Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды қолдауға арналған бюджет қаражатын басқару үшін агентті айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 997 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 425 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.17 № 425 Қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.11.29. N  1133 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" акционерлiк қоғамы өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруды мемлекеттiк қолдауға арналған республикалық бюджеттен бөлiнетiн қаражатты басқару жөнiндегi агент (бұдан әрi - агент) болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.11.29. N  1133 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2.  алынып тасталды
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.11.29. N  1133 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi:
агентпен өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруды қолдауға бөлiнген бюджет қаражатын басқаруға шарт жасассын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4.  алынып тасталды
Ескерту. 4-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.11.29. N  1133 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5.  алынып тасталды
Ескерту. 5-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.11.29. N  1133 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об определении агента для управления бюджетными средствами для поддержки обязательного страхования в растениеводстве
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 997. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2010 года N 425
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.05.2010 № 425.
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2006 года N  1133 .
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить акционерное общество "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" агентом по управлению средствами, выделяемыми из республиканского бюджета на государственную поддержку обязательного страхования в растениеводстве (далее - агент).
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2006 года N  1133 .
2.  (исключен -   постановлением Правительства РК от 29 ноября 2006 года N  1133 ).
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
заключить с агентом договор на управление бюджетными средствами, выделенными на поддержку обязательного страхования в растениеводстве;
принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4.  (исключен -   постановлением Правительства РК от 29 ноября 2006 года N  1133 ).
5.  (исключен -   постановлением Правительства РК от 29 ноября 2006 года N  1133 ).
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан