Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 шілдедегі N 1109 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 13 тамыздағы № 552 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 13.08.2021 № 552 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3) "Сәйкестікті растау рәсімдері" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 ақпандағы N 90 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 48-құжат):
32-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) автокөлік құралдары үшін - үлгіні мақұлдауды растайтын құжаттар.";
Техникалық регламентке 1-қосымшада:
Сертификаттау схемаларын қолдануда:
8-тармақтың үшінші абзацы "өнімдерді" деген сөзден кейін ", сондай-ақ автокөлік құралдарын" деген сөздермен толықтырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2009 года № 1109. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2021 года № 552,
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.08.2021 № 552 (вводится в действие со его дня подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2008 года № 90 "Об утверждении Технического регламента "Процедуры подтверждения соответствия" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 48):
пункт 32 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) для автотранспортных средств - документы, подтверждающие одобрение типа.";
в приложении 1 к Техническому регламенту:
в Применении схем сертификации:
абзац третий пункта 8 после слов "и так далее)" дополнить словами ", а также автотранспортных средств".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов