"Инжиниринг және технологиялардың трансфертi орталығы" акционерлік қоғамының кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 742 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Инжиниринг және технологиялардың трансфертi орталығы" акционерлiк қоғамы (бұдан әрi - Орталық) акцияларының мемлекеттiк пакетi "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - Қор) жарғылық капиталына берілсiн.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру үшiн қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттік меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 1, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтілген Акцияларының мемлекеттік пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестіктердiң тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 21-51-жол алынып тасталсын;
2) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысына :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмiрi 237-14-жол алынып тасталсын;
3) "Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын iске асыруға бағытталған ғылыми-инновациялық қызметті институционалдық қамтамасыз етудi дамыту жөнiндегi кезек күттірмейтiн шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 1 тамыздағы
N 775  қаулысына :
6-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
4) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы акционерного общества "Центр инжиниринга и трансферта технологий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 742
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать государственный пакет акций акционерного общества "Центр инжиниринга и трансферта технологий" (далее - Центр) в уставный капитал акционерного общества "Национальный инновационный фонд" (далее - Фонд).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст.124):
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 21-51, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 237-14, исключить;
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 775 "О неотложных мерах по развитию институционального обеспечения научно-инновационной деятельности, направленных на реализацию Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы":
подпункт 2) пункта 6 исключить;
4) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан