Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 маусымдағы N 568 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарына қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарының тиесілiлiк табелі:
мынадай мазмұндағы бөліммен және жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
Арнайы Санитарлық- Ақмола өңiрлiк
гигиеналық және темiр жол
iндетке қарсы (алдын көлiгiндегi
алу) іс-шаралар санитарлық-
кешенiн жүргiзу үшін эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы,
соның ішiнде: 13
Ақмола бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Қостанай бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Қарағанды
бөлімшелік темір
жол көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Көкшетау бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Павлодар бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Атбасар бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 1
Жаңаарқа бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Батыс өңiрлiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы,
соның iшiнде: 6
Ақтөбе бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 1
Атырау бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 1
Қызылорда бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Орал бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 1
Маңғыстау
бөлiмшелiк темiр
жол көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 1
Орталық өңiрлiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы,
соның iшiнде: 14
Алматы өңiрлiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 4
Жамбыл бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 3
Шымкент бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Защита бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Семей бөлiмшелiк
темiр жол
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 3
Солтүстiк-Батыс
өңiрлiк әуе
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 2
Оңтүстiк-Шығыс
өңiрлiк әуе
көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы 1
Жедел Медицина ұйымдары Қазақстан
көрсететiн Республикасы
медициналық Денсаулық сақтау
қызметтердің сапасын министрлiгi
бақылауды жүзеге Медициналық
асыру мақсатында қызметтердiң
бару үшiн сапасын бақылау
комитетiнiң
Ақмола облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Ақтөбе облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Алматы облыстық
басқармасы 3
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Алматы қаласы
бойынша басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Астана қаласы
бойынша басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Атырау облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Шығыс Қазақстан
облыстық
басқармасы 3
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Жамбыл облыстық
басқармасы 3
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Батыс Қазақстан
облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Қарағанды облыстық
басқармасы 3
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Қостанай облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгі
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Қызылорда облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Маңғыстау облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Павлодар облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Солтүстік
Қазақстан облыстық
басқармасы 2
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Медициналық
қызметтердiң
сапасын бақылау
комитетiнiң
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық
басқармасы 3".

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2005 года N 568. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" следующие дополнения:
табель положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить разделом и строками следующего содержания:
"Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Специальная  Для проведения      Акмолинское региональное
комплекса           управление санитарно-
санитарно-          эпидемиологического
гигиенических       надзора на
и противо-          железнодорожном
эпидемических       транспорте,
(профилактических)  в том числе:                 13
мероприятий         Акмолинское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического
надзора на
железнодорожном
транспорте                    2
Костанайское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Карагандинское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Кокшетауское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Павлодарское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Атбасарское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    1
Жана-Аркинское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Западное региональное
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте, в том числе:      6
Актюбинское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    1
Атырауское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    1
Кызылординское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Уральское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    1
Мангистауское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    1
Центральное региональное
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте, в том числе:     14
Алматинское региональное
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    4
Жамбылское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    3
Шымкентское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Защитинское отделенческое
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    2
Семипалатинское
отделенческое управление
санитарно-
эпидемиологического надзора
на железнодорожном
транспорте                    3
Северо-Западное региональное
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на воздушном транспорте       2
Юго-Восточное региональное
управление санитарно-
эпидемиологического надзора
на воздушном транспорте       1
Оперативная  Для выезда с целью  Акмолинское областное
осуществления       управление Комитета
контроля качества   по контролю за качеством
медицинских услуг,  медицинских услуг
предоставляемых     Министерства здравоохранения
медицинскими        Республики Казахстан          2
организациями       Актюбинское областное
управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          2
Алматинское областное
управление Комитета
по контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          3
Управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по городу Алматы              2
Управление Комитета
по контролю за
качеством медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по городу Астане              2
Атырауское областное
управление Комитета
по контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          2
Восточно-Казахстанское
областное управление
Комитета по контролю
за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          3
Жамбылское областное
управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          3
Западно-Казахстанское
областное управление Комитета
по контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          2
Карагандинское областное
управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          3
Костанайское областное
управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          2
Кызылординское областное
управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          2
Мангыстауское областное
управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          2
Павлодарское областное
управление Комитета по
контролю за качеством
медицинских услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан          2
Северо-Казахстанское
областное управление
Комитета по контролю
за качеством медицинских
услуг Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан          2
Южно-Казахстанское
областное управление
Комитета по контролю
за качеством медицинских
услуг Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан          3".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан