Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 378 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы N 792 Қаулысы. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 тамыздағы № 502 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.08.2018 № 502 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 23, 288-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға квота белгілеу ережесі, жұмыс берушілерге рұқсат берудің шарттары мен тәртібінде:
3-тармақта:
16) тармақшадағы "адамдарға қолданылмайды" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) Орталық Азия өңірлік экологиялық орталығында жұмыс істейтін, өз қызметін Орталық Азия өңірлік экологиялық орталығы жұмысының шарттары туралы келісімнің негізінде жүзеге асыратын адамдарға қолданылмайды.".
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 378 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 21, 201-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2008 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года N 378
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года N 792. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2018 года № 502 ( вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.08.2018 № 502 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 288) следующие изменение и дополнение:
в Правилах определения квоты, условия и порядок выдачи разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 :
внесено изменение в текст подпункта 16) на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) работающих в региональном экологическом центре Центральной Азии, осуществляющем свою деятельность на основании Соглашения об условиях работы регионального экологического центра Центральной Азии.".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года N 378 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., N 21, ст. 201).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июня 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов