Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Пленумының "Тұрғын үйге меншік құқы туралы заңдарды қолданудың кейбір мәселелері туралы" 1999 жылғы 9 шілдедегі N 10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2004 жылғы 18 маусымдағы N 7 Нормативтік қаулысы.
Қазақстан Республикасы заңнамасының өзгеруіне байланысты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жалпы отырысы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Пленумының "Тұрғын үйге меншік құқы туралы заңдарды қолданудың кейбір мәселелері туралы" 1999 жылғы 9 шілдедегі N 10 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының атауындағы "Соты Пленумының қаулысы" деген сөздер "Сотының нормативтік қаулысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) кіріспедегі "Пленумы" деген сөз "жалпы отырысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 4-тармақта:
бірінші абзацтағы "АК-тің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (бұдан әрі - АК)" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "Жер туралы" Жарлығы, 63, 70-баптары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 84, 91-баптары" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) мәтіндегі қысқартылған "ҚР" сөздері алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Конституциясының 4-бабына сәйкес осы нормативтік қаулы қолданыстағы құқық құрамына қосылады, сондай-ақ жалпыға міндетті болып табылады әрі ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы,
жалпы отырыс хатшысы

О внесении изменений в постановление Пленума Верховного Суда Республики Казахстан N 10 от 9 июля 1999 года "О некоторых вопросах применения законодательства о праве собственности на жилище"
Нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан от 18 июня 2004 года N 7.
В связи с изменением законодательства Республики Казахстан, пленарное заседание Верховного Суда Республики Казахстан
постановляет:
1. Внести в постановление Пленума Верховного Суда Республики Казахстан N 10 от 9 июля 1999 года "О некоторых вопросах применения законодательства о праве собственности на жилище" следующие изменения:
1) в наименовании слова "Постановление Пленума" заменить словами "Нормативное постановление";
2) в преамбуле слово "Пленум" заменить словами "пленарное заседание";
3) в пункте 4:
в абзаце первом слова "ГК РК" заменить словами "Гражданского кодекса Республики Казахстан (далее - ГК)";
в абзаце втором слова "ст. 63, 70 Указа "О земле" заменить словами "статьи 84, 91 Земельного кодекса Республики Казахстан";
4) по всему тексту слова "п.", "ч.", " т." заменить словами "пункт", "часть", "статья" в соответствующих падежах, слова "РК" - исключить.
2. Согласно статье 4 Конституции Республики Казахстан настоящее нормативное постановление включается в состав действующего права, а также является общеобязательным и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан
Судья Верховного Суда
Республики Казахстан,
секретарь пленарного заседания