Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 287 және 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 864 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 1382 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 287 қаулысында:
1-тармақтағы «7441000 (жеті миллион төрт жүз қырық бір мың)» деген сөздер «2427975 (екі миллион төрт жүз жиырма жеті мың тоғыз жүз жетпіс бес)» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 348 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 864 қаулысында:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы «297787251,37 теңге (екі жүз тоқсан жеті миллион жеті жүз сексен жеті мың екі жүз елу бір теңге отыз жеті тиын)» деген сөздер «284516158 (екі жүз сексен төрт миллион бес жүз он алты мың бір жүз елу сегіз) теңге» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2010 года № 287 и от 1 сентября 2010 года № 864
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 1382
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2010 года № 287 "О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "7441000 (семь миллионов четыреста сорок одна тысяча)" заменить словами "2427975 (два миллиона четыреста двадцать семь тысяч девятьсот семьдесят пять)";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 864 "О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2010 года № 348":
в подпункте 1) пункта 1 слова "297787251,37 тенге (двести девяносто семь миллионов семьсот восемьдесят семь тысяч двести пятьдесят один тенге тридцать семь тиын)" заменить словами "284516158 (двести восемьдесят четыре миллиона пятьсот шестнадцать тысяч сто пятьдесят восемь) тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов