Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 780 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 325 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын өткізу үшін объектінің құрылысын уақтылы аяқтау және ұйымдастыру іс-шараларын дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 86-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінде:
157-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру және өткізу" мемлекеттік тапсырма шеңберіндегі іс-шаралар бойынша шығыстарға ақы төлеу үшін 100 пайыздан;";
157-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"157-1. Мердігер ұйым екінші деңгейдегі банктің төлемақы сомасына арналған шарттық міндеттемелерді уақтылы орындауға кепілдігін ұсынуы шартымен шығыстардың экономикалық сыныптамасының 421 "Ғимараттар және құрылыстар салу" ерекшелігі бойынша:
инвестициялық жобаларды іске асыру шеңберінде дайындалуының технологиялық мерзімі бір жылдан асатын күрделі энергетикалық жабдық құнының;
"Астана қаласындағы коньки тебу стадионы" объектісінің құрылысы бойынша шарт құнының 50 пайызынан аспайтын мөлшерде аванстық (алдын ала) төлем жасауға рұқсат етіледі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 780. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 325 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях своевременного завершения строительства объекта и подготовки организационных мероприятий для проведения 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 86) следующие дополнение и изменение:
в Правилах исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных указанным постановлением:
пункт 157 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"100 процентов для оплаты расходов по мероприятиям в рамках государственного задания "Организация и проведение 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года;";
пункт 157-1 изложить в следующей редакции:
"157-1. По специфике экономической классификации расходов 421 "Строительство зданий и сооружений" допускается авансовая (предварительная) оплата в размере не более 50 процентов при условии предоставления подрядной организацией гарантии банка второго уровня на своевременное исполнение договорных обязательств на сумму оплаты:
от стоимости сложного энергетического оборудования в рамках реализации инвестиционных проектов, технологический срок изготовления которых более одного года;
от стоимости договора по строительству объекта "Конькобежный стадион в городе Астане.".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и действует до 31 декабря 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов