Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 қазандағы N 1593 Қаулысы
"2009 - 2010 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасының саяси тұрақтылығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне Қазақстан Республикасының аумағында Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының Жедел ден қою ұжымдық күштерімен "Өзара іс-қимыл - 2009" бірлескен кешенді оқу-жаттығуын дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында делегациялар үшін тікұшақтарды және Алматы қаласы - Мәтібұлақ полигоны - Алматы қаласы бағыты бойынша бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерін тасу үшін автобустарды жалға алуға 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 26147200 (жиырма алты миллион бір жүз қырық жеті мың екі жүз) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.25 N 2180 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2009 года № 1593
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" и в целях обеспечения политической стабильности Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству обороны Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на неотложные затраты, средства в сумме 26147200 (двадцать шесть миллионов сто сорок семь тысяч двести) тенге на аренду вертолетов для делегаций и автобусов для переезда представителей средств массовой информации по маршруту город Алматы - полигон Матыбулак - город Алматы в целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению совместного комплексного учения "Взаимодействие - 2009" с Коллективными силами оперативного реагирования Организации Договора о коллективной безопасности на территории Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 25.12.2009 № 2180.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов