Мемлекеттік мүлікті берудің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1695 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай республикалық мүлік:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Қорқыт Ата» әуежайының (Қызылорда қаласы) ұшу-қону жолағын қайта жаңарту объектілері, құрылыс-монтаж жұмыстары және республикалық бюджет қаражаты есебінен сатып алынған арнайы техника – «Қорқыт Ата» әуежайы» акционерлік қоғамының;

О вопросах передачи государственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1695
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать следующее республиканское имущество в оплату размещаемых акций:
1) акционерного общества «Аэропорт «Коркыт Ата» – объекты реконструкции взлетно-посадочной полосы, строительно-монтажные работы аэропорта «Коркыт Ата» (город Кызылорда) и специальную технику, приобретенную за счет средств республиканского бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес «Қорқыт Ата» әуежайының (Қызылорда қаласы) ұшу-қону жолағын қайта жаңарту нәтижесінде орнатылған метеожабдық – «Қазаэросервис» акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігімен, Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігімен, «Қорқыт ата» әуежайы», «Қазаэросервис» акционерлік қоғамдарымен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды жүзеге асырсын.

2) акционерного общества «Казаэросервис» – метеооборудование, смонтированное в результате реконструкции взлетно-посадочной полосы аэропорта «Коркыт Ата» (город Кызылорда), согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан, акционерными обществами «Аэропорт «Коркыт Ата», «Казаэросервис» в установленном законодательством порядке осуществить меры, вытекающие из настоящего постановления.