Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 367 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі N 1298 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 964 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.20 № 964 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұйымдардың тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтуды есептеуінің бірыңғай әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 367 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 16, 135-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұйымдардың тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтуды есептеуінің бірыңғай әдістемесінде:
4-тармақтың алтыншы, жетінші, сегізінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚі - і-тауардың құны;
Қі - "СТ-КZ" сертификатында көрсетілген тауардағы қазақстандық қамтудың үлесі;
Қі = 0, "СТ-КZ" сертификаты болмаған жағдайда;";
5-тармақта:
алтыншы, жетінші, сегізінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚі - і-тауардың құны;
Қі - "СТ-КZ" сертификатында көрсетілген тауардағы қазақстандық қамтудың үлесі;
Қі = 0, "СТ-КZ" сертификаты болмаған жағдайда;
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖҚj - j-шарты шеңберінде мердігер немесе қосалқы мердігер сатып алған тауарлардың жиынтық құны;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Rj - j-шартын орындайтын жеткізушінің немесе қосалқы мердігердің жалпы қызметкерлер санында қазақстандық кадрларға еңбекақы төлеу қорының үлесі;";
он бесінші, он алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
6-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Есепті кезеңде Тапсырыс берушінің сатып алуындағы қазақстандық қамтуды (ҚҚ) есептеу мына формула бойынша жүргізіледі:".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2009 года № 1298. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2010 года № 964
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.09.2010 № 964 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 367 "Об утверждении Единой методики расчета организациями казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 16, ст. 135) следующие изменения:
в Единой методике расчета организациями казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг, утвержденной указанным постановлением:
абзацы шестой, седьмой, восьмой пункта 4 изложить в следующей редакции:
"CTi - стоимость i-oгo товара;
Ki - доля казахстанского содержания в товаре, указанная в сертификате "CT-KZ";
Ki = 0, в случае отсутствия сертификата "CT-KZ";
в пункте 5:
абзацы шестой, седьмой, восьмой, изложить в следующей редакции:
"CTi - стоимость i-oгo товара;
Ki - доля казахстанского содержания в товаре, указанная в сертификате "CT-KZ";
Ki = 0, в случае отсутствия сертификата "CT-KZ";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"CTj - суммарная стоимость товаров, закупленных поставщиком или субподрядчиком в рамках j-oгo договора;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"Rj - доля фонда оплаты труда казахстанских кадров в общей численности работников поставщика или субподрядчика, выполняющего j-ый договор;";
абзацы пятнадцатый, шестнадцатый исключить.
абзац первый пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Расчет казахстанского содержания (КС) в закупках Заказчика за отчетный период, производится по формуле:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов