, Аякөз, Бородулиха, Жарма аудандары. Ең төмен радиациялық қатер: Шығыс Қазақстан облысының Тарбағатай ауданы" деген сөздермен толықтырылсын";
"27131" деген сандар "37640" деген сандармен, "13984" деген сандар "24493" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 195-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 147866034 мың теңге (бiр жүз қырық жетi миллиард сегiз жүз алпыс алты миллион отыз төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"1664661" деген сандар "1675486" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 196-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 36115181 мың теңге (отыз алты миллиард бiр жүз он бес миллион бiр жүз сексен бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "682507" деген сандар "670602" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 204-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1011000 мың теңге (бiр миллиард он бiр миллион теңге).";
көрсетiлген қаулыға 206-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 998396 мың теңге (тоғыз жүз тоқсан сегiз миллион үш жүз тоқсан алты мың теңге).";
6-тармақтың 5-бағанында "9900" деген сандар "10995" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 208-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2887074 мың теңге (екi миллиард сегiз жүз сексен жетi миллион жетпiс төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 209-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2502 мың теңге (екi миллион бес жүз екі мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "26" деген сандар "28" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасының  Көлiк және коммуникациялар министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 220-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 698554 мың теңге (алты жүз тоқсан сегiз миллион бес жүз елу төрт мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"464" деген сандар "457" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 227-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10283565 мың теңге (он миллиард екi жүз сексен үш миллион бес жүз алпыс бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 231-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 799907 тысяч тенге (семьсот девяносто девять миллионов девятьсот семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слова "районов" дополнить словами "Зыряновский, Аягозкий, Бородулихинский, Жарминский районы Восточно-Казахстанской области. Минимального радиационного риска: Тарбагатайский район Восточно-Казахстанской области";
цифры "27131" заменить цифрами "37640", цифры "13984" заменить цифрами "24493";
в приложении 195 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 147866034 тысячи тенге (сто сорок семь миллиардов восемьсот шестьдесят шесть миллионов тридцать четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "1664661" заменить цифрами "1675486";
в приложении 196 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 36115181 тысяча тенге (тридцать шесть миллиардов сто пятнадцать миллионов сто восемьдесят одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "682507" заменить цифрами "670602";
в приложении 204 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1011000 тысяч тенге (один миллиард одиннадцать миллионов тенге).";
в приложении 206 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 998396 тысяч тенге (девятьсот девяносто восемь миллионов триста девяносто шесть тысяч тенге).";
в графе 5 пункта 6 цифры "9 900" заменить цифрами "10 995";
в приложении 208 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2887074 тысячи тенге (два миллиарда восемьсот восемьдесят семь миллионов семьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 209 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2502 тысячи тенге (два миллиона пятьсот две тысячи тенге).";
в графе 5 пункта 6 цифры "26" заменить цифрами "28";
по Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
в приложении 220 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 698554 тысячи тенге (шестьсот девяносто восемь миллионов пятьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "464" заменить цифрами "457";
в приложении 227 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10283565 тысяч тенге (десять миллиардов двести восемьдесят три миллиона пятьсот шестьдесят пять тысяч тенге).";
в приложении 231 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 7739131 мың теңге (жетi миллиард жетi жүз отыз тоғыз миллион бiр жүз отыз бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
081-кiшi бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Жолдарды қайта жөндеуге байланысты салықтарды төлеу; құрылысты қадағалауға байланысты салықтарды төлеу; банк төлемдерiн жүргiзгенi үшiн банкке комиссия; келiсiм-шарт шарттарына сәйкес техникалық аудармашылардың қызметтер көрсетуiне ақы төлеу; жер бөлiп беру, үй-жайды жалға алу. Деталдық жоба мен мердiгерлермен келiсiм-шарттарға сәйкес Батыс Қазақстанның автожолдарын қайта жаңарту.";
көрсетiлген қаулыға 241-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2156000 мың теңге (екi миллиард бiр жүз елу алты миллион теңге).";
осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес редакцияда көрсетiлген қаулыға 245-1-қосымшасымен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 260-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7347216 мың теңге (жетi миллиард үш жүз қырық жетi миллион екi жүз он алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
032-кiшi бағдарламада:
"Техникалық аударушылардың қызметi" деген сөздер "техникалық аудит" деген сөздермен ауыстырылсын;
033-кiшi бағдарламада:
"Құрылыс қадағалау жұмыстарына қосылған құнға салынатын салықты төлеу; Техникалық аударушылардың еңбекақысынан әлеуметтiк салық төлеу" деген сөздер "Жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу; келiсiм-шарт шарттарына сәйкес техникалық аудармашылардың қызметтер көрсетуiне ақы төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
035-кiшi бағдарламада:
"Құрылыс жұмыстарына қосылған құнға салынатын салықты төлеу" деген сөздер "Жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
037-кiшi бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу, құрылысты қадағалауға байланысты салықтарды төлеу.";
039-кiшi бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу.";
041-кiшi бағдарламада:
"Құрылыс жұмыстарына қосылған құнға салынатын салықты төлеу" деген сөздер "Жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 261-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3351372 мың теңге (үш миллиард үш жүз елу бip миллион үш жүз жетпiс екi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
030-кiшi бағдарлама мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Консалтингтiк қызметтер көрсету.";
031-кiшi бағдарламада "Құрылыс жұмыстарына қосымша құнға салынатын салықты төлеу" деген сөздер "Жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу; консалтингтiк қызметтер көрсетуге байланысты салықтарды төлеу. Деталдық жобаға және мердiгерлермен келiсiм-шарттарға сәйкес Алматы - Ұзынағаш учаскесiнде Алматы - Георгиевка автожолын оңалту.";
033-кiшi бағдарламада:
"Құрылысты қадағалауға қосымша құнға салынатын салықты төлеу" деген сөздер "Жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу; құрылысты қадағалауға байланысты салықтарды төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;

"1. Стоимость: 7739131 тысяча тенге (семь миллиардов семьсот тридцать девять миллионов сто тридцать одна тысяча тенге).";
в подпрограмме 081 графу 5 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог; выплата налогов, связанных с надзором за строительством; комиссии банку за проведение банковских платежей; оплата услуг технических переводчиков в соответствии с условиями контракта; отвод земель, аренда помещения. Реконструкция автодорог Западного Казахстана согласно детальному проекту и контрактов с подрядчиками.";
в приложении 241 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2156000 тысяч тенге (два миллиарда сто пятьдесят шесть миллионов тенге).";
дополнить приложением 245-1 к указанному постановлению в редакции согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
в приложении 260 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7347216 тысяч тенге (семь миллиардов триста сорок семь миллионов двести шестнадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в подпрограмме 032:
слова "услуги технических переводчиков" заменить словами "технический аудит";
в подпрограмме 033:
слова "Оплата налога на добавленную стоимость за надзор за строительством; оплата социального налога с заработной платы технических переводчиков" заменить словами "Выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог; оплата услуг технических переводчиков в соответствии с условиями контракта";
в подпрограмме 035:
слова "Оплата налога на добавленную стоимость за строительные работы" заменить словами "Выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог";
подпрограмму 037 изложить в следующей редакции:
"Выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог; выплата налогов, связанных с надзором за строительством.";
подпрограмму 039 изложить в следующей редакции:
"Выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог.";
в подпрограмме 041:
слова "Оплата налога на добавленную стоимость за строительные работы" заменить словами "Выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог";
в приложении 261 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3351372 тысячи тенге (три миллиарда триста пятьдесят один миллион триста семьдесят две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
подпрограмму 030 дополнить предложением следующего содержания:
"Консалтинговые услуги.";
в подпрограмме 031 слова "оплата налога на добавленную стоимость на строительные работы" заменить словами "выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог; выплата налогов, связанных с консалтинговыми услугами. Реабилитация автодороги Алматы - Георгиевка на участке Алматы - Узынагач согласно детальному проекту и контракту с подрядчиками.";
в подпрограмме 033:
слова "Оплата налога на добавленную стоимость за надзор за строительством" заменить словами "Выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог; выплата налогов, связанных с надзором за строительством";

осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес редакцияда 261-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасының  Қаржы министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 262-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7723925 мың теңге (жетi миллиард жетi жүз жиырма үш миллион тоғыз жиырма бес мың теңге).";
2-тармақтағы "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"1125" деген сандар "1094" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес редакцияда 263-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 269-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 37815364 мың теңге (отыз жетi миллиард сегiз жүз он бес миллион үш жүз алпыс төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 270-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9428000 мың теңге (тоғыз миллиард төрт жүз жиырма сегiз миллион теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 7-бағаны: ", облыстардың, Астана және Алматы қалаларының" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулының 273, 279-қосымшалары осы қаулыға 14, 15-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 280-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 15304 мың теңге (он бес миллион үш жүз төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 281-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1232765 мың теңге (бiр миллиард екi жүз отыз екi миллион жетi жүз алпыс бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 282-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 265828 мың теңге (екi жүз алпыс бес миллион сегiз жүз жиырма сегiз мың теңге).";
2-тармақ мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы  Заңымен бекiтiлген Инвестициялар мен Экспорттық кредит берудi сақтандыру жөнiндегi Ислам Корпорациясы Құрылтай Шартының 10-бабының 1-тармағы 2-тармағының а), в) тармақшалары";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мүшелiгi Қазақстан Республикасына кредиттiк ресурстарға, оның iшiнде экономикада және қаржы саласында реформаларды қолдауға, техникалық көмек пен гранттарды алуға жеңiлдетiлген шарттарда қол жеткiзу құқығын беретiн Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi, Еуропа Қайта құру және Даму Банкi, Ислам Даму Банкi және Инвестициялар мен Экспорттық Кредит берудi Сақтандыру жөнiндегi Ислам Корпорациясы сияқты iрi халықаралық қаржы ұйымдары қатарында акционер мәртебесiн алуға байланысты қабылданған Қазақстан Республикасының өз мiндеттемелерiн орындауы.";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить приложением 261-1 к указанному постановлению в редакции согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
по Министерству финансов Республики Казахстан:
в приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7723925 тысяч тенге (семь миллиардов семьсот двадцать три миллиона девятьсот двадцать пять тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "1125" заменить цифрами "1094";
дополнить приложением 263-1 к указанному постановлению согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
в приложении 269 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 37815364 тысячи тенге (тридцать семь миллиардов восемьсот пятнадцать миллионов триста шестьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 270 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9428000 тысяч тенге (девять миллиардов четыреста двадцать восемь миллионов тенге).";
графу 7 таблицы пункта 6 дополнить словами: "областей, городов Астаны и Алматы";
приложения 273, 279 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложениям 14, 15 к настоящему постановлению;
в приложении 280 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15304 тысячи тенге (пятнадцать миллионов триста четыре тысячи тенге).";
в приложении 281 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1232765 тысяч тенге (один миллиард двести тридцать два миллиона семьсот шестьдесят пять тысяч тенге).";
в приложении 282 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 265828 тысяч тенге (двести шестьдесят пять миллионов восемьсот двадцать восемь тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами следующего содержания:
"пункт (1), подпункты (а), (b) пункта (2) статьи 10 Учредительного Договора Исламской Корпорации по Страхованию Инвестиций и Экспортного Кредитования, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 8 января 2003 года";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: выполнение Республикой Казахстан своих обязательств, принятых в связи с приобретением статуса акционера в ряде крупных международных финансовых организаций, таких как Международный Банк Реконструкции и Развития, Европейский Банк Реконструкции и Развития, Исламский Банк Развития и Исламская Корпорация по Страхованию Инвестиций и Экспортного Кредитования, членство в которых дает право доступа Республике Казахстан к кредитным ресурсам, в т.ч. на льготных условиях на поддержание реформ в экономике и финансовой сфере, получения технической помощи и грантов.";
в графе 5 таблицы пункта 6:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. ЕҚДБ - ЕҚДБ акционерлiк капиталына қосымша жазылу есебiнен шығарылған қолма-қол ақша бөлiгi түрiндегi алтыншы мүшелiк жарнаны төлеу; қаражаттың бiр бөлiгiн, оның iшiнде 25.06.1999 ж. N 31-3-2/5762 қарапайым вексельдiң бесiншi бөлiгiн, 19.04.2000 ж. N 31-3-2/5395 қарапайым вексельдiң төртiншi бөлiгiн, 12.04.2001 ж. N 31-3-2-8/4630 қарапайым вексельдiң үшiншi бөлiгiн, 13.04.2002 ж. N 15-9-2-8/4414 қарапайым вексельдiң екiншi бөлiгiн және 7.05.2003 ж. N ДМО-1-2/4082 қарапайым вексельдiң бiрiншi бөлiгiн инкассациялау";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. ИЭКСИК - ИЭКСИК акционерлiк капиталына негiзгi жазылу есебiнен бастапқы мүшелiк жарна төлеу.";
осы қаулыға 16, 17-қосымшаларға сәйкес редакцияда 296-1, 296-2-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 298-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 813942 мың теңге (сегiз жүз он үш миллион тоғыз жүз қырық екi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 304-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 75204 мың теңге (жетпiс бес миллион екi жүз төрт мың теңге).";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық  кодексi (Жалпы бөлiм), "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 қарашадағы N 1268  қаулысы .";
5-тармақ "талап жұмысы" деген сөздерден кейiн "және оларды тарату" деген сөздермен толықтырылсын, "берешектердi" деген сөздiң алдынан "күмәндi" деген сөзбен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"5000 кәсiпорынды банкроттық туралы iс бойынша iстi қозғау туралы орташа алғанда хабарландыруды бұқаралық ақпарат құралдарында орналастыру орташа 20 мың хабарландыру" деген сөздер "2 404 ұйымның банкроттық туралы iс жөнiндегi хабарландыруды орташа 8 мың хабарландыруды бұқаралық ақпарат құралдарында орналастыру" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қарағандышахтакөмiр" ЖАҚ конкурстық iсiн жүргiзуге байланысты шығындарды төлеу";
Қазақстан Республикасының  Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi бойынша:
осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес редакцияда 301-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 311-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 200202 мың теңге (екi жүз миллион екi жүз екі мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын";

"2. ЕБРР - выплата шестого членского взноса в виде наличной части; инкассация частей средств, в том числе пятой части простого векселя от 25.06.1999 г. N 31-3-2/5762, четвертой части простого векселя от 19.04.2000 г. N 31-3-2/5395, третьей части простого векселя от 12.04.2001 г. N 31-3-2-8/4630, второй части простого векселя от 13.04.2002 г. N 15-9-2-8/4414 и первой части простого векселя от 7.05.2003 г. N ДМО-1-2/4082, выпущенных в счет дополнительной подписки на акционерный капитал ЕБРР";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. ИКСИЭК - оплата первоначального членского взноса в счет основной подписки на акционерный капитал ИКСИЭК.";
дополнить приложениями 296-1, 296-2 к указанному постановлению согласно приложениям 16, 17 к настоящему постановлению;
в приложении 298 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 813942 тысячи тенге (восемьсот тринадцать миллионов девятьсот сорок две тысячи тенге).";
в приложении 304 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 75204 тысячи тенге (семьдесят пять миллионов двести четыре тысячи тенге).";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Гражданский  кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года (Общая часть),  Закон Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве",  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2002 года N 1268 "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".";
пункт 5 после слов "с неплатежеспособными должниками" дополнить словами "и их ликвидация", после слов "в целях погашения" дополнить словом "сомнительной";
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "в среднем объявлений о возбуждении производства по делу о банкротстве 5 000 предприятий в среднем 20 тысяч объявлений" заменить словами "объявлений по делу о банкротстве 2 404 организаций в среднем 8 тысяч объявлений";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Выплата затрат, связанных с проведением конкурсного производства АОЗТ "Карагандашахтуголь";
по Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
дополнить приложением 310-1 к указанному постановлению согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
в приложении 311 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 200202 тысячи тенге (двести миллионов двести две тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "351" деген сандар "371" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 314-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "тауарларды" деген сөзден кейiн "және Республикалық бюджет комиссиясының отырысын жүргiзудi ұйымдастыруға байланысты қызметтер көрсету" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 316-қосымшада (құпия);
осы қаулыға 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес редакцияда 317-1, 317-2, 317-3-қосымшалармен толықтырылсын;
318-қосымша осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
Қазақстан Республикасының  Әдiлет министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 323-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Құны: 1338311 мың теңге (бiр миллиард үш жүз отыз сегiз миллион үш жүз он бір мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "265" деген сандар "264" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 328-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 86394 (сексен алты миллион үш жүз тоқсан төрт мың теңге).";
осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес редакцияда 332-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 336-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 125000 мың теңге (бiр жүз жиырма бес миллион теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "808" деген сандар "1500" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 346-қосымшасында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 59924 мың теңге (елу тоғыз миллион тоғыз жүз жиырма төрт мың теңге).";
6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанда "картридждер," деген сөзден кейiн "тонерлер" деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 349-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4967 мың теңге (төрт миллион тоғыз жүз алпыс жетi мың теңге).";
Қазақстан Республикасының  Бiлiм және ғылым министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 350-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 166012 мың теңге (бір жүз алпыс алты миллион он екi мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "243" деген сандар "242" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 352-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 839658 мың теңге (сегiз жүз отыз тоғыз миллион алты жүз елу сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 355-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "351" заменить цифрами "371";
в приложении 314 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 после слова "показателей" дополнить словами "и услуг, связанных с организацией проведения заседаний Республиканской бюджетной комиссии";
в приложении 316 к указанному постановлению (секретно):
дополнить приложениями 317-1, 317-2, 317-3 к указанному постановлению согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему постановлению;
приложение 318 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 22 к настоящему постановлению;
по Министерству юстиции Республики Казахстан:
в приложении 323 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1338311 тысяч тенге (один миллиард триста тридцать восемь миллионов триста одиннадцать тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "265" заменить цифрами "264";
в приложении 328 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 86394 тысячи тенге (восемьдесят шесть миллионов триста девяносто четыре тысячи тенге).";
дополнить приложением 332-1 к указанному постановлению согласно приложению 23 к настоящему постановлению;
в приложении 336 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 125000 тысяч тенге (сто двадцать пять миллионов тенге).";
в графе 5 пункта 6 цифры "808" заменить цифрами "1500";
в приложении 346 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 59924 тысячи тенге (пятьдесят девять миллионов девятьсот двадцать четыре тысячи тенге).";
в таблице пункта 6:
в графе 5 после слова "картриджей," дополнить словом "тонеров,";
в приложении 349 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4967 тысяч тенге (четыре миллиона девятьсот шестьдесят семь тысяч тенге).";
по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в приложении 350 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 166012 тысяч тенге (сто шестьдесят шесть миллионов двенадцать тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "243" заменить цифрами "242";
в приложении 352 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 839658 тысяч тенге (восемьсот тридцать девять миллионов шестьсот пятьдесят восемь тысяч тенге)";
в приложении 355 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 2566592 мың теңге (екi миллиард бес жүз алпыс алты миллион бес жүз тоқсан екi мың теңге).";
4-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Жер сiлкiнiсi болжамдарының сапасы мен дұрыстығын арттыру үшiн сейсмикалық станцияларды қайта жарақтандыру және жергiлiктi сейсмомониторингтi ұйымдастыру.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Өлшеу процестерiнiң сенiмдiлiгiн арттыру және оларды автоматтандыру үшiн сейсмикалық станцияларда аппаратураларды жаңарту; жергілікті сейсмомониторинг үшiн жаңа әдiстер мен техникалық құралдарды енгiзу; жер сiлкiнiсiнiң қысқа мерзiмдi болжамы мақсатында жүргiзiлетiн жұмыстарды ғылыми-әдiстемелiк қамтамасыз ету.";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Сейсмология институтының сейсмикалық қадағалау желiлерiн жаңғыртуды және жергiлiктi сейсмомониторингтi ұйымдастыруды орындауы";
7-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Өлшеу процестерiнiң сенiмдiлiгiн арттыру және оларды автоматтандыру; жер сiлкiнiсiнiң жергiлiктi сейсмомониторингiн ұйымдастыру; жер сiлкiнiсi болжамдарының сапасы мен дұрыстығын арттыру.";
көрсетiлген қаулыға 371-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 265454 мың теңге (екi жүз алпыс бес миллион төрт жүз елу төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "86" деген сандар "63" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 399-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 289670 мың теңге (екi жүз сексен тоғыз миллион алты жүз жетпiс мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Жобалау-сметалық құжаттамасына және мемлекеттiк сараптама актiлерiне сәйкес Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының Үлкен орган залын қайта жаңарту жөнiндегi жұмыстардың басталуы.";
осы қаулыға 24-25-қосымшаларға сәйкес редакцияда 405-1, 405-2-қосымшалармен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасының  Денсаулық сақтау министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 412-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 303835 мың теңге (үш жүз үш миллион сегiз жүз отыз бес мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға 26-қосымшаға сәйкес редакцияда 412-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 418-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1186401 мың теңге (бiр миллиард бiр жүз сексен алты миллион төрт жүз бiр мың теңге).";

"1. Стоимость: 2566592 тысячи тенге (два миллиарда пятьсот шестьдесят шесть миллионов пятьсот девяносто две тысячи тенге).";
пункт 4 дополнить предложением следующего содержания:
"Переоснащение сейсмических станций и организация локального сейсмомониторинга для повышения качества и достоверности прогнозов землетрясений";
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания: "Обновление аппаратуры на сейсмических станциях для повышения надежности процессов измерений и их автоматизации; внедрение новых методов и технических средств для локального сейсмомониторинга; научно-методическое обеспечение проводимых работ в целях краткосрочного прогноза землетрясений";
в подпрограмме 033 графу 5 таблицы пункта 6 дополнить предложением следующего содержания: "Выполнение институтом сейсмологии модернизации сетей сейсмических наблюдений и организации локального сейсмомониторинга";
абзац первый пункта 7 дополнить предложением следующего содержания: "Повышение надежности процессов измерений и их автоматизация; организация локального мониторинга землетрясений; повышение качества и достоверности прогнозов землетрясений";
в приложении 371 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 265454 тысячи тенге (двести шестьдесят пять миллионов четыреста пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "86" заменить цифрами "63";
в приложении 399 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 289670 тысяч тенге (двести восемьдесят девять миллионов шестьсот семьдесят тысяч тенге).";
в подпрограмме 033 графу 5 таблицы пункта 6 дополнить предложением следующего содержания: "Начало работ по реконструкции Большого органного зала Казахской национальной консерватории имени Курмангазы в соответствии с проектно-сметной документацией и актами государственной экспертизы";
дополнить приложениями 405-1, 405-2 к указанному постановлению согласно приложениям 24, 25 к настоящему постановлению;
по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в приложении 412 указанного постановления:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 303835 тысяч тенге (триста три миллиона восемьсот тридцать пять тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
дополнить приложением 412-1 к указанному постановлению согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
в приложении 418 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1186401 тысяча тенге (один миллиард сто восемьдесят шесть миллионов четыреста одна тысяча тенге).";

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"573" және "79" деген сандар тиiсiнше "597" және "81" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әуе көлiгiндегi Солтүстiк-Батыс аймақтық санитарлық-эпидемиологиялық сараптау орталығы -" деген сөздерден кейiн "1 санитарлық-гигиеналық зертхана үшiн жабдықтар жиынтығы, 1 бактериологиялық зертхана үшiн жабдықтар жиынтығы," деген сөздермен толықтырылсын;
"ОС мүгедектерiне арналған республикалық клиникалық госпиталь -" деген сөздерден кейiн "1 лапароскопиялық хирургия жиынтығы," деген сөздермен толықтырылсын;
"Травматология және ортопедия ҒЗИ -" деген сөздерден кейiн "1 наркоз дем алу аппараты, 1 буын iшi элементтерiн өңдеуге арналған жүйе, 1 тiзе буындарын эндопротездеуге арналған құралдар жиынтығы," деген сөздермен толықтырылсын;
"Еңбек гигиенасы және кәсiби аурулар ҰО -" деген сөздерден кейiн "1 молекулярлық генетика мен цитология цитогенетикалық зертханасы," деген сөздермен толықтырылсын;
"Көз аурулары ҒЗИ -" деген сөздерден кейiн "1 офтальмологиялық зерттеу үшiн жабдықтар жиынтығы," деген сөздермен толықтырылсын;
"Сызғанов атындағы хирургия FO -" деген сөздерден кейiн "1 лапароскопиялық хирургия жиынтығы, 1 гастродуоденоскоп, 1 биохимиялық талдаушы," деген сөздермен толықтырылсын;
"Терi-венерология аурулары ғылыми-зерттеу институты -" деген сөздерден кейiн "1 көп функционалды монитор, 1 гидроколонотерапия аппараты, 1 портативтi электрокардиограф, 1 стационарлық биоптрон," деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақ кардиология және iшкi аурулар ҒЗИ -" деген сөздерден кейiн "1 кардиостимулятор жиынтығы," деген сөздермен толықтырылсын;
"Б.О.Жарбосынов атындағы урология ҒО -" деген сөздерден кейiн "1 перкунтанды нефролитотрипсияға арналған жиынтық, 1 цитоскопиялық жиынтық, 1 микрохирургиялық құралдар жиынтығы, 1 электр хирургия аппараты," деген сөздермен толықтырылсын;
"Ана мен бала денсаулығын сақтау республикалық ғылыми зерттеу орталығы -" деген сөздерден кейiн "1 флуороскан," деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"; Алматы мемлекеттiк дәрiгерлердi жетiлдiру институты - 1 гематологиялық талдаушы, 1 көп арналы электрокардиограф; "Дәрiлiк құралдар, медициналық мақсаттағы бұйымдар сараптамасы және медициналық техника орталығы" PMК - 1 зертханалық жабдықтар жиынтығы; Республикалық арнайы медициналық қамтамасыз ету орталығы - 1 электрокар, 1 - ГАЗель жүк автомашинасы.";
көрсетiлген қаулыға 420-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "бiтiрушi студенттерге" деген сөздерден кейiн "медициналық қызметкерлерге" деген сөздермен толықтырылсын, "764,3" деген сандар "1390,3" деген сандармен ауыстырылсын, "8 жастағы балалар - 247,0 мың" деген сөздерден кейiн "9 жастағы балалар - 289,0 мың, 10 жастағы балалар - 302,0 мың, медицина қызметкерлерi - 35,0 мың" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 421-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "573" и "79" заменить цифрами "597" и "81" соответственно;
после слов "Северо-Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте -" дополнить словами "Комплект оборудования для санитарно-гигиенической лаборатории 1, Комплект оборудования для бактериологической лаборатории 1,";
после слов "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов ОВ -" дополнить словами "Набор лапароскопической хирургии 1,";
после слов "НИИ травматологии и ортопедии -" дополнить словами "Наркозно-дыхательный аппарат 1, Система для обработки внутрисуставных элементов 1, Набор инструментов для эндопротезирования коленных суставов 1,";
после слов "НЦ гигиены труда и профзаболеваний -" дополнить словами "Цитогенетическая лаборатория молекулярной генетики и цитологии 1,";
после слов "НИИ глазных болезней -" дополнить словами "Комплекс оборудования для офтальмологического обследования 1,";
после слов "НЦ хирургии им. Сызганова -" дополнить словами "Набор лапароскопической хирургии 1, Гастродуоденоскоп 1, Биохимический анализатор 1,";
после слов "НИИ кожно-венерологических заболеваний -" дополнить словами "Монитор многофункциональный 1, Аппарат гидроколонотерапии 1, Портативный электрокардиограф 1, Биоптрон стационарный 1,";
после слов "НИИ кардиологии и внутренних болезней -" дополнить словами "Набор кардиостимуляторов 1,";
после слов "НЦ урологии им. Б.У. Джарбусынова -" дополнить словами "Набор для перкунтанной нефролитотрипсии 1, Цитоскопический набор 1, Микрохирургический набор инструментов 1, Аппарат электрохирургический 1,";
после слов "РНИЦ охраны здоровья матери и ребенка -" дополнить словом "Флуороскан 1,";
дополнить абзацем следующего содержания:
"; Алматинский государственный институт усовершенствования врачей - Гематологический анализатор 1, Многоканальный электрокардиограф 1; РГП "Центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники" - Комплект лабораторного оборудования 1; Республиканский центр специального медицинского обеспечения - Электрокар 1, Автомашина ГАЗель грузовая - 1.";
в приложении 420 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "медицинских колледжей" дополнить словами "медицинских работников", цифры "764,3" заменить цифрами "1390,3", после слов "дети 8 лет - 247,0 тысяч", дополнить словами "дети 9 лет - 289,0 тысяч, дети 10 лет - 302,0 тысяч, медицинские работники - 35,0 тысяч";
в приложении 421 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 80000 мың теңге (сексен миллион теңге).";
көрсетiлген қаулыға 424-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1598399 мың теңге (бiр миллиард бес жүз тоқсан сегiз миллион үш жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 448-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8050 мың теңге (сегiз миллион елу мың теңге).";
осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес редакцияда 453-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 456-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "11" деген сандар "13" деген сандармен ауыстырылсын, "Кардиология және iшкi аурулар ғылыми-зерттеу институты" деген сөздерден кейiн ", Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты, "Бурабай" республикалық туберкулез санаторийiндегi емдеу-диагностикалық бөлiмшесi" деген сөздермен толықтырылсын;
461, 462-қосымшаларда:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "инвестициялық" деген сөз алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасының  Мәдениет , ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi бойынша:
осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес редакцияда 462-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 465-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 210845 мың теңге (екi жүз он миллион сегiз жүз қырық бес теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "198" деген сандар "197" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 469-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 788054 (жетi жүз сексен сегiз миллион елу төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"мемлекеттiк қызметкерлердiң" деген сөздерден кейiн "және судьялардың" деген сөздермен толықтырылсын және бұдан әрi мәтiн бойынша;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "Бұқаралық ақпарат құралдары өкiлдерiнiң Президент пен Үкiметтiң шетелдерге мемлекеттiк ресми сапарларының барысы туралы қызметiн жариялау үшiн қызметтiк iссапарлары.";
"Қазақ ақпараттық агенттiгi" ұлттық компаниясын дамыту және жарақтандыру" деген сөздерден кейiн "және "Жалын" республикалық әдеби-көркем журналы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 470-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4292005 теңге (төрт миллиард екi жүз тоқсан екi миллион бес мың теңге).";

"1. Стоимость: 80000 тысяч тенге (восемьдесят миллионов тенге).";
в приложении 424 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1598399 тысяч тенге (один миллиард пятьсот девяносто восемь миллионов триста девяносто девять тысяч тенге).";
в приложении 448 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8050 тысяч тенге (восемь миллионов пятьдесят тысяч тенге).";
дополнить приложением 453-1 к указанному постановлению согласно приложению 27 к настоящему постановлению;
в приложении 456 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "11" заменить цифрами "13", после слов "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней" дополнить словами ", Научно-исследовательский институт травматологии и ортопедии, лечебно-диагностическое отделение в республиканском туберкулезном санатории "Боровое";
в приложениях 461, 462 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 слово "инвестиционных" исключить;
дополнить приложением 462-1 к указанному постановлению согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
по Министерству культуры , информации и общественного согласия Республики Казахстан:
в приложении 465 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 210845 тысяч тенге (двести десять миллионов восемьсот сорок пять тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "198" заменить цифрами "197";
в приложении 469 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 788054 тысячи тенге (семьсот восемьдесят восемь миллионов пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слов "- публикация объявлений о конкурсе на замещение административных вакантных должностей государственных служащих" дополнить словами "и судей";
дополнить абзацем следующего содержания: "Служебные командировки за пределы страны представителей средств массовой информации для освещения деятельности Президента и Правительства о ходе официальных государственных зарубежных визитов.";
после слов "Развитие и оснащение национальной компании "Казахское информационное агентство" дополнить словами "и Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский литературно-художественный журнал "Жалын";
в приложении 470 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4292005 (четыре миллиарда двести девяносто два миллиона пять тысяч тенге).";

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
032-кiшi бағдарлама мынадай сөздермен толықтырылсын: "Бұқаралық ақпарат құралдары өкiлдерiнiң Президент пен Үкiметтiң шетелдерге мемлекеттiк ресми сапарларының барысы туралы қызметiн жариялау үшiн қызметтiк iссапарлары, "Қазақстан" республикалық телерадиокешенiнiң жарғылық капиталын ұлғайту";
033-кiшi бағдарлама мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "Бұқаралық ақпарат құралдары өкiлдерiнiң Президент пен Үкiметтiң шетелдерге мемлекеттiк ресми сапарларының барысы туралы қызметiн жариялау үшiн қызметтiк iссапарлары";
көрсетiлген қаулыға 473-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 35000 теңге (отыз бес миллион теңге).";
2-тармақ "Президенттiң 2003 жылғы 4 сәуiрдегi "Iшкi және сыртқы саясаттың 2004 жылға арналған негiзгi бағыттары" Қазақстан халқына  жолдауы "; "Азаматтық қоғамды одан әрi демократияландыру және дамыту жөнiндегi ұсыныстарды тұжырымдау бойынша тұрақты жұмыс iстейтiн кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1391  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "Мемлекет басшысының қатысуымен Азаматтық форум өткiзу. Тұрақты жұмыс iстейтiн кеңес өткiзу";
көрсетiлген қаулыға 480-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 50323 мың теңге (елу миллион үш жүз жиырма үш мың теңге).";
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы 030-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"Отырар       Отырар мемлекеттiк   жыл        Қазақстан
030  мемлекеттiк       археологиялық      бойы    Республикасының
археологиялық    қорығын ұстау штат           Мәдениет, ақпарат
қорығы          санының лимитi               және қоғамдық
шегiнде - 56 бiрлiк          келісім министрлігі
көрсетiлген қаулыға 485-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 794200 мың теңге (жетi жүз тоқсан төрт миллион екi жүз мың теңге).";
Қазақстан Республикасының  Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 497-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 310064 мың теңге (үш жүз он миллион алпыс төрт мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе 5 таблицы пункта 6:
подпрограмму 032 дополнить абзацем следующего содержания: "Служебные командировки за пределы страны представителей средств массовой информации для освещения деятельности Президента и Правительства о ходе официальных государственных зарубежных визитов, увеличение уставного капитала Республиканской телерадиокорпорации "Казахстан";
подпрограмму 033 дополнить абзацем следующего содержания: "Служебные командировки за пределы страны представителей средств массовой информации для освещения деятельности Президента и Правительства о ходе официальных государственных зарубежных визитов";
в приложении 473 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 35000 тысяч тенге (тридцать пять миллионов тенге).";
пункт 2 дополнить словами " Послание Президента народу Казахстана от 4 апреля 2003 года "Основные направления внутренней и внешней политики на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1391 "О постоянно действующем Совещании по выработке предложений по дальнейшей демократизации и развитию гражданского общества";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания: "Проведение Гражданского форума с участием Главы государства. Проведение постоянно действующего Совещания по выработке предложений по дальнейшей демократизации и развитию гражданского общества";
в приложении 480 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 50323 тысячи тенге (пятьдесят миллионов триста двадцать три тысячи тенге).";
таблицу пункта 6 дополнить подпрограммой 030 следующего содержания:
030 "Отрарский          Содержание          в       Министерство
государственный     Отрарского        течение   культуры,
археологический     государственного   года     информации и
заповедник"         археологического            общественного
заповедника в               согласия
пределах лимита             Республики
штатной                     Казахстан";
численности - 56
единиц.
в приложении 485 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 794200 тысяч тенге (семьсот девяносто четыре миллиона двести тысяч тенге).";
по Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
в приложении 497 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 310064 тысячи тенге (триста десять миллионов шестьдесят четыре тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "329" деген сандар "328" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасының  Индустрия және сауда министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға 526-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 317202 мың теңге (үш жүз он жетi миллион екi жүз екі мың теңге).";
2-тармақта:
"2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгінің Қорғаныс өнеркәсiбi комитетiн тарату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 мамырдағы N 467  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "337" деген сандар "325" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 29, 30-қосымшаларға сәйкес редакцияда 531-1, 548-1-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 533-қосымшада:
2-тармақ "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 5 шiлдедегi Заңының  12-бабы , "Жамбыл облысындағы жер сiлкiнiсi салдарларын жою және әлеуметтiк маңызы бар объектiлердi қалпына келтiру жөніндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 27 мамырдағы N 492  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақ "Қиратушы жер сiлкiнiсi аймағында қалған бюджеттiк қаржыландыру салаларына жататын объектiлердi қалпына келтiрудi қамтамасыз ету" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ "Қиратушы жер сiлкiнiсiне ұшыраған объектiлердің жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарын жүзеге асыру үшiн жобалау негiздерiн жасау" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Т.Рысқұлов атындағы ауданда жер сiлкiнiсiнен кейiн тұрғын үй және қоғамдық ғимараттарды күшейту жөнiндегi шұғыл және егжей-тегжейлi зерттеу, сондай-ақ жобалау-iздестiру жұмыстарын жүргiзу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақ "Тұрғын үй ғимараттарын және жалпы құрылыс көлемi 1834579 шаршы метр қоғамдық мақсаттағы объектiлердi шұғыл зерттеу. Жалпы құрылыс көлемi 170818 шаршы метр қоғамдық ғимараттарды егжей-тегжейлі зерттеу және күшейту жөнiндегi ұсынымдарды әзiрлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 539-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "делегациясын" деген сөз "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң өкiл ретiнде жұмыс iстейтiн қызметкерлерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 547-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2000 мың теңге (екi миллион теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Сертификаттау және сертификациялық сынақтар, өлшеу құралдарын салыстыру, өндiру және жөндеу, оның iшiнде стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi уәкiлеттi орган мамандарын аттестациялық зерттеулер жүргiзу, байланыс және пошта қызметтерiн көрсетуге iссапар шығыстары бойынша жұмыстар жүргiзу құқына үмiткер 66 ұйымды аккредиттеу";
көрсетiлген қаулыға 549-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "329" заменить цифрами "328";
по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
в приложении 526 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 317202 тысячи тенге (триста семнадцать миллионов двести две тысячи тенге).";
в пункте 2:
слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 467 "Об упразднении Комитета оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "337" заменить цифрами "325";
дополнить приложениями 531-1, 548-1 к указанному постановлению согласно приложениям 29, 30 к настоящему постановлению;
в приложении 533 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами "; ст. 12 Закона Республики Казахстан от 5 июля 1996 года "О чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2003 года N 492 "О первоочередных мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановления объектов социального значения в Жамбылской области";
пункт 4 дополнить словами "Обеспечение восстановления объектов, относящихся к сферам бюджетного финансирования, оказавшихся в зоне разрушительного землетрясения.";
пункт 5 дополнить словами "Создание проектных основ для осуществления ремонтно-восстановительных работ объектов, подверженных разрушительному землетрясению.";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Проведение оперативных и детальных обследований, а также проектно-изыскательских работ по усилению жилых и общественных зданий после землетрясения в районе им. Т. Рыскулова.";
пункт 7 дополнить словами "Оперативное обследование жилых зданий и объектов общественного назначения общим строительным объемом 1834579 куб. м. Детальное обследование и разработка рекомендаций по усилению общественных зданий общим строительным объемом 170818 куб. м.";
в приложении 539 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 слово "делегации" заменить словами "сотрудников Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, работающих представителями";
в приложении 547 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2000 тысячи тенге (два миллиона тенге)";
графу 5 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Аккредитация 66 организаций, претендующих на право проведения работ по сертификации и сертификационным испытаниям, по поверке, производству и ремонту средств измерений, в том числе командировочные расходы специалистов уполномоченного органа по стандартизации, метрологии и сертификации на проведение аттестационных обследований, услуги связи и почты";
в приложении 549 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 5649 мың теңге (бес миллион алты жүз қырық тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "сатып алу" деген сөздер "дайындау жөнiндегi қызметтер көрсетуге ақы төлеу" деген сөздермен, "25128" деген сандар "24000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 556-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 47740 мың теңге (қырық жетi миллион жетi жүз қырық мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 557-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2910000 мың теңге (екi миллиард тоғыз жүз он миллион теңге).";
көрсетiлген қаулыға 558-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2730000 мың теңге (екi миллиард жетi жүз отыз миллион теңге).";
Қазақстан Республикасының  Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 569-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
Құны: 391340 мың теңге (үш жүз тоқсан бip миллион үш жүз қырық мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы "Штаттық есептегi лимиттердi бекiту туралы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi "Штаттық есептегi лимиттердi бекiту туралы N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "108" деген сандар "107" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 571-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 136200 мың теңге (бiр жүз отыз алты миллион екi жүз мың теңге).";
2-тармақ "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мұнай туралы" 1995 жылғы 28 маусымдағы  Жарлығы ", "Қазақ мұнай және газ институты" жабық акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 1346  қаулысы ", "Қазақстан Республикасының Мұнай және газ кен орындарын игерудiң бiрыңғай ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 745  қаулысы , " Қазақстан Республикасының теңiздерi мен iшкi су қоймаларында мұнай операцияларын жүргiзудiң тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 105  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қоршаған ортаны қорғау, қоршаған ортаға мүмкiн болатын терiс антропогендiк әсер етудiң алдын алу, экологиялық мониторингтiң өңiрлiк жүйесiн құру және Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторын болжау.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Экологиялық мониторингтiң өңiрлiк жүйесi тұжырымдамасын әзiрлеу және Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторы (бұдан әрi - КТҚС) табиғи жүйесiнiң жағдайын болжау;
теңiз экожүйесiнiң ластануы деңгейiн айқындау бойынша КТҚС-қа экологиялық мониторинг жүргiзудiң аспаптық-әдiстемелiк базасының жобасын құру;
Каспий теңiзiнiң, жағалау аймағының және жағалауының табиғи экожүйелерiнiң компьютерлiк моделдерiн әзiрлеу";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында 032-кiшi бағдарлама мынадай мазмұндағы 5, 6, 6.1, 6.2, 6.3-тармақтармен толықтырылсын:

"1. Стоимость: 5649 тысяч тенге (пять миллионов шестьсот сорок девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 слово "Приобретение" заменить словами "Оплата услуг по изготовлению", цифры "25128" заменить цифрами "24000";
в приложении 556 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 47740 тысяч тенге (сорок семь миллионов семьсот сорок тысяч тенге).";
в приложении 557 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2910000 тысяч тенге (два миллиарда девятьсот десять миллионов тенге).";
в приложении 558 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2730000 тысяч тенге (два миллиарда семьсот тридцать миллионов тенге).";
по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
в приложении 569 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 391340 тысяч тенге (триста девяносто один миллион триста сорок тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "108" заменить цифрами "107";
в приложении 571 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 136200 тысяч тенге (сто тридцать шесть миллионов двести тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами: " Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 1995 года "О нефти", постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1346 "О создании закрытого акционерного общества "Казахский институт нефти и газа", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 745 "Об утверждении Единых правил разработки нефтяных и газовых месторождений Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1997 года N 105 "Об утверждении положения о порядке проведения нефтяных операций на море и внутренних водоемах Республики Казахстан";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: охрана окружающей среды, предупреждение возможного отрицательного антропогенного воздействия на окружающую среду, создание Региональной системы экологического мониторинга и прогнозирования казахстанского сектора Каспийского моря.";
пункт 5 дополнить абзацами следующего содержания:
"разработка концепции Региональной системы экологического мониторинга и прогнозирования ситуации природной системы казахстанского сектора Каспийского моря (далее - КСКМ);
создание проекта приборно-методической базы проведения экологического мониторинга КСКМ по определению степени загрязнения морской экосистемы";
разработка компьютерных моделей природных экосистем Каспийского моря, прибрежной зоны и побережья";
подпрограмму 032 графы 5 таблицы пункта 6 дополнить пунктами 5, 6, 7, 8, 9 следующего содержания:

"5. Экологиялық мониторингтiң өңiрлiк жүйесi тұжырымдамасын әзiрлеу және КТҚС табиғи жүйесiнiң жағдайын болжау.
6. КТҚС-қа экологиялық мониторинг жүргiзудiң аспаптық-әдiстемелiк базасы бағдарламасының жобасын әзiрлеу:
теңiз суының ластану деңгейiн, теңiз фаунасын, флорасын, планктонын және бентосын айқындау бойынша;
атмосфералық ауаның iлеспе газдың құрамдас бөлiктерiмен ластану деңгейiн, өндiрiстiк улы қалдықтардың шаңдануын айқындау бойынша;
мұнай өнiмдерiмен ластану деңгейiн және өсiмдiк-топырақ бетiнiң деградациясы.
6.1. КТҚС-тың табиғи жүйесiне экомониторинг жүргiзу мен оны болжаудың аспаптық-әдiстемелiк базасының жоғарыда анықталған бағдарламасына сәйкес экспериментальдық зертхана үшiн жабдық сатып алу.
Жабдық тiзiмi: 10 компьютер, 5 лазерлiк принтер, 1 сканер, 2 газ хроматографы, 2 дистиллятор, 2 созу шкафы, 2 спектрофотометр, 2 радиометр-дозиметр, 2 нефелометр, 5 газ талдағыштар, 4 иономер, 4 зертханалық таразы, 2 кептiру камералары.
6.2. Деректердi берудiң ғарыштық, әуе және жерде орналасу және коммуникациялық жүйесi бөлiгiндегi экологиялық мониторингтiң жүйесiн жобалау.
6.3. Каспий теңiзiнiң, жағалау аймағының және жағалаудың табиғи экожүйелерiнiң компьютерлiк интегралдық моделдерiн, жергiлiктi техногендiк қалдықтар мен тастандылардың таралу есебiнiң моделiн әзiрлеу Экологиялық жүйелер жағдайының деректер банкiнiң құрылымын, функциясын, параметрлерi мен форматтарын айқындау.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторының экологиялық мониторингi өңiрлiк жүйесiнiң тұжырымдамасы;
Каспий өңiрiнiң экологиялық мониторингi жүйесiнiң және Каспий өңiрiнiң табиғи ресурстарының және табиғи ортасының құрамдас бөлiктерiнiң жағдайы туралы мемлекеттiк органдарды және басқа да пайдаланушыларды ақпаратпен қамтамасыз етуге мүмкiндiк беретiн қоршаған орта жағдайының талдама зерттеулерi әдiстемесiнiң жобасы;
қоршаған ортаның ластану деңгейiн айқындаудың қазiргi заманғы аспаптарымен және әдiстемесiмен жарақтандырылған эксперименталдық зертхана құрылды.";
көрсетiлген қаулыға 576-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12320 мың теңге (он екi миллион үш жүз жиырма мың теңге).";
Қазақстан Республикасының  Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 584-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 639696 мың теңге (алты жүз отыз тоғыз миллион алты жүз тоқсан алты мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздерден кейiн "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен толықтырылсын;

"5. Разработка концепции Региональной системы экологического мониторинга и прогнозирования ситуации природной системы КСКМ.
6. Разработка проекта программы приборно-методической базы проведения экологического мониторинга КСКМ:
по определению степени загрязнения морской воды, морской фауны, флоры, планктона и бентоса;
по определению степени загрязнения атмосферного воздуха компонентами попутного газа, пылении токсичных производственных отходов;
степени загрязнения нефтепродуктами и деградация растительно-почвенного покрова.
7. Приобретение оборудования для экспериментальной лаборатории в соответствии с вышеопределенной программой приборно-методической базы проведения экомониторинга и прогнозирования природной системы КСКМ.
Список оборудования: 10 компьютеров, 5 лазерных принтеров, 1 сканер, 2 газовых хроматографа, 2 дистиллятора, 2 вытяжных шкафа, 2 спектрофотометра, 2 радиометра-дозиметра, 2 нефелометра, 5 газоанализаторов, 4 иономера, 4 весов лабораторных, 2 камеры сушильные.
8. Проектирование системы экологического мониторинга в части космического, воздушного и наземного базирования и коммуникационной системы передачи данных.
9. Разработка компьютерных интегральных моделей природных экосистем Каспийского моря, прибрежной зоны и побережья, модели расчета распространения локальных техногенных выбросов и сбросов. Определение структуры, функции, параметров и форматов банка данных состояния экологических систем.";
пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
"Концепция Региональной системы экологического мониторинга казахстанского сектора Каспийского моря;
проект системы экологического мониторинга Каспийского региона и методологию аналитических исследований состояния окружающей среды, позволяющей обеспечить государственные органы и других пользователей информацией о состоянии природных ресурсов и компонентов природной среды Каспийского региона;
создана экспериментальная лаборатория, оснащенная современными приборами и методикой определения степени загрязнения окружающей среды.";
в приложении 576 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12320 тысяч тенге (двенадцать миллионов триста двадцать тысяч тенге).";
по Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям :
в приложении 584 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 639696 тысяч тенге (шестьсот тридцать девять миллионов шестьсот девяносто шесть тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "135" деген сандар "134" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 588-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 249243 мың теңге (екi жүз қырық тоғыз миллион екi жүз қырық үш мың теңге).";
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы 032-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"Жөндеу-қалпына келтiру  Шамалған сел   жыл    "Қазселден.
032   жұмыстарын және селден   сынақтары     iшінде  қорғау"
қорғау объектiлерiн      полигонын             мемлекеттік
материалдық-техникалық   ағымдағы              мекемесi";
қамтамасыз ету           жөндеу
iс-шараларды жүргiзу"
көрсетiлген қаулыға 594-қосымша:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 449146 мың теңге (төрт жүз қырық тоғыз миллион бiр жүз қырық алты мың теңге).";
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы 037-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
037   "Төтенше             Құтқару            жыл   "Қазақстан
жағдайлардың         жұмыстарын        ішінде Республикасының
алдын алу және       жүргізу                  Төтенше
оларды жою           және төтенше             жағдайлар
жөніндегi            жағдайларды жою          жөніндегі
жұмыстарды           үшін өткiзгіштiгі        агенттігі";
жүргізу үшін         жоғары қырық
арнайы техниканы     бiрлiк арнайы
орталықтандырылған   техника сатып алу
сатып алу
Қазақстан Республикасының  Ұлттық қауiпсiздiк комитетi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 68-қосымшада (құпия);
Қазақстан Республикасының  Жоғарғы Соты бойынша:
көрсетiлген қаулыға 613-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5182 мың теңге (бес миллион бiр жүз сексен екi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Ақы төлеу: хатшының, iс жүргiзушiнiң, компьютерлерге қызмет көрсету жөнiндегi программистiң, мұрағатшының қызметтерiне, заңды және жеке тұлғалардың қызметтерiне, бағдарламаны бiрге алып жүру қызметтерiне, iссапар шығыстарына, судьялыққа кандидаттардың бiлiктiлiк емтихандары алқасының мәжiлiсiн өткiзу жөнiндегi өкiлеттi шығындарға, конкурстық комиссияларға, байланыс қызметтерiне. Оргтехникаға және компьютерлерге қызмет көрсету мен жөндеу жөнiндегi шығыстар, кеңсе және шаруашылық тауарларын сатып aлу.";
Қазақстан Республикасының  Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 624-қосымшада:
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 627-қосымшада:
бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оралмандардың және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының отбасылары үшiн тұрғын үйлер сатып алуға, салуға, оларды қайта жаңартуға және күрделi жөндеуге облыстардың бюджеттерiне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "135" заменить цифрами "134";
в приложении 588 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 249243 тысячи тенге (двести сорок девять миллионов двести сорок три тысячи тенге).";
таблицу пункта 6 дополнить подпрограммой 032 следующего содержания:
032 "Проведение          Текущий ремонт      в     Государственное
ремонтно-            селеиспытатель-  течение  учреждение
восстановительных    ного полигона      года   "Казселеза-
работ и мероприятий  Чемолган                  щита";
по материально-
техническому
обеспечению
объектов
селезащиты.
в приложении 594 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 449146 тысяч тенге (четыреста сорок девять миллионов сто сорок шесть тысяч тенге).";
таблицу пункта 6 дополнить подпрограммой 037 следующего содержания:
037 "Централизованное    Приобретение       в      Агентство
приобретение         специальной      течение  Республики
специальной          техники высокой   года    Казахстан по
техники для          проходимости для          чрезвычайным
проведения работ     проведения                ситуациям";
по                   спасательских
предупреждению и     работ и
ликвидации           ликвидации
чрезвычайных         чрезвычайных
ситуаций             ситуаций в
количестве
сорока единиц
по Комитету национальной безопасности Республики Казахстан:
в приложении 608 к указанному постановлению (секретно);
по Верховному Суду Республики Казахстан:
в приложении 613 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5182 тысячи тенге (пять миллионов сто восемьдесят две тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции: "Оплата: услуг секретаря, делопроизводителя, программиста по обслуживанию компьютеров, архивариуса, услуг юридических и физических лиц, услуг по сопровождению программы, командировочных расходов, представительских затрат по проведению заседаний коллегий квалификационных экзаменов у кандидатов в судьи, конкурсных комиссий, услуг связи. Расходы по обслуживанию и ремонту компьютерной и оргтехники, приобретение канцелярских и хозяйственных товаров.";
по Агентству Республики Казахстан по миграции и демографии:
в приложении 624 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в приложении 627 к указанному постановлению:
наименование программы изложить в следующей редакции:
"Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов и гражданам Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 2614221 мың теңге (екi миллиард алты жүз он төрт миллион екi жүз жиырма бiр мың теңге).";
2-тармақта "Оралмандардың отбасылары үшін тұрғын үй сатып алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 4 мамырдағы N 605 қаулысы" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақта "(тұрғын үймен қамтамасыз ету)" деген сөздерден кейiн ", оралмандардың 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 246 оралман отбасын және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасын тұрғын үймен қамтамасыз ету" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақта: "отбасыларына" деген сөзден кейiн ", оралмандардың 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 246 оралман отбасына және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасына" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Оралмандардың отбасыларына және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарына тұрғын үй сатып алуға, салуға, оларды қайта жаңартуға және күрделi жөндеуге облыстардың бюджеттерiне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Yкiметінің шешiмiне сәйкес оралмандардың 2003 жылға арналған көшiп келу квотасы бойынша келген 5000 оралман отбасына, оралмандардың 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 246 оралман отбасына және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасына тұрғын үй сатып алуға облыстapдың бюджеттеріне, Астана, Алматы қалаларының бюджеттерiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлудi қамтамасыз ету. Олардың iшiнде: Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша - 122 отбасына, оның iшінде: Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасына; Қостанай облысы бойынша - 111 отбасына, Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша - 18 отбасына, Шығыс Қазақстан облысы бойынша - 3 отбасына.";
6-тармақ кестесiнiң 7-бағаны мынадай сөздермен толықтырылсын: "облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдiктерi";
6-тармақ кестесiнiң 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасы бойынша келген 5000 оралман отбасын, оралмандардың 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 246 оралман отбасын және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасын тұрғын үймен қамтамасыз eту.";
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  сатып алу жөнiндегi агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 640-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2614221 тысяча тенге (два миллиарда шестьсот четырнадцать миллионов двести двадцать одна тысяча тенге).";
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 605 "Об утверждении Правил приобретения жилища для семей репатриантов (оралман)" исключить;
в пункте 4 после слов "на 2003 год" дополнить словами ", обеспечение жильем 246 семей оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2002 год, и 8 семей граждан Республики Казахстан - переселенцев из аула Туркестан";
в пункте 5 после слов "на 2003 год" дополнить словами ", 246 семьям оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2002 год, и 8 семьям граждан Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан";
в таблице пункта 6:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов и гражданам Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Обеспечение выделения трансфертов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны, Алматы на приобретение жилья 5000 семьям оралманов, прибывших по квоте иммиграции оралманов на 2003 год, 246 семьям оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2002 год и 8 семьям граждан Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан в соответствии с решением Правительства Республики Казахстан. Из них: по Южно-Казахстанской области - 122 семьям, в том числе: 8 семьям граждан Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан; Костанайской области - 111 семьям, Северо-Казахстанской области - 18 семьям, Восточно-Казахстанской области - 3 семьям.";
графу 7 дополнить словами: ", акиматы областей, городов Астана и Алматы";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* Обеспечение жильем 5000 семей оралманов, прибывших по квоте иммиграции оралманов на 2003 год, обеспечение жильем 246 семей оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2002 год и 8 семей граждан Республики Казахстан - переселенцев из аула Туркестан.";
по Агентству Республики Казахстан по государственным закупкам :
в приложении 640 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 37474 мың теңге (отыз жетi миллион төрт жүз жетпiс төрт мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта "аппаратының қызметiн қамтамасыз ету" деген сөздерден кейiн "және материалдық-техникалық базасын нығайту" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ "аппаратын ұстау" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң МҚСБ ғимаратына қызмет көрсету және оны ұстау, жабдық сатып алу және жарақтандыру" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Агенттiктiң ғимаратына қызмет көрсету және оны ұстау. Агенттiктiң әкiмшiлiк-шаруашылық қызметiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң МҚСБ жабдығын сатып алу, құру және жарақтандыру.";
7-тармақ "және материалдық-техникалық, оның iшiнде мемлекеттiк құпияларды құрайтын рұқсат етілмеген қол жетiмдiлікті шектеу мен оның жолын кесу мақсатында жарақтандыру" деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасының  Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 663-қосымшада:
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 670-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 406413 мың теңге (төрт жүз алты миллион төрт жүз он үш мың теңге).";
2-тармақта "Салық төлеушiлердiң және салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiн енгiзу жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 наурыздағы N 308  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "1 қалалық" деген сөздерден кейiн "(Батыс Қазақстан және Қостанай облыстарының)" деген сөздермен толықтырылсын;
"2 облыстық" деген сөздерден кейiнгi "(Батыс Қазақстан және Қостанай облыстарының)" деген сөздер алынып тасталсын;
"облыстық" деген сөздiң алдындағы - "2" деген сан, "сервер" - "2", "жұмыс стансалары" - "28", "үзiлiссiз тоқ көздерi" - "30", "модем" - "18" саны, "концентратор" - "3", "принтер" - "20", "плоттер" - "2", "геоақпараттық жүйе бағдарламалары" - "29", "мәлiметтер базасын басқару жүйесi бағдарламалары" - "18" тиiсiнше "14", "24", "106", "131", "28", "16", "41", "12", "113", "30" деген сандармен ауыстырылсын;
"мәлiметтер базасын басқару жүйесi бағдарламалары" деген сөздерден кейiн "10 планшеттiк сканерлер, 12 үлкен форматты сканерлер, 3 перифериялық жабдықтар" деген сөздермен толықтырылсын;
"карталарды жасау" деген сөздерден кейiн "Жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу" деген сөздермен толықтырылсын;

"1. Стоимость: 37474 тысячи тенге (тридцать семь миллионов четыреста семьдесят четыре тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
пункт 4 после слов "обеспечение деятельности аппарата" дополнить словами "и укрепление материально-технической базы";
пункт 5 после слов "содержание аппарата" дополнить словами "обслуживание и содержание здания, приобретение оборудования, создание и оснащение ПЗГС Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацами следующего содержания:
"Обслуживание и содержание здания Агентства. Обеспечение административно-хозяйственной деятельности Агентства.
Приобретение оборудования, создание и оснащение ПЗГС Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.";
пункт 7 дополнить словами "и материально-техническое оснащение, в том числе в целях ограничения и пресечения несанкционированного доступа к сведениям, составляющим государственные секреты.";
по Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами :
в приложении 663 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в приложении 670 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 406413 тысяч тенге (четыреста шесть миллионов четыреста тринадцать тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 308 "О плане внедрения информационной системы "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогооблажения";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "1 городском комитете по управлению земельными ресурсами" дополнить словами "(Западно-Казахстанской и Костанайской областей)";
после слов "областных комитетах по управлению земельными ресурсами" слова "(Западно-Казахстанской и Костанайской областей)" исключить;
цифру "2" перед словами "областных комитетах по управлению земельными ресурсами" заменить цифрами "14", слова "(2 сервера, 28 рабочих станций, 30 бесперебойных источников питания, 18 модемов, 13 концентратора, 20 принтеров, 2 плоттера, 29 программ геоинформационных систем, 18 программ системы управления базами данных)" заменить словами "(24 сервера, 106 рабочих станций, 131 бесперебойных источников питания, 28 модемов, 16 концентратора, 41 принтеров, 12 плоттера, 113 программ геоинформационных систем, 30 программ системы управления базами данных)";
после слов "системы управления базами данных" дополнить словами "сканеры планшетные - 10, сканеры большеформатные - 12, периферийное оборудование - 3";
после слов "геоботанической, почвенной)" дополнить предложением следующего содержания: "Разработка проектно-сметной документации.";

7-тармақта "1 қалалық" деген сөздерден кейiн "(Батыс Қазақстан және Қостанай облыстарының)" деген сөздермен толықтырылсын;
"2" деген сан "14" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 облыстық" деген сөздерден кейiнгi "(Батыс Қазақстан және Қостанай облыстарының)" деген сөздер алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 671-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 33600 мың теңге (отыз үш миллион алты жүз мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
кестеде 5-бағанда "40" деген сандар "45" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 31-қосымшаға сәйкес (құпия) редакцияда 674-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасының  Қаржы полициясы агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 677-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1634511 мың теңге (бip миллиард алты жүз отыз төрт миллион бес жүз он бiр мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы 030-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"Өткен      Орталық аппарат, аумақтық    жыл  Қазақстан
030   жылдардың   және мамандандырылған        бойы Республикасының
берешегiн   органдар қызметкерлерiнiң         Қаржы полициясы
өтеу        2002 жылға арналған тұрғын        агенттiгi";
үйді ұстауға және
коммуналдық қызметтер
көрсетуге арналған
шығыстарға ақы төлеу үшiн
өтемақы төлеуге кредиторлық
берешектi, 2002 жылға
есептелген әлеуметтiк
салықты және басқа да
берешектi өтеу
көрсетiлген қаулыға 679-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 120437 мың теңге (бiр жүз жиырма миллион төрт жүз отыз жетi мың теңге).";
6-баған кестесi мынадай мазмұндағы 031-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
031   "Өткен      2002 жылға есептелген      жыл   Қазақстан
жылдардың   әлеуметтiк салық бойынша   бойы  Республикасының
берешегiн   кредиторлық берешектi өтеу       Қаржы полициясы
өтеу                                         агенттiгi";
Қазақстан Республикасының  Кедендiк бақылау агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 691-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2412352 мың теңге (екi миллиард төрт жүз он екi миллион үш жүз елу екi мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегі N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "5582" деген сандар "5580" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 699-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в пункте 7 после слов "1 городского комитета по управлению земельными ресурсами" дополнить словами "(Западно-Казахстанской и Костанайской областей)";
цифру "2" заменить цифрами "14";
после слов "областных комитетов" слова "(Западно-Казахстанской и Костанайской областей)" исключить;
по Агентству Республики Казахстан по государственным материальным резервам:
в приложении 671 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 33600 тысяч тенге (тридцать три миллиона шестьсот тысяч тенге)";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "40" заменить цифрами "45";
дополнить приложением 674-1 к указанному постановлению согласно приложению 31 (секретно) к настоящему постановлению;
по Агентству финансовой полиции Республики Казахстан:
в приложении 677 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1634511 тысяч тенге (один миллиард шестьсот тридцать четыре миллионов пятьсот одиннадцать тысяч тенге)";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
таблицу пункта 6 дополнить подпрограммой 030 следующего содержания:
030 "Погашение    Погашение кредиторской       в     Агентство
задолженнос-  задолженности на выплату  течение  финансовой
ти прошлых    компенсации для оплаты      года   полиции
лет           расходов на содержание             Республики
жилища и коммунальных              Казахстан";
услуг сотрудникам
центрального аппарата,
территориальных и
специализированных
органов финансовой
полиции за 2002 год,
социального налога,
начисленного за 2002 год
и прочей задолженности
в приложении 679 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 120437 тысяч тенге (сто двадцать миллионов четыреста тридцать семь тысяч тенге)";
таблицу пункта 6 дополнить подпрограммой 031 следующего содержания:
031 "Погашение     Погашение кредиторской        в      Агентство
задолженности  задолженности по           течение   финансовой
прошлых        социальному налогу,          года    полиции
лет            начисленному за 2002 год             Республики
Казахстан";
по Агентству таможенного контроля Республики Казахстан:
в приложении 691 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2412352 тысячи тенге (два миллиарда четыреста двенадцать миллионов триста пятьдесят две тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "5582" заменить цифрами "5580";
в приложении 699 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 676822 мың теңге (алты жүз жетпiс алты миллион сегiз жүз жиырма екi мың теңге).";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Кеден  кодексi , "Қазақстан Республикасы кеден органдарының лауазымды адамдарының нысанды киiмi мен айырым белгiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1247  қаулысы ";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "Офистiк жиhаз сатып алу - 15 жиынтық" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жүк автокөлiк құралдарын сканерлеу үшiн рентгенографиялық қондырғыны сатып алу және монтаждау - 1 жиынтық. Жүк автокөлiк құралдарын өлшеу үшiн электронды таразыларды сатып алу және монтаждау - 8 жиынтық. Офистiк жиhаз сатып алу - 115 жиынтық";
осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес редакцияда 700-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасының Табиғи  монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгі бойынша:
көрсетiлген қаулыға 703-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 287652 мың теңге (екi жүз сексен жетi миллион алты жүз елу екi мың теңге).";
2-тармақта "2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39" деген сөздер "2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасының Республикалық  ұланы бойынша:
көрсетiлген қаулыға 715-қосымшада:
4 және 5-тармақтарда "қызметшiлерiнiң", "қызметшiлердi" деген сөздерден кейiн тиiсiнше "және келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшiлерiнiң", "және келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшiлердi" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "- жалпы құрылыстық жұмыстар" деген сөздерден кейiн ", оның iшiнде екiншi кезек бойынша Астана қаласында Республикалық ұланның кешендi ғимаратын салу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтағы "ғимарат кешенiнiң" деген сөздер "казармалар" деген сөзбен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"және келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшiлер үшiн 40 отбасыға арналған пәтерлiк үлгідегi жатақхана салу (Астана қаласындағы кешендi ғимараттың екiншi кезегi)";
Қазақстан Республикасы Президентiнiң  Күзет қызметi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 717-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1143334 мың теңге (бір миллиард бip жүз қырық үш миллион үш жүз отыз төрт мың теңге).";
Қазақстан Республикасының  Орталық сайлау комиссиясы бойынша:
көрсетiлген қаулыға 718-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 50340 мың теңге (елу миллион үш жүз қырық мың теңге).";

"1. Стоимость: 676822 тысячи тенге (шестьсот семьдесят шесть миллионов восемьсот двадцать две тысячи тенге)";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Таможенный кодекс Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года, постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1247 "Об утверждении перечня форменной одежды и знаков различия должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан";
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "Приобретение офисной мебели - 15 комплектов" исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"Приобретение и монтаж рентгенографической установки для сканирования грузовых автотранспортных средств - 1 комплект.
Приобретение и монтаж электронных весов для взвешивания грузовых автотранспортных средств - 8 комплектов.
Приобретение офисной мебели - 115 комплектов";
дополнить приложением 700-1 к указанному постановлению согласно приложению 32 к настоящему постановлению;
по Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных  монополий и защите конкуренции:
в приложении 703 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 287652 тысячи тенге (двести восемьдесят семь миллионов шестьсот пятьдесят две тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "11 января 2002 года N 39" заменить словами "1 апреля 2003 года N 314";
по Республиканской гвардии Республики Казахстан:
в приложении 715 к указанному постановлению:
в пунктах 4 и 5 после слова "службы" дополнить словами "и военнослужащих по контракту";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "- общестроительные работы" дополнить словами ", в том числе по второй очереди строительство комплексного здания Республиканской гвардии в городе Астане;";
в пункте 7 слова "комплексного здания" заменить словом "казармы" и дополнить словами следующего содержания: "и строительство общежития квартирного типа на 40 семей для военнослужащих по контракту (вторая очередь комплексного здания в городе Астане)";
по Службе охраны Президента Республики Казахстан:
в приложении 717 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1143334 тысячи тенге (один миллиард сто сорок три миллиона триста тридцать четыре тысячи тенге).";
по Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан:
в приложении 718 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 50340 тысяч тенге (пятьдесят миллионов триста сорок тысяч тенге).";

6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "Парламент депутаттарының омырауға тағатын белгiлерiн жасау.";
Қазақстан Республикасы Президентiнiң  Іс басқармасы бойынша:
көрсетiлген қаулыға 733-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 214000 мың теңге (екi жүз он төрт миллион теңге).";
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында "540" деген сандар "720" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 738-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 520922 мың теңге (бес жүз жиырма миллион тоғыз жүз жиырма екi мың теңге).";
4-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң телерадиокешенi" КЖАҚ-тың материалдық-техникалық базасын нығайту.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Есiл өзенiнің сол жақ жағалауында Қазақстан Республикасы Президентiнің Резиденциясын жобалау және техникалық жарақтандыру.";
6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"4 камералы студия жабдығын, аппаратты транскодтау, телевизиялық журналистiк жиынтық сатып алу; аппараттық-студиялық блокты жобалау; жабдықты тұрған орнында инсталляциялау; пайдалануға қосу үшiн "Қазақстан Республикасы Президентiнің телерадиокешенi" КЖАҚ-тың жарғылық капиталын ұлғайту.";
осы қаулыға 33-қосымшаға сәйкес редакцияда 743-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
14-1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
200 "Депутаттардың қызметтiк тұрғын үйлерiне жиhаз
сатып алу" республикалық бюджет бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 18 250 мың теңге (он сегiз миллион екi жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының  1-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 16 қазандағы N 2529 Конституциялық Заңының  30-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 ереже.

графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания: "Изготовление нагрудных знаков депутатов Парламента.";
по Управлению делами Президента Республики Казахстан:
в приложении 733 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 214000 тысяч тенге (двести четырнадцать миллионов тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "540" заменить цифрами "720";
в приложении 738 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 520922 тысячи тенге (пятьсот двадцать миллионов девятьсот двадцать две тысячи тенге)";
пункт 4 дополнить предложением следующего содержания:
"Укрепление материально-технической базы НЗАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан.";
пункт 5 дополнить предложением следующего содержания:
"Проектирование и техническое оснащение Резиденции Президента Республики Казахстан на левом берегу реки Ишим.";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить предложением следующего содержания:
"Увеличение уставного капитала НЗАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" для приобретения оборудования 4-х камерной студии, аппаратной транскодирования, телевизионного журналистского комплекта; проектирования аппаратно-студийного блока; инсталляции оборудования на месте; ввода в эксплуатацию.";
дополнить приложением 743-1 к указанному постановлению согласно приложению 33 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 14-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 200 "Приобретение мебели для служебного жилья депутатам" на 2003 год
1. Стоимость: 18250 тысяч тенге (восемнадцать миллионов двести пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 30 Конституционного закона Республики Казахстан от 16 октября 1995 года N 2529 "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Депутаттардың қызметтiк пәтерлерiндегi жиhаз бен тұрмыстық техниканы iшiнара жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Депутаттардың қызметтiк пәтерлерiндегi жиhаз бен тұрмыстық техниканы iшiнара жаңарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Рет |Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
саны|ламаның|бағ. | маның   | бағдарламаны) іске |асыру.|атқарушылар
N  | коды  |дар. | (кіші   |  асыру жөніндегі   | дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар     | мер. |
|       |ның  |малардың)|                    | зім. |
|       |коды | атауы   |                    | дері |
-------------------------------------------------------------------
1  |   2   |  3  |    4    |          5         |  6   |    7
-------------------------------------------------------------------
1    200         "Депутат. 10 тоңазытқыш, 20     Жыл  Қазақстан
тардың    кiр жуу машинасы, 20  бойы Республикасы
қызметтiк шаң сорғыш, 10             Парламент.
тұрғын    электроплитасы, 25         iнiң Шаруа.
үйлерiне  кереует, 40 ас             шылық
жиhаз     бөлмесi үстелi, 150        басқармасы
сатып     ас үй орындығы, 20
алу"      теледидар, компьютер.
ге арналған 20 үстел,
40 киiм iлетiн шкаф,
20 кiтап шкафы, 20
жұмсақ жиhаз жинақ.
талымы, 20 телевизор
астына қойылатын
тумбочка, 20
жиналмалы үстелдер,
89 жартылай жұмсақ
орындық.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Депутаттардың қызметтiк пәтерлерi үшiн жарамсыз күйге келген тұрмыстық техникамен жиhаздарды iшiнара жаңарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
130-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Ирригация және дренаж жүйелерiн жетiлдiру"
054 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 621 936 мың теңге (алты жүз жиырма бiр миллион тоғыз жүз отыз алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңғырту және Даму Банкi арасындағы 1996 жылғы 25 маусымдағы N 4041 - KZ заем туралы келiсiм; "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңғырту және Даму Банкi арасындағы 1996 жылғы 25 маусымдағы N 4041 - KZ заем туралы келiсiмдi (Жердi суландыру және кәрiздiк жүйелердi жетiлдiру жобасы) ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қыркүйектегi  Заңы ; "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк аграрлық азық-түлiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889  Жарлығы ; "Жердi суландыру және кәрiздiк жүйелердi жетiлдiру жөнiндегi Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңғырту және Даму Банкi арасындағы 1996 жылғы 25 маусымдағы N 4041 - KZ заем туралы келiсiмнiң күшiне енуiне арналған жағдайларды iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Частичное обновление мебели и бытовой техники в служебных квартирах депутатов.
5. Задачи бюджетной программы: Частичное обновление мебели и бытовой техники в служебных квартирах депутатов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   200        Приобрете- Приобретение 10 холодиль- В те-  Хозяй-
ние мебели ников, 20 стиральных      чение  ственное
для слу-   машин, 20 пылесосов, 10   года   управ-
жебного    электроплит, 25 кроватей,        ление
жилья      40 кухонных столов, 150          Парла-
депутатам  стульев, 20 телевизоров,         мента
20 столов под компьютер,         Респуб-
40 шкафов для одежды, 20         лики
книжных шкафов, 20               Казах-
комплектов мягкой мебели,        стан
20 тумбочек под телевизор,
20 столов раздвижных,
89 стульев полумягких.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: частичное обновление пришедшей в негодность бытовой техники и мебели для служебных квартир депутатов.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 130
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 054 "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем" на 2003 год
1. Стоимость: 621 936 тысяч тенге (шестьсот двадцать один миллион девятьсот тридцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Соглашение о займе от 25 июня 1996 года N 4041-KZ между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития; Закон Республики Казахстан от 27 сентября 1996 года "О ратификации Соглашения о займе N 4041-KZ (Проект усовершенствования ирригационной и дренажной систем) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 25 июня 1996 года"; Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе на 2003-2005 годы"; Закон   Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237 "О мерах по реализации условий для вступления в силу Соглашения о займе N 4041-KZ между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по Проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты, оның iшiнде үкіметтік сыртқы займ қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: суландыру және кәрiздiк жүйелердi қайта жаңғырту арқылы Қазақстан Республикасында тұрақты түрде суармалы ауыл шаруашылығы өндiрiсiн дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: экологиялық нормалар мен талаптарды енгiзудi, ауыл шаруашылығы өндiрiсiн жүргiзу мен басқару және суару жүйелерiн пайдалану әдiстерiн жетiлдiру, ақпараттық қызмет көрсетудi, сондай-ақ агротехника мен суарудың үздiк тәсiлдерiн үйретудi ескере отырып қолда бар суландыру және кәрiздiк жүйелердi қайта жаңғырту және жақсарту арқылы 32 090 гектар алқапта суармалы егiншiлiктiң тиiмдiлiгiн қайта қалпына келтiру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   054        Ирригация
және
дренаж
жүйелерін
жетiлдiру
080  Сыртқы    Құрылыс-монтаж жұмыс.  Жыл    Қазақстан
қарыздар  тарының барысын        бойын. Республикасы.
есебінен  техникалық қадағалау.  да     ның Ауыл
жобаны    ды және қабылданған           шаруашылығы
іске      жобалық шешiмдердiң           министрлігі,
асыру     бұзылмауын бақылауды
жүзеге асырғаны үшiн
"МоттМакДональд/
Темелсу" компаниясы.
ның қызметiне ақы
төлеу;
Егiстiк алқапта мони.   ІV    Қазақстан
торингiлік зерттеулер  тоқсан Республикасы.
жүргiзу құрал жабдық.         ның Ауыл
тарын және лаборато.          шаруашылығы
риялық, офистiк,              министрлігі;
агрометеорологиялық           жеткізуші
құрал жабдықтар,
бағалау есептерiнiң
негiзiнде гидргеоло-
мелиоративтiк
экспедициялар үшiн
автомашиналар (6
бiрлiк) сатып алу;
Мамандарды мемлекет.    ІІІ   Қазақстан
аралық стандарттарға   тоқсан Республикасы.
сай сатып алу                 ның Ауыл
рәсiмдерiн оқыту              шаруашылығы
министрлігі;
Әлемдік Банк
081  Ішкі      Қайта жаңғырту объек.         Қазақстан
көздер.   тiлерi бойынша                Республикасы.
дің       құрылыс-монтаж жұмыс.         ның Ауыл
есебінен  тарын аяқтау:                 шаруашылығы
жобаны                                  министрлігі
іске
асыру
- Қарағанды облысын.     ІІ   Қытай геоин.
дағы "Красная Поляна"  тоқсан женерлік
(915 га);                     Корпорациясы
- Батыс Қазақстан        ІІІ
облысындағы "Шаған/    тоқсан "Тоған" ЖАҚ
Жайық" (1224 га);
- Батыс Қазақстан
облысындағы              ІІІ
"Дусупово" (991 га);   тоқсан "Тоған" ЖАҚ
- Алматы облысындағы     ІV   "Булент
"Дархан" (867 га);     тоқсан Каракоч"
Компаниясы
- Шығыс Қазақстан        ІV   "Импреджило"
облысындағы "Күршім"   тоқсан СпА
(3037 гa);
Егiстiк алқапта        Жыл   Қазақстан
мониторингілiк         бойын. Республикасы.
зерттеулер жүргiзу     да     ның Ауыл
құрал жабдықтарын             шаруашылығы
және лабораториялық,          министрлігі;
офистiк, агрометеоро.         жеткізуші
логиялық құрал
жабдықтар, бағалау
есептерiнiң негiзiнде
гидргеоло-мелиоратив.
тiк экспедициялар
үшiн автомашиналар
(6 бiрлiк) сатып
алу;
Мердiгерлiк ұйымдар     Жыл   Қазақстан
мен "МоттМакДональд/   бойын. Республикасы.
Темелсу" компаниясы.   да     ның Ауыл
ның қосымша құн               шаруашылығы
салығын төлеу. Құрал          министрлігі
жабдықтар сатып алуға
қосымша құн және
кедендiк баж салығын
төлеу.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, средства правительственного внешнего займа.
4. Цель бюджетной программы: развитие устойчивого орошаемого сельскохозяйственного производства в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: восстановление эффективности орошаемого земледелия на площади 32 090 гектаров путем реконструкции и улучшения существующих ирригационной и дренажной систем с учетом внедрения экологических норм и требований, совершенствования методов ведения и управления сельскохозяйственным производством и эксплуатации оросительных систем, оказание информационных услуг, а также обучения передовым приемам агротехники и орошения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   054        Усовершен-
ствование
иррига-
ционных и
дренажных
систем
080  Реализация Оплата услуг компании     В те-  Минис-
проекта за "Мотт МакДональд/Темель-  чение  терство
счет внеш- су" за осуществление      года   сельско-
них займов технического надзора за          го хо-
ходом строительно-монтаж-        зяйства
ных работ и контроля за          Респуб-
соблюдением принятых             лики
проектных решений.               Казах-
стан
Приобретение лаборатор-   IY     Минис-
ного, офисного, агро-     квар-  терство
метеорологического        тал    сельско-
оборудования и оборудо-          го хо-
вания для ведения                зяйства
полевых мониторинговых           Респуб-
исследований, автомашин          лики
(6 штук) для гидрогеоло-         Казах-
го-мелиоративных экспе-          стан;
диций на основании               постав-
Оценочного отчета                щик
III    Минис-
квар-  терство
тал    сельско-
го хо-
зяйства
Респуб-
лики
Казах-
стан;
Всемир-
ный Банк
081  Реализация Завершение строительно-          Минис-
проекта за монтажных работ по объек-        терство
счет внут- там реконструкции:               сельско-
ренних                                      го хо-
источников                                  зяйства
Респуб-
лики
Казах-
стан;
- "Красная Поляна" в      II     Китай-
Карагандинской области    квар-  ская
(915 га);                 тал    Геоин-
женерная
Корпо-
рация;
- "Чаганский/Жаик" в      III    ЗАО
Западно-Казахстанской     квар-  "Тоган";
области (1 224 га);       тал
- "Дусупово" в Западно-   III    ЗАО
Казахстанской области     квар-  "Тоган";
(991 га);                 тал
- "Дархан" в Алматинской  IY     Компания
области (867 га);         квар-  "Булент
тал    Каракоч";
- "Курчум" в Восточно-    IY     "Импред-
Казахстанской области     квар-  жило"
(3 037 га).               тал    СпА
Приобретение лаборатор-   IY     Минис-
ного, офисного, агро-     квар-  терство
метеорологического обо-   тал    сельско-
рудования и оборудования         го хо-
для ведения полевых              зяйства
мониторинговых исследо-          Респуб-
ваний, автомашин (6 штук)        лики
для гидрогеолого-мелио-          Казах-
ративных экспедиций на           стан;
основании Оценочного             постав-
отчета                           щик
Оплата НДС подрядным      В те-  Минис-
организациям и компании   чение  терство
"Мотт МакДональд/Темель-  года   сельско-
су". Оплата НДС и тамо-          го хо-
женных пошлин за приоб-          зяйства
ретение оборудования.            Респуб-
Возмещение НДС за работы, В те-  лики

1999-2001 жылдары
жүргiзiлген жұмыстар.
дың ҚҚС-ын өтеу.
101  Ішкі      Жобаны іске асыру       Жыл   Қазақстан
көздер.   үшiн 12 адам жергiлiк. бойын. Республикасы.
ден       тi консультанттарды    да     ның Ауыл
жобаны    тарту                         шаруашылығы
басқаруға                               министрлігі
жәрдем.
десу үшін
жергілік.
ті кон.
сультант.
тардың
қызметтер
көрсетуiн
сатып алу
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелерi: "Жердi суландыру және кәрiздiк жүйелердi жетiлдiру" Жобасы шеңберiнде суармалы жерлердi қалпына келтiру қайта қалпына келтiрiлген жерлердiң өнiмдiлiгiн арттыру, суландыру және кәрiздiк жүйелердi жаңғырту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
135-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
062 "Аграрлық кредит корпорациясы" ЖАҚ ауылдық несие серiктестiктерi жүйесiн ұйымдастыруға қатысу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 409 000 мың теңге (төрт жүз тоғыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк аграрлық азық-түлiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889  Жарлығы ; "Аграрлық секторға кредит берудiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 137  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң тиiмділігiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ауылдық несие серiктестiктерiнiң жүйесiн ұйымдастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------

выполненные в 1999-2001   чение  Казах-
годах.                    года   стан
101  Приобрете- Привлечение местных       В те-  Минис-
ние услуг  консультантов для реали-  чение  терство
местных    зации проекта в количест- года   сельско-
консуль-   ве 12 человек                    го хо-
тантов для                                  зяйства
оказания                                    Респуб-
содействия                                  лики
в управле-                                  Казах-
нии проек-                                  стан
том из
внутренних
источников
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения: восстановление орошаемых земель, увеличение продуктивности восстановленных земель, реконструкция ирригационных и дренажных систем в рамках проекта "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем".
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 135
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 062 "Участие в организации сети сельских кредитных товариществ ЗАО "Аграрная кредитная корпорация" на 2003 год
1. Стоимость: 409 000 тысяч тенге (четыреста девять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 137 "О вопросах кредитования аграрного сектора".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности сельскохозяйственного производства.
5. Задачи бюджетной программы: организация сети сельских кредитных товариществ.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   062        "Аграрлық 1) "Аграрлық несие      Жыл   Қазақстан
кредит    корпорациясы" ЖАҚ-тың  бойын. Республикасы.
корпора.  жарғылық қорын ұлғай.  да     ның Ауыл
циясы"    туға қаражат бөлу.            шаруашылығы
ЖАҚ ауыл. Мына облыстарда қосым.        министрлігі
дық несие ша 41 ауылдық несиелік
серiктес. серiктестiк (AHC)
тiктерi   құру жоспарлануда:
жүйесін   Ақмола - 3 АНС;
ұйымдас.  Ақтөбе - 2 АНС;
тыруға    Алматы - 7 АНС;
қатысу    Шығыс Қазақстан - 4
АНС;
Батыс Қазақстан - 2
АНС;
Жамбыл - 4 АНС;
Қарағанды - 2 AHC;
Қостанай - 4 АНС;
Қызылорда - 2 AHC;
Павлодар - 3 АНС;
Солтүстiк Қазақстан -
2 AHC;
Оңтүстiк Қазақстан -
6 АНС;
Құрылатын ауылдық
несие серiктестiкте.
рiнiң жарғылық
қорында "Аграрлық
несие Кoрпорациясы"
ЖАҚ-тың қатысу үлесi
олардың жарғылық
капиталының жалпы
көлемiнiң ең кемiнде
35 пайызын құрайтын
болады.
2) Негiзгi құралдар
сатып алу:
"Аграрлық несие
корпорациясына"
ғимарат;
- автомашиналар 12
бiрлiк;
- жиhаздар 12 бiрлiк
- ұйымдастыру техника.
лары 12 бiрлiк
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: ауылдық несие серiктестiктерiнiң тиiмдi жүйесiн құру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
қосымша 149-1
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
417 "Қаратал суару жүйесіндегі магистралдық каналдарды
және коллекторлық-дренажды желісін жөндеуге
Алматы облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер"
Республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Бағасы: 150 000 мың теңге (жүз елу миллион теңгe).
2. Бюджеттiк бағдарламасының нормативтік құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк аграрлық азық-түлік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 5 маусымдағы N 889  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламасының қаржыландыру көздерi: республикалық бюджетiнiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламасының мақсаты: Қаратал суландыру жүйесіндегі магистральдық каналдар мен коллекторлы-дренажды желiлерді нормативтік техникалық қалпына келтіру.
5. Бюджеттiк бағдарламасының мiндеттерi: Қаратал суландыру жүйесіндегі магистральдық каналдар мен коллекторлы-дренажды желілерді жөндеуге республика бюджетiнен Алматы облысы бюджетiне мақсатты инвестициялық трансферттер бөлiнуi.

1   062        "Участие   1) Выделение средств на   В те-  Минис-
в органи-  увеличение уставного      чение  терство
зации сети капитала ЗАО "Аграрная    года   сельско-
сельских   кредитная корпорация".           го хо-
кредитных  Планируется создание             зяйства
товари-    дополнительно 41 сельских        Респуб-
ществ ЗАО  кредитных товариществ            лики
"Аграрная  (СКТ) в следующих облас-         Казах-
кредитная  тях:                             стан
корпора-   Акмолинской - 3 СКТ;
ция"       Актюбинской - 2 СКТ;
Алматинской - 7 СКТ;
Восточно-Казахстанской -
4 СКТ;
Западно-Казахстанской -
2 СКТ;
Жамбылской - 4 СКТ;
Карагандинской - 2 СКТ;
Костанайской - 4 СКТ;
Кызылординской - 2 СКТ;
Павлодарской - 3 СКТ;
Северо-Казахстанской -
2 СКТ;
Южно-Казахстанской -
6 СКТ.
Доля участия ЗАО "Аграр-
ная кредитная корпора-
ция" в уставном капитале
создаваемых сельских
кредитных товариществ
будет составлять не
менее 35 процентов от их
общего размера уставного
капитала.
2) Приобретение основных
средств:
- здания для ЗАО
"Аграрная кредитная
корпорация"
- автомашины 12 ед.
- мебель 12 ед.
- оргтехника 12 ед.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание эффективной сети сельских кредитных товариществ.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 149-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
-----------------------------------
Администратор бюджетных программ
Паспорт республиканской бюджетной программы 417 "Целевые трансферты бюджету Алматинской области на ремонт магистральных каналов и коллекторно-дренажной сети на Каратальской системе орошения" на 2003 год
1. Стоимость: 150 000 тысяч тенге (сто пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: восстановление нормативного технического состояния магистральных каналов и коллекторно-дренажной сети на Каратальском массиве орошения.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету Алматинской области на ремонт магистральных каналов и коллекторно-дренажной сети на Каратальской системе орошения.

6. Бюджеттiк бағдарламасын орындау шараларының жобасы:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
417        Қаратал   Қазақстан Республикасы  Жыл   Қазақстан
суару     Yкiметiнiң 2002 жылғы  бойын. Республикасы
жүйесiн.  25 шiлдедегi N 832     да     Ауыл
дегi      қаулысымен бекiтiлген         шаруашылығы
магис.    бюджеттi орындау мен          Министрлігі.
тралдық   оны жүргiзу жөнін.            нің Су
каналдар. дегі мемлекеттiк              ресурстары
ды және   мекеменiң есеп форма.         жөніндегі
коллек.   лары (уақытша, жылдық)        Комитеті
торлық-   қаржы процедуралары
дренажде  Ережелерiне сәйкес
желісін   Алматы облысы Қаратал
жөндеуге  жүйесiндегi магис.
Алматы    тральдық каналдар мен
облыстық  коллектор-дренаж желі.
бюджетiне лерiнің нормативтік-
берiле.   техникалық ахуалын
тін мақ.  мемлекеттік сараптау.
сатты     дан өткізіліп бекі.
транс.    тілген жобалық-
ферттер   сметалық құжаттарына
сәйкес қалпына келтіру
жәнe облыс бюджетiнiң
қорына мақсатты
инвестициялық транс.
ферттердi аудару.
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламасы орындалуынан күтілетін нәтижесi: Алматы облысы Қаратал суландыру жүйесiндегi магистральдық каналдар мен коллекторлы-дренажды желiлердi нормативтік техникалық қалпына келтiру жұмыстары орындалуына қаржы бөлiнуге қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
150-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi қолдау"
420 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4 620 мың теңге (төрт миллион алты жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік азық-түлік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889  Жарлығы ;

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
417        "Целевые   Перечисление целевых      В те-  Комитет
трансферты инвестиционных трансфер-  чение  по вод-
бюджету    тов бюджету Алматинской   года   ным ре-
Алматин-   области в соответствии с         сурсам
ской об-   Правилами финансовых             Минис-
ласти на   процедур по исполнению           терства
ремонт ма- бюджета и ведению форм           сельско-
гистраль-  отчетности (периодической        го хо-
ных кана-  и годовой) для государст-        зяйства
лов и      венных учреждений,               Респуб-
коллектор- содержащихся за счет             лики
но-дренаж- государственного бюджета,        Казах-
ной сети   утвержденными постановле-        стан
на Кара-   нием Правительства
тальской   Республики Казахстан
системе    от 25 июля 2002 года
орошения"  N 832 на восстановление
нормативного технического
состояния магистральных
каналов и коллекторно-
дренажной сети на Кара-
тальской системе орошения
Алматинской области в
соответствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение финансирования объема выполненных работ по восстановлению нормативного технического состояния магистральных каналов и коллекторно-дренажной сети на Каратальской системе орошения Алматинской области.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 150
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетных программ
Паспорт республиканской бюджетной программы 420 "Постприватизационная поддержка сельского хозяйства" на 2003 год
1. Стоимость: 4 620 тысяч тенге (четыре миллиона шестьсот двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстандағы аграрлық кәсiпорындардың экономикалық және қаржылық тұрақтылығын арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiн қолдау жобасының екiншi этапын дайындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   420        Ауыл
шаруашы.
лығын
жекешелен.
діруден
кейiнгі
қолдау
29   Ішкi      Қосымша құнға          Екінші Қазақстан
көздердiң салынатын салықты      жарты  Республикасы.
есебiнен  төлеу                  жылдық ның Ауыл
грантты                                 шаруашылығы
іске                                    министрлігі
асыру
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: "Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi қолдау" екiншi этаптағы жобаның iске асыру жоспары дайындалатын болады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
158-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
"Топырақтың агрохимиялық тексерудi жүргізу және
жерлердің құнарлығын қалпына келтiру"
701 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 76 448 мың теңге (жетпiс алты миллион төрт жүз қырық сегiз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк аграрлық азық-түлiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінiң 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889  Жарлығы , "Агрохимиялық қызметтің республикалық ғылыми-әдiстемелiк орталығы мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 қаңтардағы N 83  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение экономической и финансовой устойчивости аграрных предприятий в Казахстане.
5. Задачи бюджетной программы: подготовка второго этапа проекта "Постприватизационная поддержка сельского хозяйства".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   420        Постприва-
тизацион-
ная под-
держка
сельского
хозяйства
029  Реализация Оплата налога на добав-   В те-  Минис-
гранта за  ленную стоимость          чение  терство
счет внут-                           года   сельско-
ренних                                      го хо-
источников                                  зяйства
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: будет подготовлен План реализации второго этапа проекта "Постприватизационная поддержка сельского хозяйства".
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 158
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 701 "Проведение агрохимического обследования почв и восстановление плодородия земель" на 2003 год
1. Стоимость: 76 448 тысяч тенге (семьдесят шесть миллионов четыреста сорок восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2003 года N 83 "О создании государственного учреждения "Республиканский научно-методический центр агрохимической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ғылыми-әдiстемелiк басшылықтың бiрыңғай жүйесiн қалпына келтiру және ауыл шаруашылығы агрохимиялық қызмет көрсететiн субъектiлердің қызметтерiнiң үйлестiрiлуi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ауыл шаруашылығына арналған жердiң құнарлығын дер кезiнде және сапалы бағалау, экологиялық бұзушылықты табу, сондай-ақ минералды және органикалық тыңайтқыштарды экономикалық өтелімдi дозаларын қолдану негiзiнде егiстік жерлердi тиiмдi пайдалану жөніндегi ұсыныстарды әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   701        "Топырақ.
тың агро.
химиялық
тексерудi
жүргiзу
және жер.
лердің
құнарлы.
ғын
қалпына
келтiру"
030  "Агро.    Мемлекеттiк мекеменi    Жыл   Қазақстан
химиялық  ұстау; топырақты-      бойын. Республикасы.
қызметтің агрохимиялық жұмыстың  да     ның Ауыл
республи. сапасын, топырақ              шаруашылығы
калық     құнарлығының күйi мен         министрлiгi
ғылыми-   өзгеруін бақылайтын,          Агрохимиялық
әдiсте.   токсикологиялық               қызметтің
мелiк     зерттеулер, пестицид.         республикалық
оpталығы" тердің, ауыр металдар.        ғылыми-
дың, нитраттардың             әдістемелік
қалған санын, топырақ.        орталығы
тың радиоактивтi
ластанған деңгейiн
бақылайтын, агрохимия.
лық зерттеулердiң
нәтижесi бойынша
мазмұнында қоректiк
заттар қозғалмалы
нысанды - азот,
фосфор, алмастыру
калий, микроэлементтер
және басқа да көрсет.
кіштер бойынша карто.
грамма құрастыратын,
агрохимиялық деректер
жиынтығын құратын,
минералды және органи.
калық тыңайтқыштарды
экономикалық өтелiмдi
дозаларын қолдану
негiзiнде егiстiк
жерлердi тиiмдi
пайдалану жөніндегi
ұсыныстарды әзiрлейтiн
ғылыми-әдiстемелiк
басшылықты жүзеге
асыру мақсатында
"Агрохимиялық қызмет.
тiң республикалық
ғылыми-әдiстемелiк
орталығы" штат саны
150 адам.
031  "Агро.    Ғимаратқа күрделi       Жыл   Қазақстан
химиялық  жөндеу жүргізу:        бойын. Республикасы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: организация единой системы научно-методического руководства и координации деятельности субъектов агрохимического обслуживания сельского хозяйства.
5. Задачи бюджетной программы: своевременная и качественная оценка плодородия земель сельскохозяйственного назначения, выявление экологических нарушений, а также разработка рекомендаций по эффективному использованию пашни на основе применения экономически оправданных доз минеральных и органических удобрений, своевременная подготовка производственной базы для государственного учреждения "Республиканский научно-методический центр агрохимической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (150 человек), с целью размещения сотрудников.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   701        Проведение
агрохими-
ческого
обследова-
ния почв и
восстанов-
ление пло-
дородия
земель
030  Республи-  Содержание государствен-  В те-  Минис-
канский    ного учреждения:          чение  терство
научно-    "Республиканский научно-  года   сельско-
методи-    методический центр агро-         го хо-
ческий     химической службы" со            зяйства
центр      штатной численностью 150         Респуб-
агрохими-  человек с целью осущест-         лики
ческой     вления научно-методичес-         Казах-
службы     кого руководства за              стан,
качеством почвенно-агро-         Респуб-
химических работ, наблю-         ликан-
дения за состоянием и            ский
изменением почвенного            научно-
плодородия, токсикологи-         методи-
ческих исследований,             ческий
наблюдения за остаточным         центр
количеством пестицидов,          агрохи-
тяжелых металлов, нитра-         мической
тов, за уровнем радиоак-         службы
тивного загрязнения в
почвах, составления по
результатам агрохимичес-
ких обследований картог-
рамм содержания подвижных
форм питательных веществ
- азота, фосфора, обмен-
ного калия, микроэлемен-
тов и других показателей,
формирования банка агро-
химических данных, раз-
работки рекомендаций по
эффективному использова-
нию пашни на основе
применения экономически
оправданных доз минераль-
ных и органических
удобрений.
031  Подготовка Проведение капитального   В те-  Минис-
производ-  ремонта здания:           чение  терство
ственной   Частичный ремонт кровли   года   сельско-

қызметтің - 100 м 2 ғимарат        да    ның Ауыл
республи. шатырына ішінара              шаруашылығы
калық     ремонт жасау, - 3 100         министрлігі
ғылыми-   м жылу құбырларын             Агрохимиялық
әдiстеме. бөлшектеу, - 5 550 м          қызметтің
лiк       жылу құбырларына төсем        республикалық
орталығы" жасау, 500 дана               ғылыми-
мемлекет. радиаторларды бөлшек.         әдістемелік
тiк меке. теу - 30 дана регистр.        орталығы
месiнiң   дi бөлшектеу, - 600 кв
өндiрiс.  радиаторларды орнату,
тiк база. - 40 дана раковина
сын       орнату, - 24 дана
дайындау  унитаз бөшкесiмен
орнату, - 32 дана
писсуарлар орнату;
- Сумен қамтамасыз
ету және канализация
жүйелерiн қалпына
келтiру - 213 м
құбырларды бөлшектеу -
350 дана, 50 дана
флянтар, 25 дана
ысырма дайындау,
вентильдер, ысырмалар,
тетiктер, қақпақтар,
- 40 дана құбырларға
шүмектер орнату;
- 2 дана қазанды қатты
отында монтаждау;
- 2 дана көмiр және
күл сақтайтын сарайлар
салу;
- Жобалық-сметалық
құжаттар дайындау;
- Жобалық-сметалық
құжаттарды мемлекеттiк
сараптамадан өткiзу.
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: топырақтың құнарлығын сақтауға, өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнің сапалылығына, ауыл шаруашылығына арналған жердің құнарлығының мониторингiсiне, химиялау құралын экологиялық бағалауға, ғылыми-негiздеу ұсыныстарын және минералдық пен органикалық тыңайтқыштарды қолдану нормативтерiн әзiрлеуге байланысты, барлық комплекстi мәселелер бойынша орталықтандырылған ғылыми-әдiстемелiк басшылық және топырақты-зертханалар қызметiнің үйлестiруiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
178-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал
теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау жобасы"
730 бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 157 108 мың теңге (екi миллиард бiр жүз елу жетi миллион бiр жүз сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу жобасы және Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау (1 фаза) жобасын қаржыландыру үшiн Халықаралық Жаңғырту және Даму Банкiсiнiң займын тарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 қазандағы N 1342  қаулысы .

базы для   здания - 100 м2;                 го хо-
государст- Восстановление системы           зяйства
венного    отопления:                       Респуб-
учреждения - разборка трубопроводов         лики
"Республи- отопления -3100 м, прок-         Казах-
канский    ладка трубопроводов отоп-        стан,
научно-    ления - 5550 м, демонтаж         Респуб-
методичес- радиаторов                       ликан-
кий центр  - 500 штук, демонтаж             ский
агрохими-  регистров - 30 штук,             научно-
ческой     установка радиаторов -           методи-
службы"    600 кв, установка раковин        ческий
- 40 штук, установка             центр
унитазов с бачками - 24          агрохи-
штуки, писсуаров - 32            мической
штук;                            службы
Восстановление системы
водоснабжения и канали-
зации - разборка трубо-
проводов - 213 м, прок-
ладка трубопроводов -
213 м, изготовление
отводов - 350 штук,
флянцев - 50 штук,
задвижек - 25 штук, уста-
новка вентилей, задвижек,
затворов, клапанов обрат-
ных, кранов проходных на
трубопроводах - 40 штук;
Монтаж котлов на твердом
топливе - 2 штуки;
Строительство углехрани-
лища и золохранилища -
2 штуки;
Разработка проектно-смет-
ной документации;
Государственная экспертиза
проектно-сметной докумен-
тации.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение централизованного научно-методического руководства и координация деятельности почвенно-агрохимических лабораторий по всему комплексу вопросов, связанных с сохранением почвенного плодородия, качеством растениеводческой продукции, мониторингом плодородия земель сельскохозяйственного назначения, экологической оценкой средств химизации, разработкой научно обоснованных рекомендаций и нормативов применения минеральных и органических удобрений, приведение здания в соответствие с техническими и санитарно-гигиеническими нормами.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 178
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 730 "Проект регулирования русла реки Сырдарьи и сохранение северной части Аральского моря" на 2003 год
1. Стоимость: 2 157 108 тысяч тенге (два миллиарда сто пятьдесят семь миллионов сто восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2001 года N 1342 "О привлечении займа Международного Банка Реконструкции и Развития для финансирования проекта "Регулирование русла реки Сырдарьи и северной части Аральского моря (Фаза 1)".

3. Бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржылары оның iшiнде Үкiметтiң сыртқы заем қаржылары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтап қалуды қамтамасыз ету, Сырдария өзенi атырауының су ресурстарын қалпына келтiру, ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiрудi арттыру және балық шаруашылығын дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiндегi су деңгейiн тұрақтандыру, Сырдария өзенi арнасынан су өтiмiн жiберудi реттеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   730        Сырдария
өзенiнiң
арнасын
реттеу
жобасы
және Арал
теңізінің
солтүстік
бөлiгiн
сақтау
080  Сыртқы    а) Солтүстiк Арал       Жыл   Қазақстан
қарыздар  теңiзi бөгетiнiң       бойын. Республикасы
есебiнен  және Ақлақ кешенiнiң   да     Ауыл
жобаны    құрылысын салу:               шаруашылығы
iске      - бөгет;                      министрлігі.
асыру     - су қашыртқысы;              нің Су
- Ақлақ су торабы;            ресурстары
- реттеуiш шлюздер;           жөніндегі
- жолдар мен көпiрлер.        комитеті
б) Айтек кешенiнiң
құрылысын салу:
- Сырдария өзенiнде
су торабын салу;
- Айтек каналының бас
тоған құрылысын
қайта жаңғырту;
- Қараөзек тармағында
құрылысты
жөндеу, соның
iшiнде:
- басындағы өзi шайылып
кететiн бөгетше салу;
- бас құрылысты қайта
жаңғырту;
- реттеуiш шлюздердi
қайта жаңғырту;
- пiшендiктердiң бас
тоғандарын қайта
жаңғырту;
- кiрiс жолдары мен
тармақ арқылы жол
көпiрiн салу.
в) Тасқынға қарсы бөгет.
тер құрылысын салу:
- Қызылорда су торабын
жөндеу (жапқыштарды,
шандорларды және резина
тығыздағыштарды ауыстыру,
көтергiш құрылғылардың
электр құрал жабдықта.
рын және болат
арқандарын ауыстыру,
реттеуiш шлюздiң соңғы
екi бөлiктерiн қалпына
келтiру);
- Қазалы су торабын
жөндеу (жапқыштарды
және көтергiштердi
жөндеу, тазарту және
тоттануға қарсы, электр
қозғалтқыштарды
ауыстыру, реттегiш.
тердегi барлық электр.
аспаптармен электр
кабельдерiн ауыстыру,
суұрма құдықтарын
жөндеу, жоғарғы
бъефтегi ұзындығы 300 м
ағынды бағыттаушы сол
жақ бөгетшенi қорғау).
г) Су көтергiш бөгет.
тердi қалпына келтiру:
- бөгетшелердi қайта
жаңарту;
- жаңа бөгетшелер салу;
- өзен арнасын түзету.
2         081  Iшкi      а) Құрылыс жұмыстары.   Жыл   Қазақстан
көздердiң ның келiсiм шарттары   бойын. Республикасы
есебiнен  бойынша қосымша құнның да     Ауыл
жобаны    салығын төлеу;                шаруашылығы
iске      б) Құрылыс жұмыстары.         министрлiгi.
асыру     ның келiсiм шарттары          нiң Су
бойынша құнының               ресурстары
бөлiгiн төлеу;                жөнiндегi
в) Екiншi деңгейдегi          комитетi
банктерге банкiлiк
операцияларды
жүргiзуге комиссиялы
алымды төлеу;
г) Құрылыс жайына жер
бөлуге рұқсат алу
қызметiн төлеу;
д) конкурс өткiзуге
жарнамалардың ақысын
төлеу
3         101  Iшкi      Жергiлiктi 7 кеңесшi.   Жыл   Қазақстан
көздерден нiң қызмет ақысын      бойын. Республикасы
жобаны    төлеу.                 да     Ауыл
басқаруға                               шаруашылығы
жәрдем.                                 министрлігі.
десу үшiн                               нің Су
жергiлiк.                               ресурстары
тi кон.                                 жөніндегі
сультант.                               комитеті
тардың
қызметтер
көрсетуiн
сатып
алу
102  Iшкi      - толық жобалауға және  Жыл   Қазақстан
көздер.   құрылысқа қадағалау    бойын. Республикасы
ден салу  жасайтын кеңесшiлердің да     Ауыл
уақытында қызмет ақысын төлеу;          шаруашылығы
және      - жобаға мониторинг           министрлігі.
қызмет    және бағалау жасайтын         нің Су
көрсету   кеңесшiлердiң қызмет          ресурстары
мерзiмiн  ақысын төлеу;                 жөніндегі
егжей-    - Шардара бөгетiнің           комитеті
тегжейлi  тұрақтылығын бағалау
жобалау.  үшін тәуелсіз сарап.
ды, тех.  шылардан 2 шетелдік,
никалық   4 жергілікті кеңес.
қадаға.   шілердің қызмет
лауды     ақысын төлеу;
жүзеге    - кеңесшілік қызмет.
асыру     тердің келiсім.
үшін      шарттары бойынша
консуль.  салықтарды төлеу;
тациялық  - жобаның мемлекеттiк
қызмет.   құрылыс және экология.
тер көр.  лық сараптамаларына
сетумен   төлеу;
қамтама.  - валюталық операциялар
сыз ету.  жүргiзу үшiн лицензия.
лық алымды төлеу.
-------------------------------------------------------------------

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, в том числе средства правительственных внешних займов.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранения северной части Аральского моря, восстановление водных ресурсов в дельте реки Сырдарьи, увеличение производства сельскохозяйственной продукции и развитие рыбного хозяйства.
5. Задачи бюджетной программы: стабилизация уровня северной части Аральского моря и регулирование пропуска расходов воды по руслу реки Сырдарья.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
730        Проект
регулиро-
вания
русла реки
Сырдарьи и
сохранение
северной
части
Аральского
моря
080  Реализация а) Строительство плотины  В те-  Комитет
проекта    на Северном Аральском     чение  по вод-
за счет    море и комплекса Аклак:   года   ным ре-
внешних    - дамба;                         сурсам
займов     - водосброс;                     Минис-
- гидроузел Аклак;               терства
- шлюзы-регуляторы;              сельско-
- дороги и мосты.                го хо-
б) Строительство комплек-        зяйства
са Айтек:                        Респуб-
- строительство гидроузла        лики
на Сырдарье;                   Казах-
- реконструкция водоза-          стан
борного сооружения на
канале Айтек;
- ремонт сооружения на
протоке Караозек, в
т.ч.:
- строительство самораз-
мываемой дамбы в
голове;
- реконструкция головно-
го сооружения;
- реконструкция шлюзов-
регуляторов;
- реконструкция водоза-
боров на сенокосы;
- строительство дорожных
мостов через протоку
с подъездными дорогами.
в) Строительство противо-
паводковых плотин:
- ремонт Кызылординского
гидроузла (замена зат-
воров, шандоров и
резиновых уплотнителей,
замена электрооборудо-
вания и стальных тросов
на подъемных устройст-
вах, восстановление
обоих концевых участков
шлюза-регулятора);
- ремонт Казалинского
гидроузла (ремонт зат-
воров и подъемников,
очистка и антикорро-
зийная защита, замена
электродвигателей,
обновление всех элек-
троприборов и электро-
кабелей на регуляторах,
ремонт водобойных
колодцев, защита левой
струенаправляющей
дамбы в верхнем бьефе
на длине 300 м.
г) Реабилитация водо-
подъемных плотин:
- реконструкция дамб;
- строительство новых
дамб;
- спрямление реки.
081  Реализация а) Оплата налога на       В те-  Комитет
проекта    добавленную стоимость     чение  по вод-
за счет    по контрактам на строи-   года   ным ре-
внутренних тельные работы;                  сурсам
источников б) Софинансирование по           Минис-
контрактам на строитель-         терства
ные работы в соответствии        сельско-
с условиями Соглашения о         го хо-
займе;                           зяйства
в) Оплата комиссионного          Респуб-
сбора банкам второго             лики
уровня за проведение             Казах-
банковских операций;             стан
г) Оплата услуг по
получению разрешения на
отвод земель под
строительство.
101  Приобрете- Оплата услуг местных      В те-  Комитет
ние услуг  консультантов в коли-     чение  по вод-
местных    честве 7 человек          года   ным ре-
консуль-                                    сурсам
тантов для                                  Минис-
оказания                                    терства
содействия                                  сельско-
в управле-                                  го хо-
нии проек-                                  зяйства
том из                                      Респуб-
внутренних                                  лики
источников                                  Казах-
стан
102  Обеспече-  - оплата услуг кон-       В те-  Комитет
ние кон-   сультантов для осу-       чение  по вод-
сульта-    ществления детального     года   ным ре-
ционными   проектирования и надзора         сурсам
услугами   за строительством;               Минис-
для осу-   - оплата услуг консультан-       терства
ществления тов для осуществления            сельско-
детального мониторинга и оценки             го хо-
проектиро- проекта;                         зяйства
вания,     - оплата услуг 2 иност-          Респуб-
техничес-  ранных и 4 местных               лики
кого над-  консультантов из панели          Казах-
зора во    независимых экспертов            стан
время      для оценки устойчивости
строитель- Чардаринской плотины;
ства и     - оплата налогов по
срока об-  контрактам на консуль-
служивания тационные услуги;
из внут-   - оплата Государственной
ренних     строительной экологичес-
источников кой экспертиз проекта;
- оплата лицензионного
сбора за проведение
валютных операций
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырғанда күтiлетiн нәтиже: Сырдария өзенiнің арнасын реттеу жобасы және Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау жобасы бойынша құрылыс жұмыстарының 20-25% орындалады, жобаның келесi компоненттерi бойынша толық жобалауға есеп дайындауға: Шардара бөгетiн қалпына келтiру, селге қарсы бөгеттер салу, су көтергiш бөгеттердi қалпына келтiру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
179-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Арал теңiзi аймағын елдi мекендерiн сумен
жабдықтау және олардың санитариясы жобасы"
731 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны - 794 914 мың теңге (жетi жүз тоқсан төрт миллион тоғыз жүз он төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасы мен Кувейттің Араб экономикалық даму қоры арасындағы Арал қаласын (Арал теңізі аймағының) сумен қамтамасыз ету жобасы бойынша займы туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 1 наурыздағы  Заңы ; Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты оның ішінде Үкiметтiң сыртқы заем қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Арал қаласын сапалы таза сумен қамтамасыз ету және санитарлық жағдайын жақсарту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Арал қаласын сумен қамтамасыз ету жүйесiнің тиімділігiн арттыру, жаңарту және тарату желiсiн кеңейту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
731        Арал
теңiзi
аймағын.
дағы елдi
мекен.
дерiн
сумен
жабдық.
тау және
олардың
сани.
тариясы
жобасы
080  Сыртқы    1. Арал қаласының       Жыл   Қазақстан
қарыздар  сумен жабдықтау        бойын. Республикасы
есебінен  жүйесін жетілдіру:     да     Ауыл
жобаны    а) Арал қаласы мен            шаруашылығы
іске      Қосаман су көзi               министрлігі.
асыру     аралығында орналасқан         нің Су
басты су құбырын              ресурстары
қайта жаңғырту:               жөніндегі
- Ұзындық жиынтығы            комитеті
12 км шамасындағы
телiмдердегi ескiр.
ген ұзындығы 110 км
және диаметрi 1000
мм құбыр желiсiн
ауыстыру;
- барлық құбыр желiсi
бойына тоттанудан
қорғайтын катодты
қолдану және 5
көлемдi есептегiштi
орнату;
1) Арал қаласындағы
тарату желiсiн жаңарту:
- жалпы ұзындығы 50 км
шамасындағы ecкipгeн
құбырларды ауыстыру;
- ұзындығы 6 км шама.
сындағы жаңа тарату
желiсiн орнату;
- 80 бас тоғандық колон
және өрт гидрантын
орнату;
- 5 жаңа тегеурiндi су
мұнарасын салу;
в) Жобаны жан-жақты
әзiрлеу негізiнде
анықталатын Арал
қаласының маңындағы 3
елдi мекенде 3 тәжiри.
белi суды тұщыландыра.
тын қондырғы орнату.
2) Институционалдық
қолдану:
- бақылау-өлшеу, сынау
және бақылау құрал.
дарын қою; пайдалану,
жалдау, ұстау,
қаржылық iстi бас.
қару және суды
жоғалтуға әкелiп
соғатын бүлiнгендi
табу, Арал шаруашылы.
ғы су мұнарасының
Арал бөлiмiндегi
жұмысты жетiлдiру
үшiн қызметкерлердi
оқыту және сарапшылар.
ды жалдау.
3) Көрсетiлетiн консуль.
тациялық-техникалық
қызметтер:
- iрiктелген талдама
және тендерлiк құжат.
тар мен келiсім-шарт.
тарды дайындау және
келiсiм-шарт жасасу.
ға көмектесу,
сондай-ақ құрылыс
жұмыстарын бақылау;
- техникалық-экономика.
лық негiздеме
жобасын зерттеу;
- мемлекеттiк құрылыс
және жобаның эколо.
гиялық сараптамасына
төлем ақы;
- толық жобалау және
құрылысты бақылау
үшiн консультациялық
компаниямен келiсiм-
шарт бойынша кеңесшi.
лерге қызмет ақы
төлеу;
- мониторингті жүзеге
асыру және жобаны
бағалау үшiн консуль.
тациялық компаниямен
келiсiм-шарт бойынша
кеңесшiлерге қызмет
ақы төлеу.
081  Ішкі      - салық пен бажды       Жыл   Қазақстан
көздердің   төлеу;               бойын. Республикасы
есебінен  - құрылыс жұмыстарына  да     Ауыл
жобаны      10 % төлеу;                 шаруашылығы
іске      - валюталық операциялар       министрлігі.
асыру       жүргізу үшін лицен.         нің Су
зиялық алымды төлеу;        ресурстары
- құрылыс жайына жер          жөніндегі
бөлуге рұқсат алу           комитет
қызмет ақысын төлеу;
- конкурс өткiзу
бойынша жарнамалар.
дың ақысын төлеу.
101  Ішкі
көздер.
ден
жобаны    Жобаны басқару жөнiнде  Жыл   Қазақстан
басқаруға жергiлiктi 3 кеңесшiге бойын. Республикасы
көмек     қызмет ақы төлеу       да     Ауыл
көрсету                                 шаруашылығы
үшін                                    министрлігі.
жергілік.                               нің Су
ті кон.                                 ресурстары
сультант.                               жөніндегі
тардың                                  комитеті
қызметтер
көрсетуін
сатып
алу
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение 20-25% строительных работ по проекту регулирования русла реки Сырдарьи и сохранение северной части Аральского моря, подготовка отчетов о детальном проектировании по следующим компонентам проекта: реабилитация Чардаринской плотины, строительство противопаводковых плотин, реабилитация водоподъемных плотин.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 179
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 731 "Проект водоснабжения и санитарии населенных пунктов региона Аральского моря" на 2003 год
1. Стоимость: 749 914 тысяч тенге (семьсот сорок девять миллионов девятьсот четырнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 1 марта 2001 года "О ратификации Соглашения о займе по проекту водоснабжения города Аральска (регион Аральского моря) между Республикой Казахстан и Кувейтским Фондом Арабского Экономического Развития"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, в том числе средства правительственных внешних займов.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение качественной питьевой водой и улучшение санитарных условий города Аральска.
5. Задачи бюджетной программы: повышение эффективности существующей системы водоснабжения, обновление и расширение распределительной сети в городе Аральске.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   731        Проект
водоснаб-
жения и
санитарии
населенных
пунктов
региона
Аральского
моря
080  Реализация 1. Усовершенствование     В те-  Комитет
проекта    системы водоснабжения     чение  по вод-
за счет    города Аральска:          года   ным ре-
внешних    а) реконструкция сущест-         сурсам
займов     вующего главного трубо-          Минис-
провода для подачи воды          терства
между водоисточником             сельско-
Косаман и городом                го хо-
Аральск:                         зяйства
- замена изношенных              РК
участков совокупной про-
тяженностью около 12 км
существующего трубопро-
вода протяженностью 110
километров и диаметром
1000 миллиметров;
- применение катодной
защиты от коррозии на
всем протяжении трубо-
провода и установка пяти
объемных счетчиков;
б) обновление существую-
щей распределительной
сети в городе Аральске:
- замена изношенных труб
общей протяженностью
около 50 километров;
- установка новых рас-
пределительных линий
протяженностью около 6
километров;
- установка 80 водоза-
борных колонн и пожарных
гидрантов; и строитель-
ство пяти новых водона-
порных башен;
в) сооружение трех опыт-
ных опреснительных
установок в трех насе-
ленных пунктах около
г. Аральска в местностях,
которые предстоит опре-
делить, на основе подроб-
ной разработки проекта.
2. Институциональная
поддержка:
- поставка контрольно-
измерительного, испыта-
тельного и контрольного
оборудования;
обучение персонала и наем
экспертов для эксплуата-
ции, содержания, управле-
ния финансовой деятель-
ностью и обнаружения пов-
реждений, приводящих к
потере воды, для усовер-
шенствования работы
Аральского отделения
Сельхозводопровода.
3. Консультационные
технические услуги:
- подробная разработка и
подготовка тендерных
документов и контракта и
помощь в заключении
контракта, а также наблю-
дение за строительными
работами;
- изучение технико-эконо-
мического обоснования
проекта;
- оплата Государственной
строительной и экологи-
ческой экспертиз проекта;
- оплата услуг консуль-
тантов по контракту с
консультационной компа-
нией для детального
проектирования и надзора
за строительством;
- оплата услуг консуль-
тантов по контракту с
консультационной компа-
нией для осуществления
мониторинга и оценки
проекта.
2         081  Реализация оплата налогов и пошлин;  В те-  Комитет
проекта    оплата 10 % стоимости     чение  по вод-
за счет    строительных работ;       года   ным ре-
внутренних оплата лицензионного             сурсам
источников сбора за проведение              Минис-
валютных операций;               терства
оплата услуг по получению        сельско-
разрешения на отвод              го хо-
земель под строительство.        зяйства
РК
3         101  Приобрете- Оплата услуг местных      В те-  Комитет
ние услуг  консультантов по управле- чение  по вод-
местных    нию проектом в количестве года   ным ре-
консуль-   3 человек.                       сурсам
тантов для                                  Минис-
оказания                                    терства
содействия                                  сельско-
в управле-                                  го хо-
нии проек-                                  зяйства
том из                                      РК
внутренних
источников
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: Арал теңiзi аймағындағы елдi мекендердi сумен қамтамасыз ету және санитария жобасы бойынша құрылыс жұмыстарын 30-35%-ға орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
182-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
"Батыс Тянь-Шань биоәралуандығын
сақтау" трансшекаралық жобасы
734 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 6 594 мың теңге (алты миллион бес жүз тоқсан төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: (Орталық Азиядағы биологиялық көп түрлiлiгiн сақтау жөнiндегi трансшекаралық жоба) Қазақстан Республикасы Қырғыз Республикасы мен БЭФ қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi Ғаламдық Қордың орындаушы органы есебiнде қатынасушы Халықаралық Жаңғырту Даму Банкi арасындағы ГЭФ сенiмгерлiк қордың гранты бойынша келiсiм жасау туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы N 1503  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Батыс Тянь-Шань аймағының тұрақты дамуына көмектесу үшiн экологиялық саясатты әзiрлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Батыс Тянь-Шань аумағында орналасқан осал және бiрегей биологиялық қоғамдастықтарды қорғауға қолдау көрсету және осы саладағы биологиялық көптүрліліктi, заңнаманы, нормативтiк ережелердi және ұйымдастыру құрылымдарын сақтау жөнiндегi олардың мемлекеттiк саясатын нығайтуға және үйлестiруге Қазақстан Республикасының көмек көрсетуi, Батыс Тянь-Шань аумағындағы қорғалатын аймақтар жүйесiн нығайту және кеңейту, Батыс Тянь-Шань аймағындағы қорғалатын аумақтардың биологиялық ресурстарына қысымды азайту жергiлiктi қоғамдастықтарға арналған баламалы және тұрақты пайда әкелетiн қызмет түрлерiн анықтау, биологиялық көп түрлiлiктiң құндылықтары туралы жұртшылықтың хабардар болуын күшейту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение 30-35% строительных работ по проекту водоснабжения и санитарии населенных пунктов региона Аральского моря.
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 182
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 734 "Трансграничный Проект "Сохранения биоразнообразия Западного Тянь-Шаня" на 2003 год
1. Стоимость: 6 594 тысячи тенге (шесть миллионов пятьсот девяносто четыре тысячи тенге).
Стоимость гранта из доли республиканского бюджета - 266,0 тыс. долларов США (двести шестьдесят шесть тысяч долларов США).
Стоимость гранта из доли республиканского бюджета - 38 324,3 тыс. тенге (тридцать восемь миллионов триста двадцать четыре тысячи триста тенге), в том числе освоено до 2003 года - 11 530,3 тыс. тенге (одиннадцать миллионов пятьсот тридцать тысяч триста тенге), запланировано в 2003 году - 6 594,0 тыс. тенге (шесть миллионов пятьсот девяносто четыре тысячи тенге), в 2004 году - 20 200,0 тыс. тенге (двадцать миллионов двести тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 г. N 1503 "О заключении Соглашения по гранту Трастового фонда ГЭФ (трансграничный проект по сохранению биоразнообразия в Центральной Азии) между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой и Республикой Узбекистан и Международным Банком Реконструкции и Развития действующим в качестве исполнительного органа Глобального Фонда по охране окружающей среды ГЭФ".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: охрана уязвимых и уникальных биологических сообществ в горах Западного Тянь-Шаня, разработка экологической политики для содействия устойчивому развитию региона Западного Тянь-Шаня.
5. Задачи программы: оказание поддержки в защите уязвимых и уникальных биологических сообществ, расположенных на территории Западного Тянь-Шаня и оказание содействия Республики Казахстан в укреплении и координации их государственной политики по сохранению биологического биоразнообразия, законодательства, нормативных правил и организационных структур в данной сфере, укрепление и расширение сети охранных зон на территории Западного Тянь-Шаня, определение альтернативных и устойчиво прибыльных видов деятельности для местных сообществ для снижения давления на биологические ресурсы охранных территорий в зоне Западного Тянь-Шаня, повышении осведомленности общественности о ценностях биоразнообразия.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
734        Батыс
Тянь-Шань
биоәралу.
андығын
сақтау
трансше.
каралық
жобасы
29   Iшкi      1. Ақсу-Жабағылы мем.   Жыл   Қазақстан
көздердің табиғат қорығының      бойын. Республикасы
есебiнен  объектілерінде құры.   да     Ауыл
грантты   лыс-жөндеу жұмыстарын         шаруашылығы
iске      жалғастыру: Қазақстан         министрлігі.
асыру     Республикасы Үкiметiнiң       нiң Орман,
қосатын үлесi - 15%           балық және
а) жобалау-сметалық           аңшылық
құжаттамаға сәйкес 11         шаруашылығы
кардонның құрылысы            комитетi,
бойынша жұмыстарды            "Азияқұрылыс.
жалғастыру;                   сервис - Е"
ә) жобалау-сметалық           ЖАҚ
құжаттамаға сәйкес
шаруашылық объектi.
лердi жөндеу жұмыс.
тарын жалғастыру;
б). Жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
табиғат мұражайын
қайта құру.
2. Жобаны iске асыру
тобының операциялық
шығыстары.
Қазақстан Республикасы  Жыл   "Artidea" ЖАҚ
Үкiметiнің қосатын     бойын.
үлесi- 10%             да
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: 11 кардонның құрылысын аяқтау және шаруашылық объектiлердi жөндеу, мемлекеттiк табиғи қорық Ақсу-Жабағылы табиғи мұражайын қайта құру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
188-1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
742 "Ауыл шаруашылығы өндірiсiн агрометеорологиялық
жағынан қамтамасыз ету" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4 500 мың теңге (төрт миллион бес жүз мың теңге);
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк аграрлық азық-түлiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889  Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: метеопараметрлерге, топырақтың ылғалдылығына, ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң жағдайы мен өнiмділігiне байқаулар жүргізу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: метеопараметрлердің өзгеруiн, топырақ ылғалдылығының жағдайын дер кезiнде болжау, дала жұмыстары басталуы алдындағы топырақтағы ылғалдың запастарын бағалау және болжау, егіс мерзiмдерiн болжау, дәнді дақылдарды жинаудың агрометеожағдайларын болжау, агрометеорологиялық көрсеткiштердi өткен жылғымен салыстырмада талдау, танаптарда қар жиналу жағдайын талдау және басқалары.

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
734        Трансгра-
ничный
проект
"Сохране-
ние био-
разнообра-
зия Запад-
ного Тянь-
Шаня"
029  Реализация 1. Продолжение строитель- В те-  Комитет
гранта за  но-ремонтных работ и      чение  лесного,
счет внут- реконструкции на объектах года   рыбного
ренних     государственного природ-         и охот-
источников ного заповедника Аксу-           ничьего
Джабаглы (ЮКО). Долевое          хозяй-
участие Правительства РК         ства
- 15%                            Минис-
терства
а) Продолжение работ по          сельско-
строительству 11 кордонов        го хо-
в соответствии с проектно-       зяйства
сметной документацией            Респуб-
лики
б) Продолжение ремонтных         Казах-
работ хозяйственных              стан;
объектов в соответствии          ТОО
с проектно-сметной               "Азия-
документацией                    строй-
сервис
в) Реконструкция музея           - Е"
природы в соответствии
с проектно-сметной
документацией.
2. Операционные расходы   В те-  ТОО
группы реализации         чение  "Artidea"
проекта.                  года
Долевое участие Прави-
тельства РК - 10%
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства 11 кордонов и ремонта хозяйственных объектов и реконструкции музея природы государственного природного заповедника Аксу-Жабаглы.
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 188-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 742 "Агрометеорологическое обеспечение сельскохозяйственного производства" на 2003 год
1. Стоимость: 4 500 тысяч тенге (четыре миллиона пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский бюджет.
4. Цель бюджетной программы: проведение наблюдений за метеопараметрами, влажностью почвы, состоянием и продуктивностью сельскохозяйственного производства.
5. Задачи бюджетной программы: своевременное прогнозирование изменений метеопараметров, состояний влажности почв, оценка и прогноз запасов влаги в почве к началу полевых работ, прогноз сроков сева, прогноз агрометеоусловий уборки зерновых, анализ агрометеорологических показателей в сравнении с предыдущим годом, анализ состояния снегонакопления на полях и другие.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру.|атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі| дың  |
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | мер. |
|       |ның  | маның)  |                     | зім. |
|       |коды | атауы   |                     | дері |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
Ауыл      Ауыл шаруашылығы              Қазақстан
шаруашы.  өндiрiсiн қамтама.            Республикасы.
лығы      сыз ету үшiн агро.            ның Ауыл
өндiрi.   метеорологиялық               шаруашылығы
сiн       мониторинг                    министрлігі
агро.     жүргізу:
метео.    - көктемгі дала          2-
рология.  жұмыстары басталуы     тоқсан
лық       алдына топырақтағы
жағынан   ылғалдың запастарын
қамтама.  болжау;
сыз ету   - егістің оңтайлы        2-
мерзiмдерiн болжау;    тоқсан
- күздiк дақылдардың     2-
қыстап шығуын болжау;  тоқсан
- бидайдың пісу          2-
мерзiмдерін болжау;    тоқсан
- күздiк дәнді дақыл.    2-
дардың өcуі жаңару     тоқсан
кезеңіндегі жағдайын
талдау;
- жаздық дәндi дақыл.
дардың 1 онкүндік
iшiндегi жағдайы
(даму кезең басталған
күн, биіктiгі,
қалыңдығы, жағдайының
бағасы);
- дәнді және дәндi-
бұршақты дақылдардың
орташа облыстық
өнімділiгі мен жалпы
өнімін болжау;
- Қазақстан аумағы      2, 3-
бойынша ауа-райы       тоқсан.
жағдайына байланысты     дар
аурулар мен ауыл
шаруашылығы зиянкес.
терiнiң дамуы
жағдайын талдау;
- онкүндiк агрометео.   2-4-
рологиялық бюллетень;  тоқсан.
дар
- онкүндік ішiндегi     2-4-
топырақтағы пайдалы    тоқсан.
ылғалдың запастары;     дар
- агрометеорологиялық
көрсеткіштердi орташа.  2-4-
көпжылдық көрсеткiш.   тоқсан.
термен, өткен жылғы     дар
көрсеткiштермен
салыстырма мiнездеме;
- топырақтың күзде      2,4-
қатып қалуы алдындағы  тоқсан.
және көктемгі дала      дар
жұмыстары алдындағы
пайдалы ылғалдың
нақты запастарын
талдау;
- дәндi дақылдарды       3-
жинаудың агрометео.    тоқсан
рологиялық жағдай.
ларын болжау;
- дәнді дақылдарды       3-
жинау жағдайларын      тоқсан
талдау;
- күздiк дәндi           4-
дақылдардың қысқа      тоқсан
кетер алдындағы
жағдайын талдау;
- қардың жиналуы        4-
жағдай туралы кеңес    тоқсан
беру.
-------------------------------------------------------------------

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
742        Агрометео- Проведение агрометеороло-        Минис-
рологичес- гического мониторинга для        терство
кое обес-  обеспечения сельскохозяй-        сельско-
печение    ственного производства:          го хо-
сельскохо- - прогноз запасов влаги в  2     зяйства
зяйствен-  почве к началу весенне-   квар-  Респуб-
ного       полевых работ;            тал    лики
производ-  - прогноз оптимальных      2     Казах-
ства       сроков сева;              квар-  стан
тал
- прогноз перезимовки      2
озимых культур;           квар-
тал
- прогноз сроков созре-    2
вания пшеницы;            квар-
тал
- анализ состояния озимых  2
зерновых культур в период квар-
возобновления вегетации;  тал
- состояние яровых        2, 3
зерновых культур (дата    квар-
наступления фаз развития, талы
высота, густота, оценка
состояния) за 1 декаду;
- прогноз среднеобластной 2, 3
урожайности и валового    квар-
сбора зерновых и зернобо- талы
бовых культур;
- анализ об условиях      2, 3
развития болезней и       квар-
сельхозвредителей в зави- талы
симости от погодных
условий по территории
Казахстана;
- декадный агрометеороло- 2-4
гический бюллетень;       квар-
талы
- запасы продуктивной     2-4
влаги в почве за декаду;  квар-
талы
- сравнительная характе-  2-4
ристика агрометеороло-    квар-
гических показателей по   талы
отношению к среднемного-
летним значениям, к
значениям прошлого года;
- анализ о фактических    2, 4
запасах продуктивной      квар-
влаги перед замерзанием   талы
почвы осенью и к началу
весенне-полевых работ;
- прогноз агрометеоро-     3
логических условий уборки квар-
зерновых культур;         тал
- анализ об условиях       3
уборки зерновых;          квар-
тал
- анализ состояния озимых  4
зерновых культур перед    квар-
уходом в зиму;            тал
- консультация об усло-    4
виях снегонакопления.     квар-
тал
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік  бағдарламаны орындаудан күтіліп отырған нәтижелер: агрометеопараметрлердiң жағдай мен болжамы жөнiнде жедел ақпарат, сондай-ақ ceбу, жинау мерзiмдерi, басқа да көрсеткiштер жөнiндегi ұсыныстар ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушілерге агротехнологиялық iс-шараларды болып тұрған топырақ-климаттық жағдайларды ескере отырып оңтайлы мерзiмдерде жүргiзуге мүмкіндік бередi және ауыл шаруашылығы дақылдарының өнiмділігі мен жалпы өнімін арттыруды қамтамасыз етедi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г қаулысына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
245-1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар министрлігі
_____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
404 "Атырау қаласында Жайық өзенi арқылы өтетiн көпiр өткелiнің құрылысына үшiн Атырау облыстық бюджетiне
бөлiнген мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 300 000 мың теңге (үш жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Атырау қаласындағы Орал өзенi арқылы өтетiн көпiр өткелiнiң құрылысы.
5. Бағдарламаның міндеттерi: Атырау қаласындағы Орал өзенi арқылы өтетiн көпiр өткелiнiң құрылысына арналған құрылыс жұмыстарын қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзі.|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |  мі  |
|       |ның  | маның)  |                     |      |
|       |коды | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   404         Атырау    Белгіленген тәртiппен  жыл   Қазақстан
қаласында бекiтiлген жобалық-   iшiнде Республика.
Жайық     сметалық құжаттамаға         сының Көлiк
өзенi     сәйкес Атырау қаласын.       және комму.
арқылы    дағы Орал өзенi арқылы       никациялар
өтетiн    өтетiн көпiр өткелінің       министрлiгi
көпiр     құрылысына арналған
өткелiнің Атырау облысының
құрылысы. бюджетiне мақсатты
на үшін   инвестициялық
Атырау    трансферттердi аудару
облыстық
бюджетiне
бөлiнген
мақсатты
инвести.
циялық
транс.
ферттер
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Оперативная информация по состоянию и прогнозу агрометеопараметров, а также рекомендации по срокам сева, уборки, другим показателям позволит сельхозтоваропроизводителям проводить агротехнологические мероприятия в оптимальные сроки с учетом складывающихся почвенно-климатических условий и обеспечит повышение урожайности и валовых сборов сельскохозяйственных культур.
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 245-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
--------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 404 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету Атырауской области на строительство мостового перехода через реку Урал в городе Атырау" на 2003 год
1. Стоимость: 300 000 тысяч тенге (триста миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство мостового перехода через реку Урал в городе Атырау.
5. Задачи программы: финансирование строительных работ на строительство мостового перехода через реку Урал в городе Атырау.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   404        Целевые    Перечисление целевых      В те-  Минис-
инвести-   инвестиционных трансфер-  чение  терство
ционные    тов бюджету Атырауской    года   транс-
трансферты области на строительство         порта и
бюджету    мостового перехода через         коммуни-
Атырауской реку Урал в городе               каций
области на Атырау, в соответствии с         Респуб-
строитель- проектно-сметной докумен-        лики
ство мос-  тацией, прошедшей в уста-        Казах-
тового пе- новленном порядке гос-           стан
рехода     экспертизу и утверждение.
через реку
Урал в го-
роде Аты-
рау
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: Атырау қаласындағы Орал өзенi арқылы өтетiн көпiр өткелiнiң құрылысын қаржыландыруды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
261-1 қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
716 "Бурабай-Көкшетау-Петропавл автомобиль жолын оңалту"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2004 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 415 мың теңге (екi миллион төрт жүз он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының  17-бабы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001  жылғы 28 қарашадағы N 730  Жарлығы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 2003 жылғы 6 маусым  N 610 .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты, соның iшiнде үкіметтің сыртқы заем қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында тиiмдi жол желiсiн және жол көлiгiн дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қозғалыс қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету шарттары бойынша Қордай асуындағы Бурабай-Көкшетау-Петропавл автожолдарының аса маңызды учаскелерiн қайта жаңарту және автомобиль жолдарының техникалық жағдайын арттыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзі.|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |  мі  |
|       |ның  | маның)  |                     |      |
|       |коды | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
716         Бурабай-
Көкшетау-
Петропавл
автомобиль
жолын
оңалту
029  Iшкi      Қосымша құнға         Жыл    Қазақстан
көздер    салынатын салықты     iшiнде Республика.
есебiнен  төлеу.                       сының Көлiк
грантты                                және комму.
iске                                   никациялар
асыру                                  министрлiгi
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы*: обеспечение финансирования строительства мостового перехода через реку Урал в городе Атырау.
*Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 261-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
--------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 716 "Реабилитация автодороги Боровое-Кокшетау-Петропавловск" на 2003 год
1. Стоимость: 2 415 тысяч тенге (два миллиона четыреста пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" от 12 июня 2003 года, статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы"; Постановление Правительства Республики Казахстан N 610 от 6 июня 2002 года "О заключении соглашения о технической помощи (грант) между Правительством Республики Казахстан и Исламским Банком Развития по подготовке технико-экономического обоснования и предварительного проекта".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие эффективной сети дорог и дорожного транспорта в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: реконструкция наиболее важных участков автодороги Боровое-Кокшетау-Петропавловск и повышение технического состояния автомобильных дорог.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   716        Реабилита-
ция авто-
дороги
Боровое-
Кокшетау-
Петро-
павловск
029  Реализация Оплата налога на добав-   В те-  Минис-
гранта за  ленную стоимость          чение  терство
счет внут-                           года   транс-
ренних                                      порта и
источников                                  коммуни-
каций
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Бурабай-Көкшетау-Петропавл автомобиль жолдарын қалпына келтiру. Жол бойында орналасқан аймақтардағы әлеуметтiк-экономикалық жағдайдың жақсаруы отандық жол-құрылыс, жобалау және консультациялық ұйымдардың жұмысты ұйымдастырудың озық әлемдiк тәжiрибесiн игеруi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
263-1-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
032 "Қазақстанның Инвестициялық Қорын құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 23 000 000 мың теңге (жиырма үш миллиард теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы  Заңы , "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 мамырдағы N 501  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны іске  | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |   асыру жөніндегі   |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   |      іс-шаралар     | мер. |
|       |лама.|бағдарла.|                     |зімдері
|       |ның  |малардың)|                     |      |
|       |коды | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   032         Қазақ.    Заңнамада белгiленген  2003  Қазақстан
станның   тәртiпте "Қазақстанның жыл   Республика.
Инвести.  Инвестициялық Қоры"   ішінде сының Қаржы
циялық    акционерлiк қоғамы           министрлігі
Қорын     құрылғаннан кейiн оның
құру      жарғылық капиталында
қалыптастыру.
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамын құру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
273-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
053 "Тұрғын ұй құрылыс жинақ банкiсiнiң жарғылық
капиталына қатысу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реабилитация автомобильной дороги Боровое-Кокшетау-Петропавловск. Улучшение социально-экономической ситуации в регионах, расположенных вдоль дороги, овладение передовым мировым опытом организации работ отечественными дорожностроительными, проектными и консультационными организациями.
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 263-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 032 "Создание Инвестиционного фонда Казахстана" на 2003 год
1. Стоимость: 23 000 000 тысяч тенге (двадцать три миллиарда тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2003 года N 501 "О создании акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
5. Задачи бюджетной программы: участие в уставном капитале акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1.  032        Создание   формирование уставного    В те-  Минис-
Инвести-   капитала акционерного     чение  терство
ционного   общества "Инвестиционный  2003   финансов
фонда      фонд Казахстана" после    года   Респуб-
Казахстана его создания в установ-          лики
ленном законодательством         Казах-
порядке                          стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 273
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 053 "Участие в уставном капитале жилищного строительного сберегательного банка" на 2003 год

1. Құны: 1 500 000 мың теңге (бip миллиард бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасы туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 желтоқсандағы  Заңы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II  Заңы , "Тұрғын үй құрылысын ұзақ мерзiмдi қаржыландыру және ипотекалық несие беру жүйесiн дамыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 21 тамыздағы N 1290  қаулысы , "Тұрғын үй құрылыс жинақ банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 16 сәуiрдегi N 364  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |    бағдарламаны)    |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзі.|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |  мі  |
|       |ның  |малардың)|                     |      |
|       |коды | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   053        Тұрғын үй  Заңнамада белгiленген Бiр    Қазақстан
құрылыс    тәртiппен "Қазақстан. жылдың Республика.
жинақ      ның тұрғын үй құрылыс iшiнде сының Қаржы
банкiсiнiң жинақ банкi" акционер.       министрлiгi
жарғылық   лiк қоғамы құрылғаннан
капиталына кейiн оның жарғылық
қатысу     капиталын қалыптастыру.
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамын құру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
279-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
081 "Мемлекеттік кепілдiктер бойынша міндеттемелерін орындау"
республикалық бюджеттік бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 1 500 000 тысяч тенге (один миллиард пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года "О жилищных строительных сбережениях в Республике Казахстан", статья 35 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2000 года N 1290 "О Концепции долгосрочного финансирования жилищного строительства и развития системы ипотечного кредитования", постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года N 364 "О создании жилищного строительного сберегательного банка".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
5. Задачи бюджетной программы: участие в уставном капитале акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1.  053        Участие в  Формирование уставного    В те-  Минис-
уставном   капитала акционерного     чение  терство
капитале   общества "Жилищный строи- 2003   финан-
жилищного  тельный сберегательный    года   сов
строитель- банк Казахстана" после           Респуб-
ства сбе-  его создания в установ-          лики
регатель-  ленном законодательством         Казах-
ного банка порядке.                         стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 279
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 081 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям" на 2003 год

1. Құны: 14 420 572 мың теңге (он төрт миллиард төрт жүз жиырма миллион бес жүз жетпiс екi мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының  17,   25-баптары ; "Yкiметтiк заемдарды, жергілікті атқарушы  органдардың заемдарын және мемлекеттік кепілдiктерi бар мемлекеттік eмec заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88  қаулысы ; "Мемлекеттік бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттің атқарылуы және есептілiк нысандарын жүргізу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегі қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 25 шілдедегi N 832  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Төлем заемы туралы шартқа (келiсiмге) сәйкес оған тиесiлiнi қарыз алушы төлемеген жағдайда, кредитор алдындағы Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiктерi бар мемлекеттік емес заемдар бойынша дефолт фактiсiн болдырмау, сондай-ақ дүние жүзілiк келiсiмдермен байланысты Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: егер кепiлдiктермен қамтамасыз етілген заемды қарыз алушы төлем мерзiмi келген күнi толықтай немесе бөлшектеп және 2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шектерiнде өтемеген жағдайда, негiзгі борышты, сыйақыларды, мемлекеттiк емес заем бойынша өзге де төлемдердi төлеу, сондай-ақ дүние жүзiлік келiсiмдер бойынша соманы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны іске  | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |    асыру жөніндегі  |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   |       іс-шаралар    | мер. |
|       |лама.|бағдарла.|                     |зімдері
|       |ның  |малардың)|                     |      |
|       |коды | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   081         Мемлекет.                       Бiр    Қазақстан
тiк кепiл.                      жылдың Республика.
дiктер                          iшiнде сының Қаржы
бойынша                                министрлігі
мiндетте.
мелердi
орындау
30   Мемлекет. Заңнамада белгіленген
тік ке.   тәртiппен мемлекет
пілдіктер кепілдік берген
бойынша   қарыздарды өтеу және
мiндетте. оларға қызмет көрсету.
мелердi
орындау
31   Бітім     Дүние жүзілік
шартымен  келісімдер бойынша
байланыс. соманы төлеу
ты төлеу
-------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 14420 572 тысячи тенге (четырнадцать миллиардов четыреста двадцать миллионов пятьсот семьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 17 ,  25 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение обязательств Республики Казахстан перед кредиторами в случае неуплаты заемщиком причитающихся с него согласно договору (соглашению) о займе платежей, недопущение факта дефолта по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, а также выполнение обязательств Республики Казахстан, связанных с мировыми соглашениями.
5. Задачи бюджетной программы: выплата основного долга, вознаграждения, прочих платежей по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии, в случае, если обеспеченный гарантией заем не будет погашен заемщиком полностью или частично на день наступления срока платежа, и в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2003 год, а также выплата сумм по мировым соглашениям.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1.  081        Выполнение                           В те-  Минис-
обяза-                               чение  терство
тельств по                           года   финансов
государст-                                  Респуб-
венным                                      лики Ка-
гарантиям                                   захстан
30   Выполнение Погашение и обслуживание
обяза-     гарантированных государ-
тельств по ством займов в установ-
государст- ленном законодательством
венным     порядке
гарантиям
31   Выплаты,   Выплата сумм по мировым
связанные  соглашениям
с мировыми
соглаше-
ниями
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: мемлекеттік кепілдіктер және дүние жүзілік келісімдер бойынша міндеттемелерді орындау.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
296-1-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
446 "Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың
үшінші су жылыту қазандық агрегатының құрылысын
бастауға Ақмола облысының бюджетіне берілетін
мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық
бюджеттік бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 200 000 мың теңге (екі жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының  1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшiншi су жылыту қазандық агрегатының құрылысын бастау үшiн республикалық бюджеттен алынатын қаражатты уақытылы аудару.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшiншi су жылыту қазандық агрегатының құрылысын бастауға Ақмола облысының бюджетiне республикалық бюджеттен мақсатты инвестициялық трансферттердi бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру  |атқарушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзім.|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | дері  |
|       |ның  | маның)  |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   446         Көкшетау   Белгiленген тәртiппен 2003   Қазақстан
қаласын.   мемлекеттiк сарапта.  жылдың Республика.
дағы N 2   мадан өткен және      ішінде сының Қаржы
аудандық   бекiтiлген жобалау-          министрлігі
қазандық.  сметалық құжаттамаға         Ақмола
тың үшiншi сәйкес Көкшетау              облысының
су жылыту  қаласындағы N 2              әкімшілігі
қазандық   аудандық қазандықтың
агрегаты.  үшiншi су жылыту
ның құры.  қазандық агрегатының
лысын      құрылысын бастауға
бастауға   Ақмола облысының
Ақмола     бюджетiне берiлетiн
облысының  мақсатты инвестициялық
бюджетiне  трансферттердi
берiлетiн  аудару
мақсатты
инвести.
циялық
транс.
ферттер
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение обязательств по государственным гарантиям и мировым соглашениям.
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 296-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 446 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету Акмолинской области на начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау" на 2003 год
1. Стоимость: 200 000 тысяч тенге (двести миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременное перечисление средств из республиканского бюджета для начала строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау.
5. Задачи бюджетной программы: выделение из республиканского бюджета целевых инвестиционных трансфертов бюджету Акмолинской области на начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   446        Целевые    Перечисление целевых ин-  В те-  Минис-
инвести-   вестиционных трансфертов  чение  терство
ционные    бюджету Акмолинской       2003   финансов
трансферты области на начало строи-  года   Респуб-
бюджету    тельства третьего водо-          лики
Акмолин-   грейного котлоагрегата           Казах-
ской об-   районной котельной N 2 в         стан;
ласти на   городе Кокшетау, в соот-         Акимат
начало     ветствии с проектно-             Акмо-
строитель- сметной документацией,           линской
ства       прошедшей в установленном        области
третьего   порядке госэкспертизу и
водогрей-  утверждение
ного
котлоагре-
гата
районной
котельной
N 2 в го-
роде Кок-
шетау
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшiншi су жылыту қазандық агрегатының құрылысын бастауға
* Ескерту:
Республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, санды және сапалы көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
296-2-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
447 "Қорғаныс министрлiгiнен берiлген объектiлердiң құрылғысын және инженерлiк желiлерiн жөндеу-қалпына
келтiру жұмыстары үшiн Алматы қаласының бюджетiне
берiлетiн мақсатты трансферттер" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 200 000 мың теңге (екi жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының  1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қорғаныс министрлiгiнен Алматы қаласының әкiмiне берiлген он үшiншi және он алтыншы әскери қалашықтары мен "Жұлдыз" шағын ауданының инфрақұрылымы объектiлерiнiң жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзуге республикалық бюджеттен уақытылы қаражат бөлу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қорғаныс министрлiгiнен Алматы қаласының әкiмiне берiлген объектiлердiң құрылғысын және инженерлiк желiлерiн жөндеу-қалпына келтiру жұмыстары үшiн Алматы қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны іске  | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |    асыру жөніндегі  |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   |       іс-шаралар    | мер. |
|       |лама.|бағдарла.|                     |зімдері
|       |ның  |малардың)|                     |      |
|       |коды | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   447         Қорғаныс   Қорғаныс министрлi.  2003   Қазақстан
министр.   гiнен берiлген       жыл    Республика.
лiгiнен    объектiлердiң        ішінде сының Қаржы
берiлген   құрылғысын және             министрлігі
объекті.   инженерлiк желiлерiн        Алматы
лердiң     жөндеу-қалпына              қаласының
құрылғысын келтiру жұмыстары           әкімдігі
және ин.   үшiн Алматы қала.
женерлiк   сының бюджетiне
желiлерiн  берiлетiн мақсатты
жөндеу-    трансферттер аудару
қалпына
келтiру
жұмыстары
үшiн
Алматы
қаласының
бюджетiне
берiлетiн
мақсатты
транс.
ферттер
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы*: начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау.
*Примечание:
Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 296-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 447 "Целевые трансферты бюджету города Алматы для ремонтно-восстановительных работ инженерных сетей и сооружений объектов, переданных Министерством обороны" на 2003 год
1. Стоимость: 200 000 тысяч тенге (двести миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременное перечисление средств из республиканского бюджета на проведение ремонтно-восстановительных работ инженерных сетей и сооружений объектов инфраструктуры тринадцатого и шестнадцатого военных городков и микрорайона "Жулдыз", переданных Министерством обороны акиму города Алматы.
5. Задачи бюджетной программы: выделение из республиканского бюджета целевых трансфертов бюджету города Алматы для ремонтно-восстановительных работ инженерных сетей и сооружений объектов, переданных Министерством обороны акиму города Алматы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   447        Целевые    Перечисление целевых      В те-  Минис-
трансферты трансфертов бюджету горо- чение  терство
бюджету    да Алматы для ремонтно-   2003   финансов
города     восстановительных работ   года   Респуб-
Алматы для инженерных сетей и соору-        лики
ремонтно-  жений объектов, передан-         Казах-
восстано-  ных Министерством обороны        стан,
вительных  акиму города Алматы, в           Акимат
работ      соответствии с проектно-         г. Ал-
инженерных сметной документацией,           маты
сетей и    прошедшей в установленном
сооружений порядке госэкспертизу и
объектов,  утверждение
переданных
Министер-
ством
обороны
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: * Қорғаныс министрлiгiнен Алматы қаласының әкiмiне берiлген он үшiншi және он алтыншы әскери қалашықтары мен "Жұлдыз" шағын ауданы объектiлерiнiң құрылғысы мен инженерлiк желілерiнiң жұмыстарын жақсарту.
* Ескерту:
Республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтілетiн нәтижелердi сипаттайтын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, санды және сапалы көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
310-1-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
710 "Сәтбаев қаласының бюджетiн қалпына келтiру
жөнiндегi iс шараларды iске асыру" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 20 000 мың теңге (жиырма миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102  қаулысы , "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626  қаулысы ; "Сәтбаев қ. бюджетiнiң дербестiгi туралы" 2003 жылғы 27 наурыздағы N 20-35/842 кеңестiң хаттамасы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Сәтбаев қаласы бойынша Салық комитетi мен қалалық қазынашылық бөлiмге табысты орындауға жүктелген функционалдық мiндеттерi үшiн тиiстi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Сәтбаев қаласы бойынша Салық комитетi мен қалалық қазынашылық бөлiмiнiң материалдық техникалық базасын нығайту және дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны іске  | Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |    асыру жөніндегі  |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   |       іс-шаралар    | мер. |
|       |лама.|бағдарла.|                     |зімдері
|       |ның  |малардың)|                     |      |
|       |коды | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* улучшение работы инженерных сетей и сооружений объектов тринадцатого и шестнадцатого военных городков, и микрорайона "Жулдыз", переданных Министерством обороны акиму города Алматы.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 310-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 710 "Реализация мероприятий по восстановлению бюджета города Сатпаева" на 2003 год
1. Стоимость: 20 000 тысяч тенге (двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"; протокол совещания от 27 марта 2003 года N 20-35/842 "О самостоятельности бюджета г. Сатпаева".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для успешного исполнения возложенных функциональных задач на Налоговый комитет и городской отдел казначейства города Сатпаева.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление и развитие материально-технической базы Налогового комитета и городского отдела казначейства города Сатпаева.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   710         Сәтбаев    Сәтбаев қаласы       Жыл    Қазақстан
қаласының  бойынша Салық        iшiнде Республика.
бюджетiн   комитетi мен қалалық        сының Қаржы
қалпына    қазынашылық бөлiмiне        министрлiгi
келтiру    әкiмшiлiк ғимарат,
жөнiндегi  материалдық-
iс-шара.   техникалық жарақ.
ларды iске тандыру үшiн
асыру      жабдықтар, ұстауға
ағымдағы жөндеу
сатып алу
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Сәтбаев қаласы бойынша Салық комитетi мен қалалық қазынашылық бөлiмге жүктелген функционалдық мiндеттердi орындау үшiн әкiмшiлiк ғимаратпен, материалдық-техникалық жарақтандыруда қажеттiлiктi қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
317-1-қосымша
Қазақстан Республикасының Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
040 "Ұлттық инновациялық қорын құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Бағдарламаның құны: 3 000 000 мың теңге (үш миллиард теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003-2015 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығы ; "Ұлттық инновациялық қор" ашық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 30 мамырдағы N 502  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ұлттық инновациялық қор құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ұлттық инновациялық қордың жарғылық капиталын қалыптастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |       |
|       |ның  | маның)  |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   040         Ұлттық    Ұлттық инновациялық   2003    Қазақстан
иннова.   қордың жарғылық       жылдың  Республика.
циялық    капиталын қалыптас.   III-IV  сының
қорын     тыру                  тоқсаны Экономика
құру                                    және
бюджеттiк
жоспарлау
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Қаржы
министрлі.
гінің
Мемлекеттiк
мүлiк және
жекешелен.
дiру
комитетi
------------------------------------------------------------------

1   710        Реализация Приобретение оборудования В те-  Минис-
мероприя-  для материально-техничес- чение  терство
тий по     кого оснащения, капиталь- года   финансов
восста-    ный ремонт Налогового            Респуб-
новлению   комитета и городского            лики
бюджета    отдела казначейства              Казах-
города     города Сатпаева                  стан
Сатпаева
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: материально-техническое оснащение для выполнения возложенных функций на Налоговый комитет и городской отдел казначейства города Сатпаева.
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 317-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
-----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 040 "Создание Национального инновационного фонда" на 2003 год
1. Стоимость: 3000000 тысяч тенге (три миллиарда тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 "О Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2003 года N 502 "О создании акционерного общества "Национальный инновационный фонд".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание Национального инновационного фонда.
5. Задачи бюджетной программы: формирование уставного капитала Национального инновационного фонда.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   040        Создание   Формирование уставного    III-IY Минис-
Националь- капитала Национального    квар-  терство
ного ино-  иновационного фонда       тал    экономи-
вационного                           2003   ки и
фонда                                года   бюджет-
ного
планиро-
вания
Респуб-
лики
Казах-
стан,
Комитет
государ-
ствен-
ного
имущест-
ва и
прива-
тизации
Минис-
терства
финансов
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Елдегi жалпы инновациялық белсендiлiктi арттыру мақсатында Ұлттық инновациялық қор құру, оның iшiнде жоғарғы технологиялы және ғылымды көп қажет ететiн өндiрiстерге жәрдемдесу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
317-2-қосымша
Қазақстан Республикасының Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
041 "Қазақстан Даму Банкi" АҚ жарғылық капиталын толықтыру"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Бағдарламаның құны: 7 700 000 мың теңге (жетi миллиард жетi жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Даму Банкi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi Заңының  16-бабы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының  35-1-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстан Даму Банкi" АҚ экономиканың басым секторларын несиелендiруiнiң тиiстi өлшемдерiн және оның тұрақтылығын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстан Даму Банкi" АҚ жарғылық капиталын толықтыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |       |
|       |ның  | маның)  |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   041        "Қазақстан  "Қазақстан Даму      2003    Қазақстан
Даму Банкi" Банкi" АҚ жарғылық   жылдың  Республика.
АҚ жарғылық капиталын толықты.   ІІІ     сының
капиталын   руға республикалық   тоқсаны Экономика
толықтыру   бюджеттен қаражат            және
бөлу                         бюджеттiк
жоспарлау
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Қаржы мини.
стрлiгiнiң
Мемлекеттiк
мүлiк және
жекешелен.
дiру
комитетi,
"Қазақстан
Даму Банкi"
АҚ
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Создание Национального инновационного фонда с целью повышения общей инновационной активности в стране, в том числе содействие развитию высокотехнологичных и наукоемких производств.
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 317-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 041 "Пополнение уставного капитала АО "Банк Развития Казахстана" на 2003 год
1. Стоимость: 7 700 000 тысяч тенге (семь миллиардов семьсот миллионов тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 16 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года "О Банке Развития Казахстана", статья 35-1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение надлежащих параметров кредитования приоритетных секторов экономики и устойчивости АО "Банк Развития Казахстана".
5. Задачи бюджетной программы: пополнение уставного капитала АО "Банк Развития Казахстана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   041        Пополнение Пополнение уставного ка-  III    Минис-
уставного  питала АО "Банк Развития  квар-  терство
капитала   Казахстана"               тал    экономи-
АО "Банк                             2003   ки и
Развития                             года   бюджет-
Казахста-                                   ного
на"                                         планиро-
вания
Респуб-
лики
Казах-
стан,
Комитет
государ-
ствен-
ного
имущест-
ва и
привати-
зации
Минис-
терства
финансов
Респуб-
лики
Казах-
стан, АО
"Банк
Развития
Казах-
стана"
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстан Даму Банкi" АҚ қарыз алуының жиынтық көлемiн ұлғайту мүмкiндiктерiн қамтамасыз ету; Даму Банкiнiң қаржы тұрақтылығының өлшемдерiн сақтауды қамтамасыз ету, оның халықаралық практикаға сәйкес дамуы, iрi жобалар мен заем алушыларды несиелендiру мүмкiндiктерiн арттыру (Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 12 қыркүйектегi N 1187  қаулысымен бекiтiлген 2001-2003 жылдар кезеңiне арналған "Қазақстан Даму Банкi" жабық акционерлiк қоғамының несие саясаты туралы меморандумға сәйкес).
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
317-3-қосымша
Қазақстан Республикасының Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған
080 "Қазақстан Даму Банкi" АҚ кредиттiк ресурстар беру"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Бағдарламаның құны: 4 300 000 мың теңге (төрт миллиард үш жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстанның Даму Банкi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi Заңының  9-бабы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының  35-1-бабы , "Қазақстанның Даму Банкi" жабық акционерлiк қоғамының 2001-2003 жылдар кезеңiне арналған несие саясаты меморандумы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 12 қыркүйектегi N 1187  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: экономиканың мемлекет үшiн басым секторларында рентабельдiлiгi төмен және ұзақ мерзiмдi инвестициялық жобаларды қаржыландыру үшiн мүмкiндiктер жасау; инвестициялар тарту (қарызға алу) құны мен жобалардың өтемдiлiгi (рентабельдiлiгi) деңгейi арасында қажеттi тепе-теңдiктi сақтау; бюджет несиелерiн (қайтарымды негiздегi қаражат) беру кезiнде мемлекеттік қаржы ресурстарын пайдалану тиiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 12 қыркүйектегi N 1187 қаулысымен бекiтiлген 2001-2003 жылдар кезеңiне арналған "Қазақстанның Даму Банкi" жабық акционерлiк қоғамының несие саясаты туралы меморандумға сәйкес "Қазақстан Даму Банкi" АҚ инвестициялық жобаларды несиелендiруi.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi 2003 жылға арналған iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
/|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру  |орындаушылар
с| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
N|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |       |
|       |ның  | маның)  |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение возможности увеличения совокупного объема заимствования АО "Банк Развития Казахстана", обеспечение соблюдения параметров финансовой устойчивости Банка Развития, его развитие в соответствии с международной практикой, повышение возможности кредитования крупных проектов и заемщиков (в соответствии с Меморандумом о кредитной политике закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана" на период 2001-2003 годы, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1187).
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 317-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 080 "Предоставление кредитных ресурсов АО "Банк Развития Казахстана" на 2003 год
1. Стоимость: 4 300 000 тысяч тенге (четыре миллиарда триста миллионов тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года "О Банке Развития Казахстана", статья 35-1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1187 "О Меморандуме кредитной политики закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана" на период 2001-2003 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание возможностей для финансирования низкорентабельных и долгосрочных инвестиционных проектов в приоритетных для государства секторах экономики; поддержание необходимого баланса между стоимостью привлечения инвестиций (заимствования) и уровнем окупаемости (рентабельности) проектов; повышение эффективности использования государственных финансовых ресурсов при предоставлении бюджетных кредитов (средств на возвратной основе).
5. Задачи бюджетной программы: кредитование АО "Банк Развития Казахстана" инвестиционных проектов в соответствии с Меморандумом о кредитной политике закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана" на период 2001-2003 годы, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1187.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы на 2003 год:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
080        "Қазақстан  Қазақстан Республи.  2003    Қазақстан
Даму Банкi" касының Yкiметi      жылдың  Республика.
АҚ кредит.  бекiтетiн "Қазақстан IIІ     сының
тiк ресур.  Даму Банкi" АҚ несие тоқсаны Экономика
стар беру   ресурстарын беру             және бюджет.
тәртiбi мен шарттарын        тiк жоспар.
айқындау                     лау министр.
лiгi
Қазақстан Республика 2003    Қазақстан
сының Қаржы министр. жылдың  Республика.
лiгi, Қазақстан      III     сының Қаржы
Республикасының      тоқсаны министрлiгi,
Экономика және               Қазақстан
бюджеттiк жоспарлау          Республика.
министрлiгi және             сының Эконо.
"Қазақстан Даму              мика және
Банкi" АҚ арасында           бюджеттiк
несие шартын жасасу          жоспарлау
министрлiгi,
"Қазақстан
Даму Банкi"
АҚ
"Қазақстан Даму     2003     Қазақстан
Банкi" АҚ несие     жылдың   Республика.
шартына сәйкес      ІII      сының Эконо.
несие ресурстарын   тоқсаны  мика және
бөлуi                        бюджеттiк
жоспарлау
министрлiгi
Қазақстан Респуб.   Несие    "Қазақстан
ликасы Yкiметiнiң   ресурс.  Даму Банкi"
2001 жылғы 12       тарын    АҚ
қыркүйектегi N 1187 пайдала.
қаулысымен бекiтiл. нудың
ген 2001-2003       несие
жылдар кезеңiне     шарты
арналған "Қазақстан белгi.
Даму Банкi" жабық   леген
акционерлiк қоға.   кезең
мының несие саясаты iшiнде
туралы меморандумға
сәйкес "Қазақстан
Даму Банкi" АҚ
инвестициялық
жобаларды iрiктеу
және несиелендiру
рәсiмдерiн өткiзуi
2003 жылға арналған  Несие   "Қазақстан
республикалық бюджет шарт.   Даму Банкi"
қаражаты есебiнен    тарына  АҚ,
берiлген бюджеттiк   сәйкес  Қазақстан
несие бойынша        белгi.  Республика.
негiзгi борышқа      ленген  сының Қаржы
қызмет көрсету       мер.    министрлiгi
(сыйақы төлеу) және  зiмде
өтеу рәсiмдерiн
өткiзу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: рентабельдiлігі коммерциялық жобадан төмен инвестициялық жобаларды ұзақ мерзiмдi несиелендiру мүмкiндiктерiн қамтамасыз ету, экономиканың мемлекет үшiн басым секторларында инвестициялық жобалардың құрамын және оларды "Қазақстанның Даму Банкi" АҚ несиелендiру көлемiн кеңейту (Қазақстанның Даму Банкiнiң несие саясаты туралы меморандумға сәйкес).
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
318-қосымша
Қазақстан Республикасының Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
_____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   080        Предостав- Определение порядка и     III    Минис-
ление кре- условий предоставления    квар-  терство
дитных     кредитных ресурсов АО     тал    экономи-
ресурсов   "Банк Развития Казахста-  2003   ки и
АО "Банк   на", утверждаемых Прави-  года   бюджет-
Развития   тельством Республики             ного
Казахста-  Казахстан                        планиро-
на"                                         вания
Респуб-
лики Ка-
захстан
Заключение кредитного     III    Минис-
договора между Министер-  квар-  терство
ством финансов Респуб-    тал    финансов
лики Казахстан, Минис-    2003   Респуб-
терством экономики и      года   лики
бюджетного планирования          Казах-
Республики Казахстан и           стан,
АО "Банк Развития Казах-         Минис-
стана"                           терство
экономи-
ки и
бюджет-
ного
планиро-
вания
Респуб-
лики
Казах-
стан, АО
"Банк
Разви-
тия
Казах-
стана"
Выделение кредитных       III    Минис-
ресурсов АО "Банк Разви-  квар-  терство
тия Казахстана" в соот-   тал    экономи-
ветствии с кредитным      2003   ки и
договором.                года   бюджет-
ного
планиро-
вания
Проведение АО "Банк       В те-  АО "Банк
Развития Казахстана"      чение  Развития
процедур отбора и креди-  уста-  Казах-
тования инвестиционных    нов-   стан"
проектов в соответствии   ленно-
с Меморандумом о кредит-  го
ной политике закрытого    кре-
акционерного общества     дитным
"Банк Развития Казах-     дого-
стана" на период 2001-    вором
2003 годы, утвержденным   перио-
постановлением Прави-     да ис-
тельства Республики       поль-
Казахстан от 12 сентября  зова-
2001 года N 1187, и       ния
внутренними нормативными  кре-
документами АО "Банк      дитных
Развития Казахстана"      ре-
сурсов
Проведение процедур       в сро- АО "Банк
обслуживания (выплата     ки,    Развития
вознаграждения) и пога-   уста-  Казах-
шения основного долга     нов-   стана",
по бюджетному кредиту,    ленные Минис-
предоставленному за счет  в      терство
средств республиканского  соот-  финансов
бюджета 2003 года         ветст- Респуб-
вии с  лики
кре-   Казах-
дитны- стан
ми до-
гово-
рами
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение возможности долгосрочного кредитования инвестиционных проектов с рентабельностью ниже коммерческой, расширение состава и объемов кредитования АО "Банк Развития Казахстана" инвестиционных проектов в приоритетных для государства секторах экономики (в соответствии с Меморандумом о кредитной политике Банка Развития Казахстана).
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 318
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы

2003 жылға арналған 200 "Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігінің материалдық-техникалық базасын нығайту"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Бағдарламаның құны: 52 919 мың теңге (елу екi миллион тоғыз жүз он тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгінің кейбiр мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 4 тамыздағы N 970  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: министрлiктi материалдық-техникалық жарақтандыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: активтер сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны icкe асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
/|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру  |орындаушылар
с| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
N|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |       |
|       |ның  | маның)  |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   200         Қазақстан Caтып алу: байланыс   Жыл     Қазақстан
Республи. құралдарының жабдық.  бойы    Республика.
касы Эко. тары (CISCO - 2610            сының Эко.
номика    түріндегi маршрути.           номика және
және бюд. затор - 2 дана, HDSL          бюджеттік
жеттік    тұрпатта модем - 2            жоспарлау
жоспарлау дана, Switсh - 12             министрлігі
министр.  порттық - 4 дана,
лігінің   Radio Telephone - 2
материал. дана, сыртқы модемдер
дық-тех.  - 6 дана, радиоре.
никалық   лейлік байланыс
базасын   жүйесi - 1 жинақ,
нығайту   факсимильдiк аппарат
- 10 дана, Fiewall
CISCO PIX 525 -
R-BUN; PIХ Bundle -
2 дана, көшiру-көбейту
цехы (сандық көшірме
аппараты - 2 дана,
сандық көшiрме
аппараты/принтер/
сканер - 1 дана,
аналогты көшiрме
аппараты - 22 дана,
сканер - 22 дана,
кескіш - 2 дана,
гильотина - 1 дана,
тыстау аппараты - 1
дана, перфоратар -
мұқабашы - 1 дана,
ламинатор - 2 дана,
қағаз жоюшы - 7 дана,
шығыс материалдары
және ресурстық
бөлшектер, стелаждар
- 80 дана, телефон
аппараттары - 145
дана, бейнекамера -
2 дана, металл шкаф

Паспорт республиканской бюджетной программы 200 "Укрепление материально-технической базы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость: 52 919 тысяч тенге (пятьдесят два миллиона девятьсот девятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбы с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2002 года N 970 "Некоторые вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: материально-техническое оснащение министерства.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   200        Укрепление Приобретение: оборудова-  В те-  Минис-
материаль- ния средств связи         чение  терство
но-техни-  (маршрутизатор типа CISCO года   эконо-
ческой     - 2610 - 2 штуки, модем          мики и
базы       типа Н DSL - 2 штуки,            бюджет-
Минис-     Switch - 12 портовой - 4         ного
терства    штуки, Radio Telephone -         плани-
экономики  2 штуки, модемы внешние -        рования
и бюджет-  6 штук, система радиоре-         Респуб-
ного пла-  лейной связи - 1 комплект,       лики
нирования  факсимильный аппарат - 10        Казах-
Республики штук, Firewall CISCO PIX         стан
Казахстан  525 - R-BUN; PIX Bundle
- 2 штуки, копировально-
множительного цеха (циф-
ровой копировальный
аппарат-2 штуки, цифровой
копировальный аппарат/
принтер/сканер - 1 штука,
аналоговый копировальный
аппарат - 22 штуки, резак
- 2 штуки, гильотина -1
штука, переплетный аппарат
-1 штука, перфоратор-
переплетчик - 1 штука,
ламинатор - 2 штуки,
бумага-уничтожитель - 7
штук, расходные материалы
и ресурсные детали,
телефонные аппараты - 145
штук, видеокамера - 2
штуки, металлический шкаф

- 15 дана, сейф - 30
дана, "Моторолла"
радиостанциясы - 1
дана, маман үшiн
жиhаз жинағы - 20
дана, LG плазмендiк
экран үшiн тюнер
мен колонкалар -
1 дана, бейнемаг.
нитофон - 2 дана,
сандық бейне камера
- 1 дана, сандық
бейне камераның
компьютерге адаптерi
- 3 дана, радиомик.
рофон - 3 жинақ,
сондай-ақ Министрлiктiң
материалдық-техникалық
базасын нығайтуға
арналған басқа да
заттар.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: материалдық-техникалық базаны жақсарту, құрылымдық бөлiмшелердiң қалыпты жұмыс iстеуi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
332-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлiгi
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 044 "Жылжымайтын мүлiкке және
олармен мәмiле жасау құқығын мемлекеттiк тiркеу" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 333 941 мың теңге (үш жүз отыз үш миллион тоғыз жүз қырық бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының  3-бабы және  18-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу туралы" 1995 жылғы 25 желтоқсандағы Заң күшi бар Жарлығының  5-бабы , "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы наурыздағы N 223  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз ету, құқықтық кадастрды жүргiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тiркеушi органдардың жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелердi мемлекеттiк тiркеуге байланысты шығындарын өтеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске |  Жауапты
|лама   |бағ. |малардың | бағдарламаны) іске  |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   |   асыру жөніндегі   | мер. |
|       |лама |бағдарла.|      іс-шаралар     | зімі |
|       |коды |малардың)|                     |      |
|       |     | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------

- 15 штук, сейф - 30 штук,
радиостанция "Моторола"
- 1 штука, комплект мебели
для специалиста - 20 штук,
тюнер и колонки для
плазменного экрана LG - 1
штука, видеомагнитофон -
2 штуки, цифровая видеока-
мера - 1 штука, адаптер к
компьютеру для цифровой
видеокамеры - 3 штуки,
радиомикрофон - 3 комплек-
та, а также другие
предметы для укрепления
материально-технической
базы министерства.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение материально-технической базы, нормальное функционирование структурных подразделений.
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 332-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство юстиции
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 044 "Государственная регистрация прав на недвижимое имущество и сделок с ним" на 2003 год
1. Стоимость: 333 941 тысяча тенге (триста тридцать три миллиона девятьсот сорок одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 3 и  18 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", статья 5 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 25 декабря 1995 года "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним, ведение правового кадастра.
5. Задачи бюджетной программы: возмещение затрат регистрирующих органов, связанных с государственной регистрацией прав на недвижимое имущество и сделок с ним.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   044         Жылжымай.  Жылжымайтын мүлiкке  Жыл    Қазақстан
тын мү.    құқықтарды және      ішінде Республика.
лiкке      онымен жасалатын            сының Әділет
және       мәмiлелердi                 министрлігі,
олармен    мемлекеттiк тiркеудi        Қазақстан
мәмiле     қамтамасыз ету.             Республикасы
жасау      Қазақстан Республи.         Әділет мини.
құқығын    касы үшiн бiрыңғай          стрлігінің
мемлекет.  жүйе бойынша                Тіркеу
тiк тiркеу құқықтық кадастрды          қызметі
жүргiзу. Жылжымайтын        комитеті.
мүлiкке құқықтарды
және онымен жаса.
латын мәмiлелердi
мемлекеттiк тiркеу.
дiң саны - кемiнде
450 000. Жасалған
шарттарға сәйкес
қызмет көрсетулерге
ақы төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi уақытылы мемлекеттiк тiркеу, құқықтық кадастрды жүргiзу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
405-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлiгi
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
404 "Сарыағаш ауданының Ынтымақ селосындағы құрылысы аяқталмаған балалар бақшасын мектепке лайықтап салуға Оңтүстiк Қазақстан облысының бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50 000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы N 389-1 Заңның  44-бабы ; Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бiлiм саласындағы ауыл инфрақұрылымын қолдау, ауылдық жердiң әлеуметтiк саласын жақсарту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Ынтымақ ауылындағы салынып бiтпеген бала бақшаны мектепке лайықтап қайта салу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:*
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Шағын|Бағдарла.|  Бағдарламаны (Шағын| Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ-ң|маның    | бағдарламаны) іске  |асыру | орындаушы
| коды  |коды |(Шағын   |   асыру шаралары    | мер. |
|       |     |бағдарла.|                     | зім. |
|       |     |маның)   |                     | дері |
|       |     | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   044        Государ-   Обеспечение государствен- В те-  Минис-
ственная   ной регистрации прав на   чение  терство
регистра-  недвижимое имущество и    года   юстиции
ция прав   сделок с ним. Ведение            Респуб-
на недви-  правового кадастра по            лики
жимое иму- единой для Республики            Казах-
щество и   Казахстан системе.               стан.
сделок с   Количество государствен-         Комитет
ним        ных регистраций прав на          регист-
недвижимое имущество и           рацион-
сделок с ним - не                ной
менее 450000. Оплата             службы
услуг согласно заключен-         Минис-
ным договорам.                   терства
юстиции
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременная государственная регистрация прав на недвижимое имущество и сделок с ним, ведение правового кадастра.
Приложение 24
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 405-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 404 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету Южно-Казахстанской области на реконструкцию недостроенного детского сада под школу в селе Ынтымак Сарыагашского района" на 2003 год
1. Стоимость: 50 000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: ст. 44 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 389-I "Об образовании", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие инфраструктуры села, улучшение социальной сферы сельской местности.
5. Задачи бюджетной программы: реконструкция недостроенного детского сада под школу в селе Ынтымак Сарыагашского района Южно-Казахстанской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
404         Сарыағаш   Бекітілген жобалық-  2003   Қазақстан
ауданының  сметалық құжаттамаға жыл    Республика.
Ынтымақ    сәйкес Ынтымақ ауыл. бойы   сының Білім
селосын.   ында салынып бiтпеген       және ғылым
дағы құры. балабақшаны мектепке        министрлігі
лысы аяқ.  лайықтап қайта салуға
талмаған   арналған мақсаттық
балалар    инвестициялық транс.
бақшасын   ферттi Оңтүстiк
мектепке   Қазақстан облысының
лайықтап   бюджетiне аудару
салуға
Оңтүстiк
Қазақстан
облысының
бюджетiне
мақсатты
инвестиция.
лық транс.
ферттер"
республи.
калық бюд.
жеттiк бағ.
дарламасы.
ның
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Ынтымақ ауылында орта мектептi пайдалануға беру.
Ескерту:
*) Республикалық бюджет трансферттерiн игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын iске асыру шараларының тiзбесi, сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергілiктi бюджет бағдарламасының паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
25-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
405-2-қосымша
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлiгi
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
405 "Павлодар ауданының Мичурин орта мектебi үшiн 198
орынға арналған оқу корпусын салуға Павлодар облысының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 150 000 мың теңге (жүз елу миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Білiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы N 389-1 Заңның  44-бабы ; Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бiлiм саласындағы ауыл инфрақұрылымын қолдау, ауылдық жердің әлеуметтiк саласын жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Павлодар облысы Павлодар ауданының Mичурин орта мектебi үшiн 198 орындық оқу корпусын салу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Шағын|Бағдарла.|  Бағдарламаны (Шағын| Іске |  Жауапты
|ламаның|бағ-ң|маның    | бағдарламаны) іске  |асыру | орындаушы
| коды  |коды |(Шағын   |   асыру шаралары    | мер. |
|       |     |бағдарла.|                     | зім. |
|       |     |маның)   |                     | дері |
|       |     | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
404        Целевые    Перечисление целевого     В те-  Минис-
инвести-   инвестиционного трансфер- чение  терство
ционные    та Южно-Казахстанскому    года   образо-
трансферты областному бюджету на            вания и
бюджету    реконструкцию недостроен-        науки
Южно-Ка-   ного детского сада под           Респуб-
захстан-   школу в селе Ынтымак, в          лики
ской об-   соответствии с утвержден-        Казах-
ласти на   ной проектно-сметной             стан
реконст-   документацией
рукцию
недост-
роенного
детского
сада под
школу в
селе
Ынтымак
Сарыагаш-
ского
района
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* ввод в эксплуатацию средней школы в селе Ынтымак.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 25
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 405-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 405 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету Павлодарской области на строительство учебного корпуса на 198 мест для Мичуринской средней школы Павлодарского района" на 2003 год
1. Стоимость: 150 000 тысяч тенге (сто пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: ст. 44 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 389-I "Об образовании", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие инфраструктуры села, улучшение социальной сферы сельской местности.
5. Задачи бюджетной программы: строительство учебного корпуса на 198 мест для Мичуринской средней школы Павлодарского района Павлодарской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
405         Павлодар  Бекiтiлген жобалық-   2003   Қазақстан
ауданының cметалық құжаттамаға  жыл    Республика.
Мичурин   сәйкес Мичурин орта   бойы   сының Білім
орта      мектебi үшiн оқу             және ғылым
мектебi   корпусының құрылысына        министрлігі
үшiн 198  арналған мақсаттық
орынға    инвестициялық транс.
арналған  ферттi Павлодар
оқу       облысының бюджетiне
корпусын  аудару
салуға
Павлодар
облысының
бюджетiне
берiлетiн
мақсатты
инвести.
циялық
транс.
ферттер
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мичурин ауылында 198 орындық орта мектептi пайдалануға беру.
Ескерту:
*) Республикалық бюджет трансферттерiн игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын icкe асыру шараларының тiзбесi, сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiліктi бюджет бағдарламасының паспортында көрсетіледi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
26-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
412-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлiгi
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 006 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1653091 мың теңге (Бiр миллиард алты жүз елу үш миллион тоқсан бiр мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2468  Заңы ; "Салық және басқа да бюджетке мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  Кодексi (Салық кодексi).
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: "Астана қаласындағы 240 төсекке арналған аурухана кешенi" объектiсi бойынша кеден және салық төлемдерiнен өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: республикалық бюджеттен төлеу арқылы кеден және салық төлемдерi бойынша мiндеттемелердi орындау.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны іске  | Іске |  Жауапты
|лама   |бағ. |маның    |    асыру жөніндегі  |асыру |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   |       іс-шаралар    | мер. |
|       |лама |бағдарла.|                     |зімдері
|       |коды |маның)   |                     |      |
|       |     | атауы   |                     |      |
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
405        Целевые    Перечисление целевого     В те-  Минис-
инвести-   инвестиционного трансфер- чение  терство
ционные    та Павлодарскому област-  года   образо-
трансферты ному бюджету на строи-           вания и
бюджету    тельство учебного корпуса        науки
Павлодар-  для Мичуринской средней          Респуб-
ской       школы, в соответствии с          лики
области    утвержденной проектно-           Казах-
на строи-  сметной документацией            стан
тельство
учебного
корпуса
на 198
мест для
Мичурин-
ской
средней
школы
Павлодар-
ского
района
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* ввод в эксплуатацию школы на 198 мест в селе Мичурине.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 26
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 412-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 006 "Выполнение обязательств прошлых лет" на 2003 год
1. Стоимость: 1653091 тысяча тенге (один миллиард шестьсот пятьдесят три миллиона девяносто одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", Закон Республики Казахстан от 20 июля 1995 "О таможенном деле в Республике Казахстан", Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: погашение кредиторской задолженности прошлых лет по таможенным и налоговым платежам по объекту "Больничный комплекс на 240 коек в г. Астане".
5. Задачи бюджетной программы: выполнение обязательств по таможенным и налоговым платежам, путем выплаты из республиканского бюджета.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1|   2   |  3  |    4    |          5          |  6   |     7
-------------------------------------------------------------------
006         Өткен
жылдың
мiндетте.
мелерiн
орындау
030  "Астана   Республикалық бюджет. Жыл    Қазақстан
қаласын.  тен төлеу арқылы      бойы   Республика.
дағы 240  "Астана қаласындағы          сының
төсекке   240 төсекке арналған         Денсаулық
арналған  аурухана кешені"             сақтау
аурухана  объектiсi бойынша            министрлігі
кешенi"   кеден және салық
нысаны    төлемдерiнен өткен
бойынша   жылдардың кредиторлық
кеден     берешегiн өтеу.
және
салық
төлемдерi
бойынша
өткен
жылдардың
кредитор.
лық бере.
шегiн
өтеу.
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Астана қаласындағы 240 төсекке арналған аурухана кешенi" объектiсi бойынша кеден және салық төлемдерiнен өткен жылдардың кредиторлық берешегiн өтеу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
27-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
453-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлiгi
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған республикалық бюджет бағдарламасының
208 "Медициналық ұйымдарды орталықтандырылған
медициналық жабдықтармен қамтамасыз ету"
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 200000 мың теңге (Екi жүз миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулық жағдайын жақсарту жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956  Жарлығы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Халық денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасы туралы" 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "2030 жылға дейiн Қазақстанның Даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 735  Жарлығы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: ауруларды жоғары тиiмдi диагностика, алдын алу және емдеу жүргiзу үшiн облыстық медицина ұйымдарын қажеттi осы заманғы медициналық жабдықтармен қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: облыстық денсаулық сақтау ұйымдарын медициналық жабдықтармен жарақтандыру.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзім.|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | дері  |
|       |ның  | маның)  |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
006        Выполнение
обяза-
тельств
прошлых
лет
030  Погашение  Погашение кредиторской    В те-  Минис-
кредитор-  задолженности прошлых лет чение  терство
ской за-   по таможенным и налоговым года   здраво-
долженнос- платежам по объекту              охране-
ти прошлых "Больничный комплекс на          ния
лет по та- 240 коек в г. Астане"            Респуб-
моженным   путем выплаты из респуб-         лики
и налого-  ликанского бюджета               Казах-
вым пла-                                    стан
тежам по
объекту
"Больнич-
ный комп-
лекс на
240 коек
в г.
Астане"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение кредиторской задолженности прошлых лет по таможенным и налоговым платежам по объекту "Больничный комплекс на 240 коек в г. Астане".
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 453-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 208 "Централизованное оснащение медицинским оборудованием медицинских организаций" на 2003 год
1. Стоимость: 200000 тысяч тенге (двести миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153 "О Государственной программе "Здоровье народа"; Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение организаций здравоохранения областей необходимым современным медицинским оборудованием для проведения высокоэффективной диагностики, профилактики и лечения заболеваний.
5. Задачи бюджетной программы: оснащение медицинским оборудованием организаций здравоохранения областей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
208         Медицина. 10 бiрлiк медициналық Жыл     Қазақстан
лық ұйым. жабдық, оның iшiнде 8 iшiнде  Республика.
дарды ор. жылжымалы рентгендiк          сының
талықтан. сандық флюорография,          Денсаулық
дырылған  1 сандық ультрадыбыс.         сақтау
медицина. тық диагностикалық            министрлiгi
лық жаб.  аппарат, 1 компьютер.
дықтармен лiк томограф сатып
қамтама.  алу.
сыз ету
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: облыстық медицина ұйымдарының әлемдiк стандарттар деңгейiн аурушаңдықты, мүгедектiктi және өлiм-жiтiмдi төмендетуге мүмкiндiк беретiн осы заманғы медициналық жабдықтармен жарақтандыру жолымен ауруларды диагностикалау мен емдеудiң деңгейi мен сапасын арттыру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
28-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
462-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлiгi
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 405 "Онкологиялық диспансерді
көшiруге байланысты құрылыс жұмыстарын жүргiзуге
Солтүстiк Қазақстан облысының бюджетiне
берiлетiн мақсатты трансферттер"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 65000 мың теңге (Алпыс бес миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк-құқықтық негiзi: "Азаматтардың денсаулығын сақтау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы "Қазақстан Республикасында азаматтардың денсаулық жағдайын жақсарту жөнiндегi бiрiншi кезектi шаралар туралы" N 3956  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" N 735  Жарлығы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: онкологиялық диспансердi қайта базалау.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: медициналық жабдықпен жарақтандыруды ескере отырып, Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне онкологиялық диспансердi қайта базалау жөнiндегi құрылыс жұмыстарын жүргiзуге республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
208        Централи-  Приобретение 10 единиц    В те-  Минис-
зованное   медицинского оборудова-   чение  терство
оснащение  ния, в том числе рентге-  года   здраво-
медицин-   новский передвижной              охране-
ским обо-  цифровой флюорограф 8,           ния
рудованием цифровой ультразвуковой          Респуб-
медицин-   диагностический аппарат          лики
ских орга- 1, компьютерный томограф         Казах-
низаций    1.                               стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня и качества диагностики, лечения заболеваний путем оснащения современным медицинским оборудованием уровня мировых стандартов организаций здравоохранения областей, что позволит обеспечить снижение заболеваемости, инвалидности и смертности.
Приложение 28
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 462-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 405 "Целевые трансферты бюджету Северо-Казахстанской области на проведение строительных работ по перебазированию онкологического диспансера" на 2003 год
1. Стоимость: 65000 тысяч тенге (шестьдесят пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153 "О Государственной программе "Здоровье народа"; Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: перебазирование онкологического диспансера.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета Северо-Казахстанскому областному бюджету на проведение строительных работ по перебазированию онкологического диспансера, с учетом оснащения медицинским оборудованием, в соответствии с утвержденной проектно-сметной документацией.

6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:*
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. | маның   |    бағдарламаны)    |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзім.|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      | дері  |
|       |ның  | маның)  |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
405         Онколо.   Медициналық жабдықпен  Жыл    Қазақстан
гиялық    жарақтандыруды ескере iшiнде  Республика.
диспан.   отырып, бекiтiлген            сының
серді     жобалық-сметалық              Денсаулық
көшiруге  құжаттамаға сәйкес            сақтау
байланыс. Солтүстiк Қазақстан           министрлігі
ты құры.  облыстық бюджетiне
лыс жұ.   онкологиялық диспан.
мыстарын  сердi қайта базалау
жүргiзуге жөнiндегi құрылыс
Солтүстiк жұмыстарын жүргiзуге
Қазақстан (облыстық психиатрия
облысының ауруханасының емдiк
бюджетiне корпусының құрылысын
берiлетiн аяқтау) мақсатты
мақсатты  трансферттерді аудару
трансфер.
ттер
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* халық денсаулығының көрсеткiштерiн жақсарту.
Ескерту:*) Республикалық бюджеттен берiлген трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштердi iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың тiзбесi тиiстi жергiлiктi бюджет бағдарламасының паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
29-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
531-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
_________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 034 "Экспорттық кредиттердi
және инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi мемлекеттiк сақтандыру корпорациясын құру" республикалық
бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7700000 мың теңге (жетi миллиард жетi миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ішкi және сыртқы саясатты" 2004 жылға арналған негiзгi бағыттары" 2003 жылғы 4 сәуiрдегi  Жолдауы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы , Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 2 маусымдағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 442  қаулысы .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
405        Целевые    Перечисление целевых      В те-  Минис-
трансферты трансфертов Северо-Казах- чение  терство
бюджету    станскому областному      года   здраво-
Северо-    бюджету на проведение            охране-
Казахстан- строительных работ               ния
ской об-   (завершение строительства        Респуб-
ласти на   лечебного корпуса област-        лики
проведение ной психиатрической              Казах-
строитель- больницы) по перебазиро-         стан
ных работ  ванию онкологического
по переба- диспансера, с учетом
зированию  оснащения медицинским
онкологи-  оборудованием, в
ческого    соответствии с утвержден-
диспансера ной проектно-сметной
документацией.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* улучшение показателей здоровья населения.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 29
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 531-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 034 "Создание Государственной страховой корпорации по страхованию экспортных кредитов и инвестиций" на 2003 год
1. Стоимость: 7700000 тысяч тенге (семь миллиардов семьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Послание Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года "Основные направления внутренней и внешней политики на 2003 год", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2003 года N 442 "О создании акционерного общества "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций".

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: сыртқы рынокта қазақстандық өңдеу өнеркәсiбi тауарларының бәсеке қабiлетiн жоғарылату үшiн экспорттық операцияларды сақтандыруды жүзеге асыру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: "Мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" Ашық акционерлiк қоғамының жарғылық қорын қалыптастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|Бағдарламаларды (кіші| Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |  бағдарламаларды)   |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|       |лама.|бағдарла.|       іс-шара       |       |
|       |ның  |малардың)|                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   406        Экспорттық  "Экспорттық кредиттер Жыл    Қазақстан
кредиттер   мен инвестицияларды   iшiнде Республика.
және инвес. сақтандыру бойынша           сының
тицияларды  Мемлекеттiк сақтандыру       Индустрия
жөнiндегi   корпорациясы"                және сауда
мемлекеттiк Акционерлiк қоғамының        министрлiгi
сақтандыру  жарғылық қорын
корпорация. қалыптастыру үшiн
сын құру    қаражат аудару.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
1) Сандық өлшемдер:
Экспорттың жалпы көлемiнiң 20%-ша жуығын құрайтын қосылған құны жоғары тауарларды қазақстандық экспорттаушыларға кепiлдемелер ұсыну;
2) Сапалық өлшемдер:
Қажеттілiктер үшiн ақысыз, икемдi және бейiм қызметтi құру жолымен бiр мезгiлде елiмiзде және шетелде қаржылық жағынан күштi және сенiмдi серiктес экспорттаушылар мен отандық тауарлар экспортын қаржыландыратын ұйымдарға сақтандыру және кепiлдемемен қолдау көрсету.
3) Тиiмдiлiк өлшемдер:
Кәдiмгi сақтандырумен қамтылмай пайда болатын тәуекелдердi өтеу жолымен экспорттық операцияларды жүргiзу кезiндегi тәуекелдердi төмендету;
4) Нәтижелiк өлшемдер:
Жоғары деңгейде өңделген отандық өнiм экспортының өсiмi, ел экономикасының дамуы, жаңа өндiрiс түрлерiн игеру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
30-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
548-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
_________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление страхования экспортных операций для увеличения конкурентоспособности казахстанских товаров обрабатывающей промышленности на внешнем рынке.
5. Задачи бюджетной программы: формирование уставного капитала акционерного общества "Государственная страховая корпорация".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
034        Создание   Выделение средств для     В те-  Минис-
Государст- формирования уставного    чение  терство
венной     капитала акционерного     года   индуст-
страховой  общества "Государственная        рии и
корпорации страховая корпорация".           торговли
по страхо-                                  Респуб-
ванию                                       лики
экспортных                                  Казах-
кредитов и                                  стан
инвестиций
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
1) Количественные критерии:
Предоставление гарантий казахстанским экспортерам товаров с более высокой добавленной стоимостью, составляющей около 20% от общего объема экспорта;
2) Качественные критерии:
Поддержка страхованием и гарантией экспортеров и организацией, финансирующих экспорт отечественных товаров, путем создания института исправного, эластичного, приспосабливающего деятельность к их потребностям одновременно сильного в финансовом отношении и надежного партнера в стране и за рубежом;
3) Критерии эффективности:
Минимизация рисков при проведении экспортных операций путем компенсирования возникающих рисков, которые не могут быть охвачены обычным страхованием;
4) Критерии результативности:
Рост экспорта отечественной продукции высокой степени обработки, развитие экономики страны, освоение новых видов производств.
Приложение 30
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 548-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы

2003 жылға арналған 058 "Грозный қаласындағы тұрғын үй құрылысына Ресей федерациясының Yкiметiне ізгiлiк
көмек" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 225 000 мың теңге (екi жүз жиырма бес миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Ресей Федерациясына iзгiлiк көмек көрсетудiң кейбiр ұйымдық мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 18 сәуiрдегi N 64-р  қаулысы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Грозный қаласында 48 пәтерлiк тұрғын үй құрылысын қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: Грозный қаласында 48 пәтерлiк тұрғын үй салуға Ресей Федерациясына iзгiлiк көмек көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|Бағдарламаларды (кіші| Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |  бағдарламаларды)   |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|       |лама.|бағдарла.|       іс-шара       |       |
|       |ның  |малардың)|                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   058         Грозный   Ресей федерациясының  Жыл     Қазақстан
қаласын.  Yкiметiне Грозный     iшiнде  Республика.
дағы      қаласында тұрғын үй           сының
тұрғын үй салуға ізгiлiк көмек          Индустрия
Ресей Фе. аудару.                       және сауда
дерация.                                министрлiгi
сының
Yкiметiне
ізгiлiк
көмек"
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Грозный қаласында 48 пәтерлiк тұрғын үй салу үшiн Ресей Федерациясының Yкiметiне iзгiлiк көмек көрсету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
32-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
700-1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
_________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi

Паспорт республиканской бюджетной программы 058 "Гуманитарная помощь Правительству Российской Федерации на строительство жилого дома в городе Грозном" на 2003 год
1. Стоимость: 225 000 тысяч тенге (двести двадцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 64-р "О некоторых вопросах оказания гуманитарной помощи Российской Федерации".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение строительства 48-квартирного жилого дома в городе Грозном.
5. Задачи бюджетной программы: оказание гуманитарной помощи Российской Федерации на строительство 48-квартирного жилого дома в городе Грозном.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   058        Гуманитар- Перечисление гуманитарной В те-  Минис-
ная помощь помощи Правительству      чение  терство
Правитель- Российской Федерации на:  года   индуст-
ству       строительство жилого             рии и
Российской дома в городе Грозном            торговли
Федерации                                   Респуб-
на строи-                                   лики
тельство                                    Казах-
жилого                                      стан
дома в
городе
Грозном
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание гуманитарной помощи Правительству Российской Федерации для строительства 48-квартирного жилого дома в городе Грозном согласно проектно-сметной документации.
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г
Приложение 700-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы

2003 жылға арналған "Кеден бекеттерiн және кедендiк инфрақұрылым нысандарын салу" 301 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 355 631 мың теңге (үш жүз елу бес миллион алты жүз отыз бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi N 401-II Кеден  кодексi ; Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы кеден шекарасының бүкiл периметрi бойынша шекара маңындағы басым кеден бекеттерi мен инфрақұрылым объектiлерiн дамыту, халықаралық тасымалдарға қызмет көрсету құрылымын жетiлдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының шекарасында өткiзу пункттерi мен кедендiк инфрақұрылым объектiлерiнiң құрылысын салу және жайластыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|Бағдарламаларды (кіші| Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың |  бағдарламаларды)   |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|       |лама.|бағдарла.|       іс-шара       |       |
|       |ның  |малардың)|                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   301         Кеден     Белгiленген тәртiппен  Жыл    Қазақстан
бекеттерi бекiтiлген жобалық-    ішінде Республика.
және      сметалық құжаттамаға          сының
кедендiк  сәйкес:                       Кедендік
инфрақұ.  Солтүстiк Қазақстан,          бақылау
рылым ны. Павлодар, Алматы              агенттігі
сандарын  облыстарындағы 4
салу      кеден бекетiн электр.
мен жабдықтау желiле.
рiнiң құрылысы;
"Ақтау теңiз порты"
АЭА аумағында 1
бақылау-өткiзу
пунктінiң құрылысы;
Батыс Қазақстан,
Ақтөбе облыстарында
4 кеден бекетiнiң
құрылысы;
Астана қаласындағы
ақпараттық кеден
бекетiнiң құрылысын
аяқтау;
Кеден инфрақұрылымы
объектiлерiнiң
құрылысы: Шығыс
Қазақстан облысындағы
және Астана қаласын.
дағы кедендiк
ресiмдеу залдары.
Кедендiк инфрақұрылым
объектiлерiнiң
жобалық-сметалық
құжаттамасы.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Кедендiк бақылаудың тиiмдiлігі мен сапасын, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк шекарасының қауiпсiздiгiн және оны қорғауды қамтамасыз ету, бақылау органдарының қызметкерлерi үшiн әлеуметтiк-тұрмыстық жағдайлар, сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар үшiн сервистiк қызметтер жасау, тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеудi жетiлдiру, шекара маңындағы аудандарды әлеуметтiк-экономикалық дамыту, мемлекеттiң кiрiсiне түсетiн түсiмдердi ұлғайту.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 шiлдедегi
N 150г бұйрығына
33-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына

Паспорт республиканской бюджетной программы 301 "Строительство таможенных постов и объектов таможенной инфраструктуры" на 2003 год
1. Стоимость: 355 631 тысяча тенге (триста пятьдесят пять миллионов шестьсот тридцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Таможенный кодекс Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие приоритетных приграничных таможенных постов по всему периметру таможенной границы Республики Казахстан и объектов инфраструктуры, совершенствование структуры обслуживания международных перевозок.
5. Задачи бюджетной программы: строительство и обустройство пунктов пропуска на границе Республики Казахстан и объектов таможенной инфраструктуры.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   301        Строитель- В соответствии с утверж-  В те-  Агент-
ство тамо- денной в установленном    чение  ство
женных     порядке проектно-сметной  года   таможен-
постов и   документацией:                   ного
объектов   Строительство сетей              контроля
таможенной электроснабжения к 4             Респуб-
инфраст-   таможенным постам, в             лики
руктуры    Северо-Казахстанской,            Казах-
Павлодарской, Алматинской        стан
областях;
Строительство 1 контроль-
но-пропускного пункта на
территории СЭЗ "Морпорт
Актау";
Строительство 4 таможен-
ных постов в Западно-
Казахстанской, Актюбин-
ской областях;
Завершение строительства
информационного таможен-
ного поста в городе
Астана;
Строительство объектов
таможенной инфраструк-
туры: залов таможенного
оформления в Восточно-
Казахстанской области и
города Астана.
Разработка проектно-
сметной документации
объектов таможенной
инфраструктуры.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение эффективности и качества таможенного контроля, безопасности и защиты государственной границы Республики Казахстан, создание социально-бытовых условий для работников контрольных органов, сервисных услуг для участников внешнеэкономической деятельности, ускорение таможенного оформления товаров и транспортных средств, социально-экономическое развитие приграничных районов, увеличение поступлений в доход государства.
Приложение 33
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 150г

743-1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
_________________________________
бюджеттік бағдарламаның әкiмгері
306 "Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының
концерт залымен бiрге құрылысын аяқтау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 108000 мың теңге (жүз сегiз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Астана қаласының 2005 жылға дейiнгi "Астананың гүлденуi-Қазақстанның гүлденуi" атты Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру бойынша iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң N 534  қаулысы ; 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Президенттiң қатысуымен өткен "2003 жылы Астана қаласын салу және дамыту бойынша мiндеттер туралы" мәжiлiсiнiң N 01-8.15 хаттамасы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының концерт залымен құрылысын аяқтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының концерт залымен құрылысының аяқталуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші | Іске  |  Жауапты
|ламаның|бағ. |маның    |    бағдарламаны)    |асыру  |орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру бойынша  |мерзімі|
|       |лама.|бағдарла.|     іс-шаралар      |       |
|       |ның  |маның)   |                     |       |
|       |коды | атауы   |                     |       |
-------------------------------------------------------------------
1|   2   |  3  |    4    |          5          |   6   |     7
-------------------------------------------------------------------
1   306         Қазақ     Белгiленген тәртiппен  Жыл    Қазақстан
ұлттық    мемлекеттiк бекіту     бойы   Республика.
музыка    мен сараптамадан өткен        сының Іс
академия. жобалау-смета құжатта.        басқармасы
сының оқу масына сәйкес Қазақ
корпусы.  ұлттық музыка академия.
ның       сының концерт залы бар
концерт   оқу корпусының
залымен   құрылысын (9445 шаршы
бiрге     метр) аяқтау
құрылысын
аяқтау
-------------------------------------------------------------------

Приложение 743-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Управление делами Президента
Республики Казахстан
----------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 306 "Завершение строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки" на 2003 год
1. Стоимость: 108000 тысяч тенге (сто восемь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении плана мероприятий по реализации государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; протокол совещания с участием Президента Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 01-8.15 "О задачах по развитию и застройке города Астаны в 2003 году".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: завершение строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение завершения строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   306        Завершение Завершение строительства  В те-  Управ-
строитель- учебного корпуса с        чение  ление
ства учеб- концертным залом Казах-   года   делами
ного кор-  ской национальной акаде-         Прези-
пуса с     мии музыки (9445 кв.м.)          дента
концертным согласно проектно-сметной        Респуб-
залом Ка-  документации, прошедшей в        лики
захской    установленном порядке            Казах-
националь- государственное утвержде-        стан
ной акаде- ние и экспертизу.
мии музыки
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтілетiн нәтиже: Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусының концерт залымен құрылысын аяқтау.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Завершение строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки.