Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1206 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 42, 489-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында :
"Елдің ипотекалық нарығында тұрақтылықты, үлескерлердің құқықтарын қорғауды және құрылыс объектілерін аяқтауды қамтамасыз ету" деген 3-бөлімде:
реттік нөмірі 20-жолдың 5-бағанында "сәуір-желтоқсан" деген сөздерден кейін ", 2009 жыл" деген сөздермен толықтырылсын;
2) "Тұрғын үй нарығындағы ахуалды тұрақтандыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 348 қаулысында :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне Астана қаласының әкіміне пәтерлер сатып алуға аудару үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен нысаналы трансферттер түрінде "41000000000 (қырық бір миллиард) теңге, 2008 жылы - 21500000000 (жиырма бір миллиард бес жүз миллион) теңге сомасында қаражат бөлінсін, 2009 жылы 19500000000 (он тоғыз миллиард бес жүз миллион) теңге сомасында қаражат бөлу көзделсін.";
3) (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.02.26. N 220 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1206
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 489):
в Плане мероприятий по реализации Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. "Обеспечение стабильности на ипотечном рынке страны, защиты прав дольщиков и завершения объектов строительства":
в графе 5 строки, порядковый номер 20 после слов "2008 года" дополнить словами ", 2009 год";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2008 года № 348 "О некоторых мерах по стабилизации ситуации на рынке жилья":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты средства в сумме 41000000000 (сорок один миллиард) тенге в виде целевых трансфертов для перечисления акиму города Астаны на приобретение квартир, в 2008 году - 21500000000 (двадцать один миллиард пятьсот миллионов) тенге, в 2009 году предусмотреть выделение средств в сумме 19500000000 (девятнадцать миллиардов пятьсот миллионов) тенге.";
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.02.2009 № 220 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов