Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 1198 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін.
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.09.16 N 1067 Қаулысымен;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 497 қаулысымен.
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.09.16 N 1067; 31.08.2016 № 497; 02.06.2022 № 355 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 1198.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 16.09.2011 № 1067;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 497;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 16.09.2011 № 1067.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов