"Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы N 1248 Қаулысы
Қазақстан Республикасының " Мемлекеттік кәсіпорын туралы " 1995 жылғы 19 маусымдағы, " 2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы " 2008 жылғы 4 желтоқсандағы заңдарына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына қауіп төндіретін жағдайды жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті "Қазаэрожобалау" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына "Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнын (бұдан әрі - еншілес кәсіпорын) құруға рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне еншілес кәсіпорынның жарғылық капиталын қалыптастыруға Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті "Қазаэрожобалау" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына аудару үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға көзделген резервінен 64 417 904 (алпыс төрт миллион терт жүз он жеті мың тоғыз жүз төрт) теңге бөлінсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О создании дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр по обеспечению безопасности полетов" и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1248
В соответствии с законами Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятиисм.Z110413, от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания", в целях устранения ситуации, угрожающей экономической и социальной стабильности Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Казаэропроект" Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан создать дочернее государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр по обеспечению безопасности полетов" (далее - дочернее предприятие).
2. Выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на неотложные затраты, 64 417 904 (шестьдесят четыре миллиона четыреста семнадцать тысяч девятьсот четыре) тенге для перечисления Республиканскому государственному предприятию "Казаэропроект" Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на формирование уставного капитала дочернего предприятия.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов