Демалыс күнін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қарашадағы N 1936 Қаулысы
Еңбекшілердің демалысы үшін қолайлы жағдайлар жасау және 2009 жылғы желтоқсандағы жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Демалыс күні 2009 жылғы 20 желтоқсан жексенбіден 2009 жылғы 18 желтоқсан жұмаға ауыстырылсын.
2. Қажетті өнім шығару, қаржылықты қоса алғанда, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске қосу үшін еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген ұйымдарға кәсіподақ ұйымдарымен келісім бойынша 2009 жылғы 18 желтоқсанда жұмыс жүргізуге құқық берілсін.
Көрсетілген күнгі жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледі.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 1936
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в декабре 2009 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перенести день отдыха с воскресенья 20 декабря на пятницу 18 декабря 2009 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 18 декабря 2009 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов