Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 944 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармацевтикалық бақылау комитеті болып қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
5. Осы қаулы:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілетін 4-тармақты;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жауапты хатшысы қызметке тағайындалған күнінен бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулыға 1-қосымшаның 23-тармағын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 қазандағы
N 944 Қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 қазандағы
N 944 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 қазандағы
N 944 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1124 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 533-құжат) 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары мен 2-тармағы алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1125 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 534-құжат) 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары мен 2-тармағы алынып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1327 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 628-құжат) 2 және 3-тармақтары алынып тасталсын.

О некоторых вопросах Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 944
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Переименовать Комитет фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан на Комитет фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан принять в установленном законодательством Республики Казахстан меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением:
1) пункта 4 который вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления;
2) пункта 23 приложения 1 к настоящему постановлению, который вводится в действие со дня назначения на должность ответственного секретаря Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 октября 2007 года N 944
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 октября 2007 года N 944
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 октября 2007 года N 944
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Подпункты 1) и 2) пункта 1 и пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1124 "Вопросы Комитета фармации Республики Казахстан Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 533) исключить.
2. Подпункты 1) и 2) пункта 1 и пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1125 "Вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 534) исключить.
3. Пункты 2 и 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1327 "Вопросы Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 628) исключить.

4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы ұйымдарды қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 шілдедегі N 760 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 403-құжат) 3-тармағының 1) тармақшасы алынып тасталсын.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 134 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 7, 58-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 13-тармағы алынып тасталсын;
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.07 N 1541 Қаулысымен.

4. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года N 760 "О переименовании организаций, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 403) исключить.
5. Пункт 13 Изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 134 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 7, ст. 58) исключить.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.10.2009 № 1541.