Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы N 106 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 қыркүйектегі N 891 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы N 1070 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.18 N 1070 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық авиация саласындағы кейбір нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы N 106 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 4, 53-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Азаматтық авиация ұйымдарының авиациялық қауіпсіздік жөніндегі қызметтерін сертификаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1019 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 37, 486-құжат);
2) "Азаматтық авиация саласындағы қызметтерді сертификаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1187 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 45, 563-құжат);
3) "Жолаушылар мен жүк әуе тасымалдарын сату және брондау жөніндегі қызметтерді сертификаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1275 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 611-құжат).
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2003 года № 106 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2008 года № 891. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года N 1070
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.10.2010 N 1070 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2003 года № 106 "Об утверждении некоторых нормативных правовых актов в области гражданской авиации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 4, ст. 53) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года № 1019 "Об утверждений Правил сертификации услуг организаций гражданской авиации по авиационной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 37, ст. 486).
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1187 "Об утверждении Правил сертификации услуг в сфере гражданской авиации" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 563).
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года № 1275 "Об утверждении Правил сертификации услуг по продаже и бронированию пассажирских и грузовых воздушных перевозок" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 48, ст. 611).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов