Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 941 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 тамыздағы N 813 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 466 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 466 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қазынашылық міндеттемелерін шығарудың, орналастырудың, айналысқа қосудың, қызмет көрсетудің және өтеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 941  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 33, 451-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы "қабылданған" деген сөз "қолданысқа енгізілген" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "күшіне енеді" деген сөздер "қолданысқа енгізіледі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 941
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2005 года N 813. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2009 года № 466
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2009 № 466 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 941 "Об утверждении Правил выпуска, размещения, обращения, обслуживания и погашения государственных казначейских обязательств Республики Казахстан"»(САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 33, ст. 451) следующие изменения:
в пункте 2 слова "до даты принятия" заменить словами "до даты введения в действие";
в пункте 3 слова "вступает в силу" заменить словами "вводится в действие".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан