Мемлекеттiк астық ресурстарының көлемiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 34 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 680 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 680 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Астық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы  Заңына  және "Мемлекеттiк астық ресурстарын қалыптастыру, сақтау, жаңарту, орнын ауыстыру және пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 наурыздағы N 394  қаулысына  сәйкес, Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың көлемi:
мемлекеттiк азық-түлiктiк астық резервi 500000 (бес жүз мың) тонна мөлшерiнде;
мемлекеттiк жемдiк астық ресурстары 5000 (бес мың) тоннаға дейiнгi мөлшерде;
мемлекеттiк тұқым ресурстары 100000 (бiр жүз мың) тоннаға дейiнгi мөлшерде;
мемлекеттiк сатылатын астық ресурстары 550000 (бес жүз елу мың) тоннаға дейiнгi мөлшерде бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

Об утверждении объемов государственных ресурсов зерна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года N 34. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 680
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 680 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 394 "Об утверждении Правил формирования, хранения, освежения, перемещения и использования государственных ресурсов зерна" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы:
государственного резерва продовольственного зерна в размере 500000 (пятьсот тысяч) тонн;
государственных ресурсов фуражного зерна в размере до 5000 (пять тысяч) тонн;
государственных ресурсов семян в размере до 100000 (сто тысяч) тонн;
государственных реализационных ресурсов зерна в размере до 550000 (пятьсот пятьдесят тысяч) тонн.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан