"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 861 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 683-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі туралы ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Агенттіктің заңды мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Есіл ауданы, Сол жағалау, Орынбор көшесі, 8, Министрліктер үйі.";
14-тармақтың 17) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"17) тексерулерді қоспағанда, мемлекеттік статистика саласындағы Қазақстан Республикасы заңдарының және Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулыларының талаптарын сақтау мәніне мемлекеттік статистика саласында, оның ішінде респонденттер ұсынатын статистикалық деректердің және шаруашылық бойынша есепке алу деректерінің дұрыстығына мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 861. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 683) следующие изменения:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по статистике, утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Агентства: 010000, г. Астана, район Есиль, Левобережье, ул. Орынбор, 8, Дом министерств.»;
подпункт 17) пункта 14 изложить в следующей редакции:
«17) осуществляет государственный контроль в области государственной статистики, в том числе за достоверностью статистических данных, представленных респондентами, и данных похозяйственного учета, за исключением проверок, на предмет соблюдения требований законов Республики Казахстан и постановлений Правительства Республики Казахстан в области государственной статистики;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Республики Казахстан