Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1188 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 1272 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 774 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.09.2015 № 774 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тасымалдаушының әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыруына байланысты залалдарын субсидиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1188  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 45, 564-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тасымалдаушының әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыруына байланысты залалдарын субсидиялау ережесінде:
5-тармақтың төртінші абзацындағы "өткізілген конкурстардың нәтижелері бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
17-тармақта:
"ай сайынғы" деген сөздер алынып тасталсын;
"жүзеге асырылған және" деген сөздерден кейін "жыл басынан бастап" деген сөздермен толықтырылсын;
"1" деген сан "1-1" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1188
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 1272. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2015 года № 774
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.09.2015 № 774 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1188 "Об утверждении Правил субсидирования убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 45, ст. 564) следующие изменения и дополнения:
в Правилах субсидирования убытков перевозчиков, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце четвертом пункта 5 слова "по итогам проведенных конкурсов" исключить;
в пункте 17:
слово "ежемесячным" исключить;
после слова "перевозок" дополнить словами "с начала года";
цифру "1" заменить цифрами "1-1";

19-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы Ережеге 1 және 1-1-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша жолаушылар тасымалын орындау туралы ай сайынғы есепті және жыл басынан бастап жолаушылар тасымалын орындау туралы есепті;";
көрсетілген Ережеге 1-қосымшадағы 15-баған алынып тасталсын;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1272 қаулысына
қосымша
Тасымалдаушының әлеуметтік
мәні бар қатынастар бойынша
жолаушылар тасымалдауды жүзеге
асыруына байланысты залалдарын
субсидиялау ережесіне

подпункт 1) пункта 19 изложить в следующей редакции:
"1) ежемесячный отчет о выполнении пассажирских перевозок и отчет о выполнении пассажирских перевозок с начала года по формам согласно приложениям 1 и 1-1 к настоящим Правилам;";
в приложении 1 к указанным Правилам графу 15 исключить;
дополнить приложением 1-1 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2005 года N 1272