Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1107 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
"Тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға" бағанында реттік нөмірлері 1, 2, 5, 7, 9-жолдарда "178446", "30225", "68516", "28099", "195547" деген сандар тиісінше "183276", "21241", "52898", "37083", "206335" деген сандармен ауыстырылсын;
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға" бағанында реттік нөмірлері 2, 4, 6, 11-жолдарда "32966", "86569", "198215", "20524" деген сандар тиісінше "29100", "50897", "233887", "24420" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға, көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар материалдар мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын басымдықты дақылдар бойынша" бағанында реттік нөмірлері 4, 5, 6, 7, 9, 12, 15-жолдарда "12000", "739000", "445000", "378000", "2466000", "511000", "4400" деген сандар тиісінше "11370", "648500", "395000", "376607", "2578693", "541900", "3330" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға" бағанында реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14-жолдарда "237", "450", "200901", "26700", "17720", "45561", "24280", "46341", "2775", "81409", "4600", "64662", "215530" деген сандар тиісінше "151", "281", "156123", "46169", "26106", "23019", "38183", "102136", "1734", "50881", "2875", "115278", "168230" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года N 1107
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" следующие изменения:
в  приложении 5  к указанному постановлению:
в графе "На поддержку развития семеноводства", в строках, порядковые номера 1, 2, 5, 7, 9 цифры "178446", "30225", "68516", "28099", "195547" заменить соответственно цифрами "183276", "21241", "52898", "37083", "206335";
в графе "На развитие племенного животноводства", в строках, порядковые номера 2, 4, 6, 11 цифры "32996", "86569", "198215", "20524" заменить соответственно цифрами "29100", "50897", "233887", "24420";
в графе "На повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ", в строках, порядковые номера 4, 5, 6, 7, 9, 12, 15 цифры "12000", "739000", "445000", "378000", "2466000", "511000", "4400" заменить соответственно цифрами "11370", "648500", "395000", "376607", "2578693", "541900", "3330";
в графе "На субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 цифры "237", "450", "200901", "26700", "17720", "45561", "24280", "46341", "2775", "81409", "4600", "64662", "215530" заменить соответственно цифрами "151", "281", "156123", "46169", "26106", "23019", "38183", "102136", "1734", "50881", "2875", "115278", "168230".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан