"Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 46 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстанды индустрияландырудың 2010-2014 жылдарға арналған картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстанды индустрияландырудың 2010 — 2014 жылдарға арналған картасында:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Каzаkhmуs Воzshаkоl" ЖШС" және "Каzаkhmуs Аktоgау"ЖШС";
реттік нөмірлері 5, 10, 13 және 18-жолдардың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 - 2012 жылдар", "2007 - 2013 жылдар", "2006 - 2014 жылдар" және "2010 - 2013 жылдар";
реттік нөмірі 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
32.
Қазақстан Республикасында жүк вагондарын жасау жөніндегі қуаттар құру
"Самұрық Қазына" ҰӘҚ"АҚ
Павлодар
облысы
"Қазақстандық
вагон жасау
компаниясы" ЖШС
2009-
2011
жылдар
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 35-2, 35-3, 35-4-жолдармен толықтырылсын:
"
35-2
FTTH(Fіber to the Home) желілерін
"Самұрық-Қазына"ҰӘҚ"АҚ
Өңіраралық жоба
"Қазақтелеком" АҚ
2010- 2014 жылдар

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 "О Карте индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 46
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 "О Карте индустриализации Казахстана на 2010 — 2014 годы" следующие изменения и дополнения:
в Карте индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
графу 5 строк, порядковые номера 1 и 2, изложить в следующей редакции:
"ТОО "Kazakhmys Bozshakol" и "ТОО "Kazakhmys Aktogay";
графу 6 строк, порядковые номера 5, 10, 13 и 18, изложить в следующей редакции:
"2003 - 2012 г.г.", "2007 - 2013 г.г.", "2006 - 2014 г.г." и "2010-2013 г.г.";
строку, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
"
32.
Создание мощностей
по производству
грузовых вагонов в
Республике Казахстан
АО "ФНБ
"Самрук-
Казына"
Павлодарская
область
ТОО "Казахстанская
вагоностроительная
компания"
2009-2011
г.г.
";
дополнить строками, порядковые номера 35-2, 35-3, 35-4, следующего содержания:
"
35-2.
Строительство сетей
FTTH (Fiber to the
Home)
АО "ФНБ
"Самрук-
Казына"
Межрегиональный проект
АО "Казахтелеком"
2011-2014 г.г.

35-3.
КА2 РV қазақстандық кремний негізінде фотоэлектрлік модульдер өндірісін құру
"Самұрық- Қазына"
ҰӘҚ"АҚ
Алматы облысы, ШҚО және Астана қаласы
"Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" АҚ
2010-
2014
жылдар
35-4.
Солтүстік Каспий Экологиялық Ден қою Базасы
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ"АҚ
Атырау облысы
"ТеңізСервис" ЖШС
2011-
2012 жылдар
";
реттік нөмірі 43-жолдың 2-бағанындағы "және қайта өңдеу" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 58-6, 58-7-жолдармен толықтырылсын:
"

35-3.
Создание
производства
фотоэлектрических
модулей на основе
казахстанского
кремния KAZ PV
АО "ФНБ
"Самрук-
Казына"
Алматинская
область, ВКО и
г. Астана
АО"НАК
"Казатомпром"
2011-2012
г.г.
35-4.
Северо-Каспийская
Экологическая База
Реагирования
АО "ФНБ "Самрук-
Казына"
Атырауская
область
ТОО
"ТенизСервис"
2011-2012
г.г.
";
в графе 2 строки, порядковый номер 43, слова "и переработка" исключить;
дополнить строкой, порядковые номера 58-6, 58-7, следующего содержания:"

58-6.
Алматы облысында Grоwіng Сіtу серіктес қаласын салу
Алматы облысының әкімдігі
Алматы облысы
"04 Сіtу" ЖШС
2013-
2031
жылдар
58-7.
Фармацевтикалық зауыт салу
Алматы облысының әкімдігі
Алматы облысы
"Глобал Фарм" БКЖШС
2012-
2014
жылдар
";
реттік нөмірі 61-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 - 2012 жылдар";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 69-1-жолмен толықтырылсын:
"
69-1.
Қарашығанақ қайта өңдеу кешенінің көмірсутегі шикізатын терең тұрақтандыру және тазарту қондырғысы
БҚО әкімдігі
БҚО
"Қарашығанақ Петролиум Оперейтинг Б.В." қазақстандық филиалы
2010-
2011
жылдар
";

58-6.
Строительство
города-спутника
Growing City в
Алматинской
области
Акимат
Алматинской
области
Алматинская
область
ТОО "G4 City"
2013-2031
г.г.
58-7.
Строительство
фармацевтического
завода
Акимат
Алматинской
области
Алматинская
область
ТОО СП "Глобал
Фарм"
2012-2014
г.г.
";
графу 6 строки, порядковый номер 61, изложить в следующей редакции: "2006-2012 г.г.";
дополнить строкой, порядковый номер 69-1, следующего содержания:
"
69-1.
Установка по
углубленной
стабилизации и
очистке углеводо-
родного сырья
Карачаганакского
перерабатывающего
комплекса
Акимат ЗКО
ЗКО
Казахстанский
филиал
"Карачаганак
Петролеум
Оперейтинг Б.В."
2010-2011
г.г.
";

реттік нөмірлері 71, 74-5, 76, 86-1, 100 және 100-4-жолдардың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 - 2013 жылдар", "2010 - 2014 жылдар", "2009 - 2012 жылдар",
"2008 - 2012 жылдар", "2007 - 2012 жылдар" және "2010 - 2013 жылдар";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 100-6-жолмен толықтырылсын: "
100-6.
Алматы қаласы метро-
политенінің
бірінші желісінің
бірінші кезегін
салу
Алматы
қаласының
әкімдігі
Алматы
қаласы
"Метро-
политен"
КМК
1988-
2011
жылдар
";
Ескертуде: аббревиатураларды толық ашуда:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" АҚ - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы";
"КМК - коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов

графу 6 строк, порядковые номера 71, 74-5, 76, 86-1, 100 и 100-4, изложить в следующей редакции:
"2007 - 2013 г.г.", "2010 - 2014 г.г.", "2009 - 2012 г.г.", "2008 - 2012 г.г.", "2007 - 2012 г.г." и "2010 - 2013 г.г.";
дополнить строкой, порядковый номер 100-6, следующего содержания:
"
100-6.
Строительство
первой очереди
первой линии
метрополитена
города Алматы
Акимат
города
Алматы
г. Алматы
КГП "Метрополитен"
1988-2011
г.г.
";
в Примечании: расшифровке аббревиатур: дополнить строками следующего содержания:
"АО "НАК "Казатомпром" - акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
"КГП - коммунальное государственное предприятие".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов