Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы N 163 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N 723 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балқаш-Алакөл бассейнінің 2007 - 2009 жылдарға арналған орнықты дамуын қамтамасыз ету" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы N 163  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта "жарты жылда бір рет" деген сөздер "жыл сайын" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта "жарты жылда бір рет" деген сөздер "жыл сайын" деген сөздермен, "жарты жылдықтан" деген сөздер "жылдан" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақта "Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі А.Е. Мусинге" деген сөздер "Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Балқаш-Алакөл бассейнінің 2007 - 2009 жылдарға арналған орнықты дамуын қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыты мен тетігі" деген 5-бөлімде:
"Қоршаған ортаның жағдайын жақсарту" деген 5.1-кіші бөлімнің жетінші абзацы алынып тасталсын;
"Орнықты экологиялық-экономикалық қызметті дамыту" деген 5.2-кіші бөлімнің алтыншы абзацы алынып тасталсын;
"Балқаш-Алакөл бассейнінің 2007 - 2009 жылдарға арналған орнықты дамуын қамтамасыз ету" бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
1-бөлімнің реттік нөмірі 1.1.6-жолы алынып тасталсын;
2-бөлімнің реттік нөмірі 2.2.1-жолы алынып тасталсын;
4-бөлімнің реттік нөмірі 4.1.1-жолында:
3-бағанда "Нормативтік құқықтық актінің" деген сөздер "Келісімнің" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-бағанда "2007 жылғы 4 тоқсан" деген сөздер "2009 жылғы 1-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года N 163
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2008 года N 723
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года N 163 "Об утверждении Программы "Обеспечение устойчивого развития Балхаш-Алакольского бассейна на 2007-2009 годы" следующие изменения:
в пункте 2 слова "Один раз в полугодие" заменить словом "Ежегодно";
в пункте 3 слова "один раз в полугодие" заменить словом "ежегодно", слово "полугодием" заменить словом "годом";
в пункте 4 слова "Заместителя Премьер-Министра - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Мусина А.Е." заменить словами "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.";
в  Программе "Обеспечение устойчивого развития Балхаш-Алакольского бассейна на 2007-2009 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе 5 "Основные направления и механизм реализации Программы":
абзац седьмой подраздела 5.1. "Улучшение состояния окружающей среды" исключить;
абзац шестой подраздела 5.2. "Развитие устойчивой эколого-экономической деятельности" исключить;
в Плане мероприятий по реализации Программы "Обеспечение устойчивого развития Балхаш-Алакольского бассейна на 2007-2009 годы":
строку, порядковый номер 1.1.6. раздела 1, исключить;
строку, порядковый номер 2.2.1. раздела 2, исключить;
в строке, порядковый номер 4.1.1 раздела 4:
в графе 3 слова "нормативного правового акта" заменить словом "соглашения";
в графе 5 слова "IV квартал 2007 г." заменить словами "I квартал 2009 г.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          К. Масимов