"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамына агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөнінде іс-шаралар жүргізу үшін бөлінген бюджеттік кредитті қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 1042 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 193-бабына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына сәйкес «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамына 023 «Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ кредит беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша берілген бюджеттік кредит 17 105 000 000,0 (он жеті миллиард бір жүз бес миллион) теңге сомасындағы негізгі борыштың бір бөлігін өтеу мерзімін 2012 жылғы 1 қарашаға дейін ұзарту арқылы қайта құрылымдалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі тиісті қосымша келісім жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О реструктуризации бюджетного кредита, выделенного для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса акционерному обществу "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 1042
В соответствии со статьей 193 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реструктуризировать бюджетный кредит, предоставленный в соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" акционерному обществу "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" по бюджетной программе 023 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса", посредством продления срока погашения части основного долга в сумме 17105000000,0 (семнадцать миллиардов сто пять миллионов) тенге до 1 ноября 2012 года.
2. Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить заключение соответствующего дополнительного соглашения.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов