"Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 213 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 551 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 № 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 213 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 289-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары, іс-шаралар және нәтижелердің көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары, іс-шаралар және нәтижелердің көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Тұрғын үй құрылысын дамыту» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Тұрғын үйді қамтамасыз ету» 1.1-мақсатта:
«Тұрғын үй құрылысы салынатын аудандарда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу және сатып алу» деген 1.1.4-міндетте:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 213 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2011-2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года № 551. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 442.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 213 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2011-2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 23, ст. 289) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2011-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.1. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в Стратегическом направлении 1. «Развитие жилищного строительства»:
в цели 1.1 «Обеспечение жилья»:
в задаче 1.1.4 «Строительство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в районах жилищной застройки»:

«Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды пайдалануға беру көлемі» деген жолдың «2012» деген бағанындағы «2016,4» деген сандар «2401,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
«Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген 001 бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
001 - «Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер»
Сипаттама
Құрылысты, тұрғын үй-коммуналдық саласын дамытудың мемлекеттік саясатын қалыптастыру, оның ішінде құрылыс саласы мен тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту мен реформалау үшін жағдай жасау
Бюджеттік бағдарламаның түрі
Мазмұнына қарай
мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
Іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есептік кезең
жоспарлы кезең

в графе «2012» строки «Объемы ввода в эксплуатацию инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифры «2016,4» заменить цифрами «2401,4»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1 Бюджетные программы:
бюджетную программу 001 «Услуги по координации деятельности в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства» изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
001 - Услуги по координации деятельности в области
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Описание
Формирование государственной политики развития строительства,
жилищно-коммунальной сферы, в том числе создание условий для
развития и реформирования строительной отрасли и
жилищно-коммунальной сферы
вид бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
осуществление государственных функций,
полномочий и оказание вытекающих из них
государственных услуг
в зависимости от
способа
реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
наименование
мероприятий и
показателей бюджетной
программы
ед.
изм.
отчетный
период
плановый период

10 692 465
28 965 702
12 286 169
10 153 201
2 444 195
»;
«Бюджеттік шығыстардың жиыны» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2012» деген бағанда:
«Барлық бюджеттік шығыстар» деген жолда «243 279 192» деген сандар «283 412 710» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік шығыстар» деген жолда «29 629 205» деген сандар «32 196 373» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 – Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген жолда «1 455 619» деген сандар «1 483 619» деген сандармен ауыстырылсын;

10 692 465
28 965 702
12 286 169
10 153 201
2 444 195
»;
в подразделе «7.2 Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «243 279 192» заменить цифрами «283 412 710»;
в строке «Текущие бюджетные расходы» цифры «29 629 205» заменить цифрами «32 196 373»;
в строке «001 - Услуги по координации деятельности в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства» цифры «1 455 619» заменить цифрами «1 483 619»;

«003 – Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру» деген жолда «6 010 007» деген сандар «7 199 205» деген сандармен ауыстырылсын;
«019 – Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу» деген жолда «250 000» деген сандар «600 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«029 – Сумен жабдықтау және су бұру жүйелеріне инвестициялық негіздеме әзірлеу» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Инвестициялық негіздеме әзірлеу
мың теңге
300 000
3 381 785
1 593 000
»;
«2012» деген бағанда:
«034 – Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақы төлеу» деген жолда «5 010 926» деген сандар «4 829 111» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолда «213 649 987» деген сандар «251 216 337» деген сандармен ауыстырылсын;
«009 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «49 004 379» деген сандар «60 004 379» деген сандармен ауыстырылсын;
«010 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «43 184 205» деген сандар «43 277 005» деген сандармен ауыстырылсын;
«011 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «10 000 000» деген сандар «35 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«012 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «10 812 669» деген сандар «12 286 169» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

в строке «003 - Совершенствование нормативно–технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» цифры «6 010 007» заменить цифрами «7 199 205»;
в строке «019 - Проведение оценки технического состояния инженерных сетей» цифры «250 000» заменить цифрами «600 000»;
строку «029 – Разработка обоснований инвестиций систем водоснабжения и водоотведения» изложить в следующей редакции:
«
Разработка
обоснований
инвестиций
тыс.
тенге
300 000
3 381 785
1 593 000
»;
в графе «2012»:
в строке «034 Выплата премий по вкладам и жилищные строительные сбережения» цифры «5 010 926» заменить цифрами «4 829 111»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «213 649 987» заменить цифрами «251 216 337»;
в строке «009 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифры «49 004 379» заменить цифрами «60 004 379»;
в строке «010 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения» цифры «43 184 205» заменить цифрами «43 277 055»;
в строке «011- Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда» цифры «10 000 000» заменить цифрами «35 000 000»;
в строке «012 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства» цифры «10 812 669» заменить цифрами «12 286 169».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов