Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2012 жылғы республикалық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 ақпандағы № 271 Қаулысы
«2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңына сәйкес және ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарды аса қауіпті инфекциялық және инвазиялық аурулардан қорғауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2012 жылғы республикалық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 ақпандағы
№ 271 қаулысымен
бекітілген
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерінің 2012 жылғы республикалық бюджеттен
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2012 жылғы республикалық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) 009 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» республикалық бюджеттік бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді (бұдан әрі - ағымдағы нысаналы трансферттер) пайдалану тәртібін айқындайды.
2. Ағымдағы нысаналы трансферттер 053 «Эпизоотияға қарсы шаралар, жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы және созылмалы ауруларының ошақтарын жою» бюджеттік бағдарламасы бойынша республикалық бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) орталықтандырылған түрде сатып алған ветеринариялық препараттарды тасымалдауға, уақытша сақтауға және қолдануға байланысты шығыстарды жабуға бағытталған әрі мыналар бойынша қызметтер мен тауарларды сатып алуды жүзеге асыруды көздейді:

Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2012 года № 271.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы" и в целях обеспечения защиты сельскохозяйственных животных и птиц от особо опасных инфекционных и инвазионных болезней Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 февраля 2012 года № 271
Правила
использования целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов
Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий
1. Общие положения
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий (далее - Правила) определяют порядок использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий по республиканской бюджетной программе 009 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий" (далее - целевые текущие трансферты).
2. Целевые текущие трансферты направлены на покрытие расходов, связанных с транспортировкой, временным хранением и применением ветеринарных препаратов, закупленных централизованно Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Министерство) за счет средств республиканского бюджета по бюджетной программе 053 "Противоэпизоотические мероприятия, ликвидация очагов острых и хронических инфекционных заболеваний животных и птиц" и предусматривают осуществление закупа услуг и товаров по:

1) ветеринариялық препараттарды тасымалдау;
2) ветеринариялық препараттарды уақытша сақтау;
3) ветеринариялық препараттарды қолдану;
4) вакуумдық қан алудың бір жолғы жүйесін сатып алу (вакутейнерлер).
3. Ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына және Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
4. Ағымдағы нысаналы трансферттер Министрлік бекітетін жануарлардың аса қауіпті ауруларының алдын алу және диагностикасы жөніндегі ветеринариялық іс-шаралардың 2012 жылға арналған жоспарында (бұдан әрі - Ветеринариялық іс-шаралар жоспары) көзделген іс-шараларға бөлінеді.
Қандай да бір облыс, Астана және Алматы қалалары бөлінген қаражатты толығымен игермеген жағдайда, Министрлік заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2012 жылға арналған республикалық бюджетте бюджеттік бағдарламаны іске асыруға көзделген қаражат шегінде облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге арналған қаражатты қайта бөлу туралы ұсыныс енгізеді.
2. Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі
5. Министрлік республикалық бюджеттік бағдарламаның әкімшісі ретінде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына сәйкес, Ветеринариялық іс-шаралар жоспарының негізінде, сондай-ақ қол қойылған Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі мен облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері арасындағы нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісім шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттерді аударады.
6. Облыстардың ауыл шаруашылығы басқармалары аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері мен облыстың ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы арасындағы нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісім, төлемдер бойынша тиісті бюджеттік бағдарламаны жеке қаржыландыру жоспары, сондай-ақ ветеринариялық іс-шаралар жоспары негізінде республикалық бюджеттен алынған нысаналы ағымдағы трансферттерді аудандардың (облыстық маңызды қалалардың) бюджеттеріне аударады.
7. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі, вакуумдық қан алудың бір жолғы жүйесін (вакутейнерлер) мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстарды ұйымдастырушы болып табылады.
Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлімдері ветеринарлық препараттарды уақытша сақтау, ветеринариялық препараттарды қолдану бойынша қызметтерді мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстарды ұйымдастырушы болып табылады.

1) транспортировке ветеринарных препаратов;
2) временному хранению ветеринарных препаратов;
3) применению ветеринарных препаратов;
4) приобретению одноразовой системы вакуумного забора крови (вакутейнеры).
3. Использование целевых текущих трансфертов осуществляется в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан и законодательством Республики Казахстан о государственных закупках.
4. Целевые текущие трансферты выделяются на мероприятия, предусмотренные планом ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике особо опасных болезней животных на 2012 год (далее - План ветеринарных мероприятий), утверждаемым Министерством.
В случае неполного освоения какой-либо областью, городами Астана, Алматы выделенных средств, Министерство в установленном законодательством порядке вносит предложение в Правительство Республики Казахстан о перераспределении средств на проведение противоэпизоотических мероприятий по областям, городам Астаны и Алматы в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год на реализацию бюджетной программы.
2. Порядок использования целевых текущих трансфертов на
проведение противоэпизоотических мероприятий
5. Министерство, как администратор республиканской бюджетной программы, перечисляет целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам, на основе Плана ветеринарных мероприятий, а также в рамках подписанного соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между Министром сельского хозяйства Республики Казахстан и акимами областей, городов Астаны и Алматы.
6. Управления сельского хозяйства областей перечисляют полученные из республиканского бюджета целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на основании соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между акимами районов (городов областного значения) и начальником Управления сельского хозяйства области, индивидуального плана финансирования соответствующей бюджетной программы по платежам, утвержденного в установленном порядке, а также Плана ветеринарных мероприятий.
7. Организатором конкурсов по государственной закупке одноразовой системы вакуумного забора крови (вакутейнеры), услуг по транспортировке ветеринарных препаратов выступают управления сельского хозяйства областей, городов Астаны и Алматы.
Организатором конкурсов по государственной закупке услуг по временному хранению ветеринарных препаратов и по применению ветеринарных препаратов выступают управления сельского хозяйства городов Астаны и Алматы, отделы ветеринарии районов (городов областного значения).

8. Ветеринариялық препараттарды тасымалдау Астана, Ақтөбе және Алматы қалаларында орналасқан франко-қоймалардан жүзеге асырылады.
9. Облыстардың ауыл шаруашылығы басқармалары Ветеринариялық іс-шаралар жоспары бойынша ветеринариялық препараттарды, вакуумдық қан алудың бір жолғы жүйесін (вакутейнерлер) аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) арасында ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын пайдалану бағыттарына сәйкес бөлуді жүзеге асырады.
10. Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлімдері Ветеринариялық іс-шаралар жоспары бойынша ветеринариялық препараттарды, вакуумдық қан алудың бір жолғы жүйесін (вакутейнерлер) тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктердің ветеринариялық препараттарды қолдану жөніндегі қызметтерді көрсетушілер арасында ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын пайдалану бағыттарына сәйкес бөлуді жүзеге асырады.
11. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармаларында (бұдан әрі - басқармалар), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлімдерінде орындалған жұмыстарды бағалау комиссиясы (бұдан әрі - Комиссия) құрылады.
Басқармалардың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлімдері (бұдан әрі - Бөлім) Комиссияның жұмыс органдары болып табылады.
12. Ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі, ветеринариялық препараттарды уақытша сақтау жөніндегі, ветеринариялық препараттарды қолдану жөніндегі қызметтерді көрсетушілер Ветеринариялық іс-шаралар жоспарына сәйкес ай сайын жұмыстардың орындалуына қарай, бірақ 2012 жылғы 15 желтоқсаннан кешіктірмей Бөлімге мынадай құжаттарды:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметтерді бағалау актілерін;
2) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметтердің актілерін ұсынады.
13. Бөлім ай сайын құжаттардың түсуіне қарай бес жұмыс күні ішінде, бірақ 2012 жылғы 20 желтоқсаннан кешіктірмей осы Қағидалардың 12-тармағында көрсетілген ұсынылған құжаттарды тексереді. Олар осы Қағидаларда белгіленген талаптарға сәйкес келген жағдайда жиналған құжаттарды басқармаға, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлімдеріне қарауға және ақы төлеуге ұсынады.
14. Ұсынылған құжаттар осы Қағидаларда белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда Бөлім үш жұмыс күні ішінде сәйкес келмеу себептерін сипаттай отырып, оларды ветеринариялық препараттарды тасымалдау, ветеринариялық препараттарды уақытша сақтау жөніндегі, ветеринариялық препараттарды қолдану жөніндегі қызметтерді жеткізушілерге пысықтауға қайтарады.

8. Транспортировка ветеринарных препаратов, осуществляется из франко-складов, расположенных в городах Астане, Актобе и Алматы.
9. Управлениями сельского хозяйства областей осуществляется распределение ветеринарных препаратов, одноразовой системы вакуумного забора крови (вакутейнеры) между районами (городами областного значения) в соответствии с направлениями использования целевых текущих трансфертов, согласно Плану ветеринарных мероприятий.
10. Управлениями сельского хозяйства городов Астаны и Алматы, отделами ветеринарии районов (городов областного значения) осуществляется распределение ветеринарных препаратов, одноразовой системы вакуумного забора крови (вакутейнеры) между поставщиками услуг по применению ветеринарных препаратов соответствующих административно-территориальных единиц в соответствии с направлениями использования сумм целевых текущих трансфертов, согласно Плану ветеринарных мероприятий.
11. В управлениях сельского хозяйства областей, городов Астаны и Алматы (далее - управления), отделах ветеринарии районов (городов областного значения) создаются комиссии по оценке выполненных работ (далее - Комиссия).
Рабочими органами Комиссии являются отделы ветеринарии управления, районов (городов областного значения) (далее - Отдел).
12. Поставщики услуг по транспортировке ветеринарных препаратов, по временному хранению ветеринарных препаратов, по применению ветеринарных препаратов по мере выполнения работ ежемесячно, согласно Плана ветеринарных мероприятий, но не позднее 15 декабря 2012 года, представляют в Отдел следующие документы:
1) акты оценки оказанных услуг по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) акты оказанных услуг, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
13. Отдел ежемесячно по мере поступления документов в течение пяти рабочих дней, но не позднее 20 декабря 2012 года, проверяет представленные документы, указанные в пункте 12 настоящих Правил. В случае их соответствия установленным настоящими Правилами требованиям представляет собранные документы на рассмотрение и оплату в управление, отделы ветеринарии районов (городов областного значения).
14. В случае несоответствия представленных документов установленным настоящими Правилами требованиям Отдел в течение трех рабочих дней возвращает их поставщикам услуг по транспортировке ветеринарных препаратов, по временному хранению ветеринарных препаратов, по применению ветеринарных препаратов на доработку с описанием причин их несоответствия.

15. Көрсетілген қызмет үшін тиісті қызметтерді жеткізушілердің банктік шоттарына қаржылай қаражат аударуды Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің аумақтық қазынашылық бөлімшесіне екі данада төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсыну жолымен жүзеге асырады.
16. Басқармалар Министрлікке ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейінгі мерзімде, ал жылдың қорытындылары бойынша 2012 жылғы 25 желтоқсаннан кешіктірмей ағымдағы нысаналы трансферттер қаражатының пайдаланылуы туралы есептерді ұсынады, ал қаражат толығымен игерілмеген жағдайда себебін көрсетеді.
17. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері Министрлікке жарты жылдықтың қорытындылары бойынша 30 шілдеден кешіктірмей аралық есепті, ал жылдың қорытындылары бойынша келесі қаржы жылының 15 ақпанынан кешіктірмей ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісімдерге сәйкес бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану есебінен қол жеткізілген тікелей және түпкілікті нәтижелерге іс жүзінде қол жеткізу туралы қорытынды есепті ұсынады.
18. Министрлік Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес нәтижелер туралы жасалған келісім негізінде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің аударылмағаны үшін жауапты болады.
19. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың  (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері мен жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бірінші басшылары Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттердің ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша жасалған келісімге сәйкес пайдаланылмағаны, тікелей және түпкілікті нәтижелерге қол жеткізілмегені, алынған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану есебінен қол жеткізілген тікелей және түпкілікті нәтижелер туралы есепті бермегені үшін жауапты болады.
Облыстық бюджеттердің, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерінің 2012 жылғы
республикалық бюджеттен эпозотияға қарсы
іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттерді пайдалану
қағидаларын бекіту туралы
1-қосымша
Көрсетілген қызметтерді бағалау актісі
_______________________________              20 __ ж. «____» ________
(облыс, аудан, елді мекен)
_________________________________________________ құрылған комиссия,
(Комиссияның кімнің шешімімен құрылғаны, шешімнің күні және нөмірі көрсетілсін)
құрамында: Комиссия төрағасы, _______________________________________
(Т.А.Ә., атқаратын лауазымы)
Комиссия мүшелері, __________________________________________________
(Т.А.Ә., атқаратын лауазымы)
сондай-ақ 20 __ ж. «__» _______ __ № ______________ сенімхатқа сәйкес
______________________________________ мүдделерін білдіруге уәкілетті
(қызметтер көрсетушінің толық атауы)
______________________________________ мынадай қорытынды жасады:
(Т.А.Ә.)
Қызметтердің толық атауы
Көрсетілген қызметтің қысқаша сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Көрсетілген қызметтердің көлемі
Бірлік бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Көрсетілген қызметтердің қосымша сипаттамасы:
____________________________________________________________________
(атап шығыңыз)
Көрсетілген қызметтерге наразылық жоқ (наразылық болған жағдайда атап шығыңыз). ___________________________________________________________
Комиссия төрағасы                 ___________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Комиссия мүшелері                 ___________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Қызметтерді жеткізушінің атынан   ___________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Облыстық бюджеттердің, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерінің
эпизоотияға қарсы іс-шараларды
жүргізуге 2012 жылғы республикалық
бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттерді пайдалану
қағидасына
2-қосымша
Көрсетілген қызметтердің актісі
_______________________________              20 __ ж. «____» ________
(облыс, аудан, елді мекен)
Бұдан әрі «Тапсырыс беруші» деп аталатын ____________________________
(мекеме атауы)
атынан 20 __ ж. «__» _______ № ________ бұйрығы негізінде әрекет ететін ____________________________________ және бұдан әрі «Қызметтер
(Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)
көрсетуші» деп аталатын ______________________________________ атынан
(қызметтер көрсетушінің толық атауы)
20 __ ж. «__» ______ № Жарғы (сенімхат) негізінде әрекет ететін
_____________________ 20 __ ж. «___» ________ көрсетілген қызметтерді
(Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)
бағалау актісіне сәйкес төмендегі туралы осы Актіні жасады. Қызметтер көрсетуші оның және Тапсырыс берушінің арасында жасалған
20 __ ж. «___» _____________ № __________ Шартқа сәйкес мынадай сипаттамадағы қызметтерді көрсетті:
Қызметтердің толық атауы
Көрсетілген қызметтің қысқаша сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Көрсетілген қызметтердің көлемі
Бірлік бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Көрсетілген қызметтердің қосымша сипаттамасы:
____________________________________________________________________
(атап шығыңыз)
Көрсетілген қызметтерге наразылық жоқ (наразылық болған жағдайда атап
шығыңыз) ____________________________________________________________

15. Перечисление финансовых средств за оказанную услугу на банковские счета соответствующих поставщиков услуг осуществляется управлениями сельского хозяйства городов Астаны и Алматы, отделом ветеринарии района (города областного значения) в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам путем представления в территориальное подразделение казначейства Министерства финансов Республики Казахстан реестра счетов к оплате и счета к оплате в двух экземплярах.
16. Управления представляют в Министерство ежемесячно в срок до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом, а по итогам года - не позднее 25 декабря 2012 года отчеты об использовании средств целевых текущих трансфертов, а в случае неполного освоения средств - с указанием причин.
17. Акимы облаетей, городов Астаны и Алматы представляют в Министерство по итогам полугодия не позднее 30 июля промежуточный отчет, а по итогам года - не позднее 15 февраля следующего финансового года итоговый отчет о фактическом достижении прямых и конечных результатов, достигнутых за счет использования выделенных целевых текущих трансфертов в соответствии с соглашениями о результатах по целевым текущим трансфертам.
18. Министерство несет ответственность за неперечисление целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам на основании заключенного соглашения о результатах, согласно бюджетному законодательству Республики Казахстан.
19. Акимы областей, городов Астаны и Алматы, районов (городов областного значения) и первые руководители администраторов местных бюджетных программ несут ответственность за использование целевых текущих трансфертов не в соответствии с заключенным соглашением о результатах по целевым текущим трансфертам, недостижение прямых и конечных результатов, непредставление отчета о прямых и конечных результатах, достигнутых за счет использования полученных целевых текущих трансфертов, согласно бюджетному законодательству Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2012 года областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы на
проведение противоэпизоотических
мероприятий
Акт оценки оказанных услуг
__________________________________ "___" _________ 20 __ года
(область, район населенный пункт)
Комиссия, созданная ___________________________________________
(указать, чьим решением создана Комиссия, дату и номер решения)
в составе: председатель Комиссии ______________________________
(Ф.И.О., занимаемая должность)
члены Комиссии ________________________________________________
(Ф.И.О., занимаемая должность)
а также __________________ уполномоченный согласно доверенности
(Ф.И.О.)
№ ___ от "___" ________ 20__ года представлять интересы _______
_____________________________________ составили следующее заключение:
(полное наименование Поставщика услуг)
Полное
наименование
услуг
Краткая
характеристика
оказанной
услуги
Единица
измерения
Объем
оказанных
услуг
Цена за
единицу
(тенге)
Сумма
(тенге)
Дополнительная характеристика оказанных услуг: ________________
_____________________________________________________________________
(перечислить)
Претензий к оказанным услугам не имеется (в случае наличия
претензий перечислить) ___________________________________
Председатель Комиссии _________________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Члены Комиссии ________________________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
От Поставщика услуг ___________________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Приложение 2
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2012 года областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы на
проведение противоэпизоотических
мероприятий
Акт оказанных услуг
__________________________________ "___" _________ 20 __ года
(область, район населенный пункт)
___________________________________ в лице, _______________________
(наименование учреждения) (Ф.И.О., занимаемая должность)
действующего на основании приказа _____________________________
(наименование учреждения)
от "__" _______ 20 года № __ именуемое в дальнейшем "Заказчик",
и ________________________________________ в лице _____________
(полное наименование Поставщика услуг)
____________________________________________, действующего на основании Устава
(Ф.И.О., занимаемая должность)
(доверенности) от "___" _________ 20 ___ года № ____, именуемое в дальнейшем "Поставщик услуг", согласно
Акту оценки оказанных услуг от "___" ___________ 20 ___
года составили настоящий Акт о нижеследующем. Поставщик
услуг в соответствии с Договором, заключенным между ним и
Заказчиком от "___" ______ 20 ___ года № ___, оказал
услуги со следующими характеристиками:
Полное
наименование
услуг
Краткая
характеристика
оказанной
услуги
Единица
измерения
Объем
оказанных
услуг
Цена за
единицу
(тенге)
Сумма
(тенге)
Дополнительная характеристика оказанных услуг: ________________
_____________________________________________________________________
(перечислить)
Претензий к оказанным услугам не имеется (в случае наличия претензий
- перечислить) _______________________________________

1. Алынған тауарлардың жалпы құны ________________
2. Аванс сомасы                   ________________
3. Бұрын актіленген сомасы        ________________
4. Төлеу керегі                   ________________
3. Бұрын актіленген сомасы        ________________
4. Төленуге тиіс                  ________________
Тапсырыс беруші үшін              Қызметтер көрсетуші үшін
____________________________            _____________________________
(Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)            (Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)
____________________________            _____________________________
(қолы, мөртаңбасының бедері)            (қолы, мөртаңбасының бедері)

1. Обшая стоимость полученных товаров _________________________
2. Сумма аванса _______________________________________________
3. Ранее заактированные суммы _________________________________
4. Следует к оплате ___________________________________________
За Заказчика За Поставщика услуг
______________________________ _____________________________
(Ф.И.О., занимаемая должность) (Ф.И.О., занимаемая должность)
______________________________ _____________________________
(подпись, оттиск печати) (подпись, оттиск печати)