Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізуге рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 572 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-03/153 бұйрығын қараңыз.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізуге рұқсаттар беру қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 14 маусымдағы
№ 572 қаулысымен
бекітілген
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізуге рұқсаттар беру қағидалары
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізуге рұқсаттар беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 15-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және жануарлар дүниесін пайдаланушыларға сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жануарлардан басқа, жануарлардың мекендеу ортасына жануарларды және олардың будандасқан нысандарын интродукциялауға, реинтродукциялауға, будандастыруға рұқсаттар (бұдан әрі – рұқсат) беру тәртібін айқындайды.

Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 572. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-03/153.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи разрешений на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 июня 2010 года № 572
Правила
выдачи разрешений на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи разрешений на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 15-1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» и определяют порядок выдачи разрешений пользователям животного мира на интродукцию, реинтродукцию, гибридизацию животных и их гибридных форм в среду обитания животных, кроме редких и находящихся под угрозой исчезновения животных (далее – разрешение).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Ерекше қорғалатын аумақтарда жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізуге рұқсаттар беру Қазақстан Республикасының ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы заңнамасының талаптарын есепке ала отырып жүзеге асырылады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізуге және кейіннен жануарларды мекендеу ортасына шығармай-ақ будандастыруды жүргізуге рұқсат талап етілмейді.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Рұқсаттар беру жөніндегі уәкілетті органдар (бұдан әрі - уәкілетті орган):
1) балық ресурстарын және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласында - Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшелері;
2) балық ресурстарын және басқа да су жануарларын қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласында - Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшелері болып табылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 26.06.2014 № 702 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Рұқсаттар берудің тәртібі
6. Рұқсат алу үшін өтінімді (бұдан әрі - өтінім) заңды және жеке тұлғалар осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тиісті уәкілетті органға «Е-Лицензиялау» веб-порталы арқылы электрондық нысанда не қағаз түрінде жібереді.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 26.06.2014 № 702 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7. Өтінімге заңды және жеке тұлғалар мынадай құжаттардың:
1) құрылтай құжатының, мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің * немесе анықтаманың (заңды тұлға және дара кәсіпкер үшін - ЗТ МДҚ), жеке басын куәландыратын құжаттың (паспорт немесе жеке куәлік - жеке тұлға үшін - ЖТ МДҚ);

Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Выдача разрешений на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных на особо охраняемых территориях осуществляется с учетом требований законодательства Республики Казахстан в области особо охраняемых природных территорий.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
3. Разрешение на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных в рамках государственного заказа и проведение гибридизации без последующего выпуска в среду обитания животных не требуются.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
4. Уполномоченными органами по выдаче разрешений являются (далее - уполномоченный орган):
1) в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, за исключением рыбных ресурсов и других водных животных, – территориальные подразделения Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан;
2) в области охраны, воспроизводства и использования рыбных ресурсов и других водных животных – территориальные подразделения Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 26.06.2014 № 702 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Исключен постановлением Правительства РК от 20.12.2012  № 1646(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Порядок выдачи разрешений
6. Заявка на выдачу разрешения (далее – заявка) направляется юридическими и физическими лицами в электронной форме через веб-портал «Е-Лицензирование» либо в бумажной в соответствующий уполномоченный орган по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 26.06.2014 № 702 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. К заявке юридическими и физическими лицами прилагаются копии следующих документов:
1) учредительного документа, свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) (для юридического лица и индивидуального предпринимателя – ГБД ЮЛ) документа, удостоверяющего личность (паспорт или удостоверение личности - для физического лица – ГБД ФЛ);

Ескертпе:* - «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
2) облыстық атқарушы органның балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру туралы немесе аңшылық алқаптарды бекітіп беру туралы шешімінің;
3) интродукциялауды жүргізу кезінде жануарларды сатып алудың заңдылығын растайтын құжаттардың (сатып алу-сату шарты, сыйға тарту шарты, жүкқұжат немесе тауар чегі немесе банктің белгісі бар төлем тапсырысы);
4) жануардың ветеринариялық-санитариялық қауіпсіздік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттың;
5) билогиялық негіздемеге мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысының көшірмелерін қоса береді.
Портал арқылы жүгінген кезде осы тармақтың 2), 3), 4) және 5) тармақшаларында көрсетілген құжаттар сканерленген көшірмелер және порталда толтырылатын электрондық өтініш түрінде электрондық құжаттар болып өтінімге қоса тіркеледі.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 26.06.2014 № 702 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
8. Уәкілетті орган өтінім тіркелген сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды және оларда көрсетілген мәліметтерді тексереді, ресімдеу жүргізеді және рұқсат береді.
Құжаттарды толық толтырмау (оның ішінде құжаттардың міндетті жиектерін, бекітілген нысандарын толтырмау) фактілері немесе құжаттардың дұрыс еместігі анықталған жағдайда, көрсетілген мерзімде әрі қарай қаралмайтындығы туралы жазбаша дәлелді бас тартуын жібереді. Өтінім беруші көрсетілген ескертулерді жойған кезде құжаттар жалпы негіздер бойынша қаралады.
9. Өтінім осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша тиісті уәкілетті органның бланкісінде ресімделеді, оған оның басшысы қол қояды және уәкілетті органның мөрімен бекітіледі.
10. Рұқсат өтінім берушіге немесе өтінім берушінің сенімхаты бойынша басқа тұлғаға осы Қағидалардың 3-қосымшасында белгіленген нысан бойынша рұқсаттар беру журналына қол қойғызып беріледі.
11. Жануарлар дүниесін пайдаланушы рұқсатты ала отырып, онда көрсетілген мерзімде интродукциялауды, реинтродукциялауды немесе будандастыруды жүзеге асырады.
Рұқсаттың қолданылу мерзімі күнтізбелік бір жылдан аспайды.

Примечание: * – свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица;
2) решения областного исполнительного органа о закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, или о закреплении охотничьих угодий;
3) документов, подтверждающих законность приобретения животных при проведении интродукции (договор купли-продажи, договор дарения, накладная или товарный чек или платежное поручение с отметкой банка);
4) документа, подтверждающего соответствие животного требованиям ветеринарно-санитарной безопасности;
5) положительного заключения государственной экологической экспертизы на биологическое обоснование.
При обращении через портал документы, указанные в подпунктах 2), 3), 4) и 5) настоящего пункта, прикрепляются к заявке, электронные документы в виде сканированных копий и электронного заявления, заполняемого на портале.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 26.06.2014 № 702 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Уполномоченный орган с момента регистрации заявки в течение пяти рабочих дней рассматривает документы и проверяет сведения, указанные в них, производит оформление и выдает разрешение.
В случае установления факта неполноты заполнения документов (в том числе не заполнения обязательных полей, утвержденных форм документов), или недостоверности документов, в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении. При устранении заявителем указанных замечаний, документы рассматриваются на общих основаниях.
9. Разрешение оформляется по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам, на бланке соответствующего уполномоченного органа, подписывается его руководителем и скрепляется печатью уполномоченного органа.
10. Разрешение выдается заявителю или другому лицу по доверенности заявителя под роспись в Журнале выдачи разрешений по форме, установленной в приложении 3 к настоящим Правилам.
11. Пользователь животного мира, получив разрешение, осуществляет в указанные в нем сроки интродукцию, реинтродукцию, или гибридизацию.
Срок действия разрешения не превышает одного календарного года.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
12. Рұқсатты басқа заңды немесе жеке тұлғаға беруге рұқсат етілмейді.
13. Рұқсаттың қолданылу мерзімі аяқталғаннан кейін жануарлар дүниесін пайдаланушы бір ай мерзімде тиісті уәкілетті органға осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша оны пайдаланудың қорытындысы туралы есеп береді.
Берілген рұқсаттар туралы есептілікті уәкілетті органдар тиісінше Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің Балық шаруашылығы комитетіне немесе Орман және аңшылық шаруашылығы комитетіне береді.
Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 26.06.2014 № 702 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
14. Уәкілетті органның рұқсатты кері қайтарып алуына:
1) жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізуден өз еркімен бас тарту;
2) рұқсаттың қолданылу мерзімінің аяқталуы;
3) жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргізген кезде Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайтуын және пайдалану саласындағы заңнамасының талаптарын бұзу негіз болып табылады.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі), 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
15. Уәкілетті органның рұқсат беруден бас тарту немесе осы Қағидаларда белгіленген мерзімде бермеу туралы шешіміне жоғары тұрған уәкілетті органға және (немесе) сотқа Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен шағымдануға болады.
Жануарларды интродукциялауды,
реинтродукциялау мен
будандастыруды жүргізуге
рұқсаттар беру қағидаларына
1-қосымша
_____________________________________________________________________
(уәкiлеттi органның толық атауы)
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы не жеке тұлғаның (толық) тегi, аты, әкесiнiң
аты
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мекенжайы, телефон және факс нөмiрi)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен
будандастыруды жүргiзуге рұқсат беруге
өтiнiм

Сноска. Пункт 11 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
12. Передача разрешения другому юридическому или физическому лицу не допускается.
13. По окончании срока действия разрешения, пользователем животного мира в месячный срок представляется отчет по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам, о результатах его использования в соответствующий уполномоченный орган.
Отчетность о выданных разрешениях представляется уполномоченными органами соответственно в Комитет рыбного хозяйства или Комитет лесного и охотничьего хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 13 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 26.06.2014 № 702 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14. Основанием для отзыва разрешения уполномоченным органом является:
1) добровольный отказ от производства интродукции, реинтродукции и гибридизации животных;
2) истечение сроков действия разрешения;
3) нарушение требований законодательства Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования животного мира при производстве интродукции, реинтродукции и гибридизации животных.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования); от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
15. Решение уполномоченного органа об отказе в выдаче разрешения или не выдаче в установленный настоящими Правилами срок, может быть обжаловано в вышестоящий уполномоченный орган и (или) в суд в порядке, установленном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам выдачи разрешения
на производство интродукции,
реинтродукции и гибридизации животных
В ___________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
от __________________________________________________________________
(наименование юридического лица, либо фамилия,
_____________________________________________________________________
имя, отчество (полностью) физического лица)
_____________________________________________________________________
(адрес, номер телефона и факса)
Заявка
на выдачу разрешения на производство интродукции,
реинтродукции и гибридизации животных

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргiзуге (қажеттiсiнiң астын сызыңыз) рұқсат берудi сұраймын.
Интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргiзудiң мақсаты___________________________________________________
_____________________________________________________________________
Жануар түрi _________________________________________________________
Жануардың саны мен салмағы __________________________________________
Интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргiзудiң мерзiмi __________________________________________________
Интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргiзетiн аудан _______________________________________________________________
20 __ жылғы ______                         ____________________
(өтiнiм берiлген күн)                         (қолы, Т.А.Ә.)
М.О. (заңды тұлға үшiн)
Жануарларды интродукциялауды,
реинтродукциялау мен
будандастыруды жүргізуге
рұқсаттар беру қағидаларына
2-қосымша
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен
будандастыруды жүргiзуге рұқсат
(қажеттiсiнiң астын сызыңыз)
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Берiлдi (заңды тұлғаның атауы, жеке тұлғаның, дара кәсiпкердiң Т.А.Ә.)
Интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргiзудiң мақсаты
Рұқсат етiледi (жануардың атауы, саны және т.б.)
Интродукциялауға, реинтродукциялау мен будандастыруға арналған жануарларды аулайтын орындар және оның әдiстерi
Қолданылу мерзiмi
Ерекше шарттар (куәландыратын және басқа да құжаттардың болуы, пайдаланылған және пайдаланылмаған рұқсаттар туралы есептi ұсыну)
Уәкiлеттi органның
басшысы             ______________________________
(қолы, Т.А.Ә.)
____________________________
(Орындаушының Т.А.Ә.)
М.О. (уәкiлеттi органның)
Жануарларды интродукциялауды,
реинтродукциялау мен
будандастыруды жүргізуге
рұқсаттар беру қағидаларына
3-қосымша
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау мен
будандастыруды жүргiзуге рұқсаттар берудi тiркеу журналы
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Рұқсат
нөмірі
Пайдалану түрi (жануардың түрi, саны)
Қолданылу мерзiмi
Кiмге берiлдi
Рұқсаттың күнi және
нөмірі
Алушының деректерi (Т.А.Ә., жеке куәлiгiнiң нөмірі )
Алушының қолы
Жануарларды интродукциялауды,
реинтродукциялау мен
будандастыруды жүргізуге
рұқсаттар беру қағидаларына
4-қосымша
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялау
мен будандастыруды жүргiзуге рұқсаттарды
пайдалану нәтижелерi туралы
ЕСЕП

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Прошу выдать разрешение на производство интродукции,
реинтродукции и гибридизации животных (нужное подчеркнуть)
Цель проведения интродукции, реинтродукции и гибридизации
____________________________________________
_________________________________________________________
Вид животного ___________________________________________
Количество и вес животного ______________________________
Сроки проведения интродукции, реинтродукции и гибридизации
_________________________________________________________
Район проведения интродукции, реинтродукции и гибридизации
_________________________________________________________
__________ 20 ____ г.   ___________________________
дата подачи заявки)             (подпись, ФИО)
М.П. (для юридического лица)
Приложение 2
к Правилам выдачи разрешения
на производство интродукции,
реинтродукции и гибридизации животных
Разрешение
на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных (нужное подчеркнуть)
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Выдано (наименование юридического лица, Ф.И.О физического лица, индивидуального предпринимателя)
Цель производства интродукции, реинтродукции и гибридизации
Разрешается (наименование животного, количество и другое)
Место и методы отлова животных на интродукцию, реинтродукцию и гибридизацию
Срок действия
Особые условия (наличие удостоверяющих и других документов, представление отчета об использованных и неиспользованных разрешениях)
Руководитель
уполномоченного органа     ________________________
(подпись, Ф.И.О) _______________________
(Ф.И.О исполнителя)
М.П. (уполномоченного органа)
Приложение 3
к Правилам выдачи разрешения
на производство интродукции,
реинтродукции и гибридизации животных
Журнал
регистрации выдачи разрешений на производство интродукции,
реинтродукции и гибридизации животных
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Разрешение №
Вид пользования (вид животных, количество)
Срок действия
Кому выдано
Дата и номер разрешения
Данные получателя
(Ф.И.О, номер удостоверения личности)
Подпись получателя
Приложение 4
к Правилам выдачи разрешения
на производство интродукции,
реинтродукции и гибридизации животных
Отчет
о результатах использования разрешений на производство
интродукции, реинтродукции и гибридизации животных

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1646 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
орындалған жұмыстардың атауы
iс-шараларды өткiзу мақсаты
iс-шараларды өткiзу мерзiмi
пайдаланылған жануарлар саны (көлемi)
жүргiзiлген жұмыстардың орны мен әдiстерi
Интродукциялау, реинтродукциялау мен будандастыру жүргiзiлген сыртқы тіршілік ету ортасы жағдайларының көрсеткiштерi
Интродукциялауды, реинтродукциялау мен будандастыруды жүргiзу кезiндегi жануарлардың жай-күйi

Сноска. Приложение 4 в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2012 № 1646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
наименование выполненных работ
цель проведения мероприятий
сроки проведения мероприятий
количество (объем) использованных животных
место и методы проведенных работ
показатели условий внешней среды обитания, при которых были произведены интродукция, реинтродукция и гибридизация
Состояние животных при проведении интродукции, реинтродукции и гибридизации