Орнықты дамуға көшудің нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 848 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 14 қарашадағы N 216 Жарлығымен мақұлданған Қазақстан Республикасының 2007 - 2024 жылдарға арналған орнықты дамуға көшу тұжырымдамасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған орнықты дамуға көшудің нысаналы көрсеткіштері бекітілсін.

Об утверждении целевых показателей перехода к устойчивому развитию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года N 848
В соответствии с Концепцией перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию на 2007-2024 годы, одобренной  Указом Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2006 года N 216, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые целевые показатели перехода к устойчивому развитию.