Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 желтоқсандағы N 1195 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік негізінде іске асыру 2007 жылы басталатын білім беру объектілерінің тізбесі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
04 "Білім беру" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" әкімшісі бойынша:
046 "Мемлекеттік білім беру жүйесінің әлеуметтік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасында:
100 "Жалпы орта білім беретін әлеуметтік инфрақұрылымын дамыту" кіші бағдарламасы мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласындағы
"Қазығұрт" шағын ауданында 1200 орындық орта
мектеп салу                                         418 823
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының
"Сәуле" шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп
салу                                                400 919
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының
"Самал-3" шағын ауданында 1200 орындық орта
мектеп салу                                          400 982
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының
"Қайтпас 2" ауылында 1200 орындық орта мектеп
салу                                                 403 795
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының
Қарабұлақ ауылында 1200 орындық Фуркат атындағы
орта мектеп салу                                     408 340
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының
Ленгер қаласында 1200 орындық орта мектеп салу       425 513
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года N 1195
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
перечень объектов образования на основе государственно-частного партнерства с началом реализации в 2007 году изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 3  к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 046 "Развитие социальной инфраструктуры государственной системы в сфере среднего общего образования:
подпрограмму 100 "Развитие социальной инфраструктуры среднего общего образования" дополнить абзацами следующего содержания:
"
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне "Казыгурт" города
Шымкента Южно-Казахстанской области
418 823
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне "Сауле" города
Шымкента Южно-Казахстанской области
400 919
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне "Самал-3" города
Шымкента Южно-Казахстанской области
400 982
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Кайтпас 2 города
Шымкента Южно-Казахстанской области
403 795
Строительство средней школы имени
Фуркат на 1200 мест в селе Карабулак
Сайрамского района Южно-
Казахстанской области
408 340
Строительство средней школы на 1200
мест в городе Ленгере Толебийского
района Южно-Казахстанской области
425 513
Строительство средней школы имени

Түлкібас ауылында 1 Мамыр көшесінде 1200
орындық Б.Момышұлы атындағы орта мектеп салу         431 009
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында
1200 орындық N 24 орта мектеп салу                   414 767
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының
Тұрлан кентінде 1200 орындық орта мектеп салу        432 784
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Шұбарсу ауылында 1200 орындық орта мектеп салу       422 427
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының
Рабат ауылында 300 орындық Қызыл дала орта
мектебін салу                                        109 970
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының
Мәдени ауылында 300 орындық орта мектеп салу         110 295
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының
Алғабас ауылында 600 орындық орта мектеп салу        221 190
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының
Қайнар ауылында 320 орындық орта мектеп салу         104 020
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының
Қаратас ауылында 300 орындық Н.Арапов атындағы
орта мектеп салу                                     110 506
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының
Келтемашат ауылында 320 орындық Уәлиханов
атындағы орта мектеп салу                            109 907
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының
"Хлопзавод" тұрғын ауданында 1200 орындық орта
мектеп салу                                          439 759
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының
Мырзакент кентінде 1200 орындық Абылай хан
атындағы орта мектеп салу                            436 902
Оңтүстік Қазақстан облысының Кентау қаласында
600 орындық Бала Бөргем орта мектебін салу           186 521
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының
Оралмандар ауылында 600 орындық орта мектеп салу     178 535
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының
Яссы ауылында 600 орындық орта мектеп салу           177 214
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының
Еңбекші ауылында 900 орындық орта мектеп салу        458 805
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Атамекен ауылында 600 орындық орта мектеп салу       226 383
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы
Қайнарбұлақ округінің Әсіл ауылында 300 орындық
Уәлиханов атындағы орта мектеп салу                  110 431
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы Тассай
ауылдық округінің Достық ауылында 600 орындық
орта мектеп салу                                     218 592
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының
Жыныс ауылында 300 орындық орта мектеп салу          103 585
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының
Жаушықұм ауылында 600 орындық орта мектеп салу       228 539
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылында 600 орындық көп бейімді орта мектеп
салу                                                 222 656
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының
Отырар ауылында 600 орындық орта мектеп салу         200 948
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Бозсу ауылында 900 орындық Құрманғазы атындағы
орта мектеп салу                                     469 824
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек
ауданының Жұлдыз ауылында 300 орындық
Майбұлақ орта мектебін салу                          109 550
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының
"Стадион" шағын ауданында 900 орындық орта
мектеп салу                                          1 068
Алматы қаласының "Әйгерім" шағын ауданында 1200
орындық орта мектеп салу                             621 787
Алматы қаласының "Ұлжан" шағын ауданында
1200 орындық орта мектеп салу                        419 618
Алматы қаласының "Қалқаман" шағын ауданында
1200 орындық орта мектеп салу                        461 656
Алматы қаласының "Түрксібтің бес жылдығы"
маңында 1200 орындық орта мектеп салу                507 548
Астана қаласының Ильинка кентінде
1200 орындық орта мектеп салу                        332 322
Астана қаласының Оңтүстік-Шығыс шағын
ауданында (Махтымқұлы көшесінің сол жағы) 1200
орындық орта мектеп салу                             261 697
Астана қаласының гараж кооперативі маңында
(Степной) 1200 орындық орта мектеп салу              242 940
Астана қаласының Тілендиев даңғылы ауданында
1200 орындық орта мектеп салу                        335 268
Астана қаласы Тілендиев даңғылының оң жақ
ауданында 1200 орындық орта мектеп салу              239 554
Астана қаласының әкімшілік қалашығы ауданында
(сол жағалау) 1200 орындық орта мектеп салу          350 449";

Б. Момышулы по улице 1 Мая на 1200
мест в селе Тулькубас Тюлькубасского
района Южно-Казахстанской области
431 009
Строительство средней школы N 24 на
1200 мест в городе Шымкенте Южно-
Казахстанской области
414 767
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Турлан города
Шымкента Южно-Казахстанской области
432 784
Строительство средней школы на 1200
мест в селе Шубарсу Ордабасинского
района Южно-Казахстанской области
422 427
Строительство средней школы Кызыл
дала на 300 мест в селе Рабат
Казыгуртского района Южно-
Казахстанской области
109 970
Строительство средней школы на 300
мест в селе Мадени Толебийского
района Южно-Казахстанской области
110 295
Строительство средней школы на 600
мест в селе Алгабас Тюлькубасского
района Южно-Казахстанской области
221 190
Строительство средней школы на 320
мест в селе Кайнар Байдибекского
района Южно-Казахстанской области
104 020
Строительство средней школы имени
Н. Арапова на 300 мест в селе
Каратас Байдибекского района Южно-
Казахстанской области
110 506
Строительство средней школы имени
Валиханова на 320 мест в селе
Келтемашат Тюлькубасского района
Южно-Казахстанской области
109 907
Строительство школы на 1200 мест в
жилом массиве "Хлопзавод"
Мактааральского района Южно-
Казахстанской области
439 759
Строительство средней школы имени
Абылай хана на 1200 мест в поселке
Мырзакент Мактааральского района
Южно-Казахстанской области
436 902
Строительство средней школы Бала
Боргем на 600 мест в городе Кентау
Южно-Казахстанской области
186 521
Строительство школы на 600 мест в
селе Оралманов города Туркестана
Южно-Казахстанской области
178 535
Строительство школы на 600 мест в
селе Яссы города Туркестана Южно-
Казахстанской области
177 214
Строительство средней школы на 900
мест в селе Енбекши Мактааральского
района Южно-Казахстанской области
458 805
Строительство средней школы на 600
мест в селе Атамекен Ордабасинского
района Южно-Казахстанской области
226 383
Строительство средней школы имени
Уалиханова на 300 мест в селе Әсіл
округа Кайнарбулак Сайрамского
района Южно-Казахстанской области
110 431
Строительство средней школы на 600
мест в селе Достык Тассайского
сельского округа Сайрамского района
Южно-Казахстанской области
218 592
Строительство средней школы на 300
мест в селе Жыныс Созакского района
Южно-Казахстанской области
103 585
Строительство средней школы на 600
мест в селе Жаушыкум Шардаринского
района Южно-Казахстанской области
228 539
Строительство многопрофильной школы
на 600 мест в селе Абай Сарыагашско-
го района Южно-Казахстанской области
222 656
Строительство школы на 600 мест в
селе Отрар Отрарского района Южно-
Казахстанской области
200 948
Строительство средней школы на 900
мест имени Курмангазы в селе Бозсу
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области
469 824
Строительство средней школы Майбулак
на 300 мест в селе Жулдыз Байдибек-
ского района Южно-Казахстанской
области
109 550
Строительство средней школы на 900
мест в микрорайоне "Стадион" города
Арысь Южно-Казахстанской области
1 068
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне "Айгерим" города
Алматы
621 787
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне "Улжан" города
Алматы
419 618
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне "Калкаман" города
Алматы
461 656
Строительство средней школы на 1200
мест в районе "Пятилетка Турксиба"
города Алматы
507 548
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Ильинка города Астаны
332 322
Строительство средней школы на 1200
мест в мкр. Юго-Восток (левая сто-
рона ул. Мактумкули) города Астаны
261 697
Строительство средней школы на 1200
мест в районе гаражного кооператива
(Степной) города Астаны
242 940
Строительство средней школы на 1200
мест в районе проспекта Тлендиева
города Астаны
335 268
Строительство средней школы на 1200
мест в районе южнее проспекта
Тлендиева города Астаны
239 554
Строительство средней школы на 1200
мест в районе административного
городка (левый берег) города Астана
350 449
";

3) "Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік негізінде 100 мектеп пен 100 аурухана салу" жобасын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 мамырдағы N 356  қаулысында :
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес үш мектеп салуды бастауға Оңтүстік Қазақстан облысының бюджетіне дамуға берілетін нысаналы трансферттер аудару үшін 1100000000 (бір миллиард бір жүз миллион) теңге бөлінсін.";
7-тармақта "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі А.Е.Мусинге" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е.Шөкеевке" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1195 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік негізінде іске асыру
2007 жылы басталатын білім беру объектілерінің тізбесі
N
Р/с
Жобаның атауы
Жобаның
қуаты
Жалпы
құны
Болжам
2010 жыл

3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2007 года N 356 "О некоторых вопросах реализации проекта "Строительство 100 школ и 100 больниц на основе государственно-частного партнерства":
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1100000000 (один миллиард сто миллионов) тенге для перечисления целевых трансфертов на развитие бюджету Южно-Казахстанской области на начало строительства трех школ согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
в пункте 7 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра экономики и бюджетного планирования Мусина А.Е." заменить словами "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2007 года N 1195
Перечень
объектов образования на основе государственно-частного
партнерства с началом реализации в 2007 году
N
п/п
Наименование проекта
Проект-
ная
мощ-
ность
Общая
стои-
мость
Прогноз
2010
год