Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 1839 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне Семей қаласының "Жылукоммунэнерго" және Курчатов қаласының "Коммуналдық көп салалы пайдалану кәсіпорны" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындарының отынның нормативтік қорын құруына Шығыс Қазақстан облысының әкіміне аудару үшін ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 123670000 (бір жүз жиырма үш миллион алты жүз жетпіс мың) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1839
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на неотложные затраты, средства в сумме 123670000 (сто двадцать три миллиона шестьсот семьдесят тысяч) тенге в виде целевых текущих трансфертов для перечисления акиму Восточно-Казахстанской области на создание нормативного запаса топлива государственными коммунальными предприятиями "Теплокоммунэнерго" города Семея и "Коммунальное многоотраслевое эксплуатационное предприятие" города Курчатова.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов