Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 837 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында ғарыш қызметiн дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 1125 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында ғарыш қызметiн дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламада:
"Бағдарламаның мақсаттары, мiндеттерi, нысаналы индикаторлары және iске асыру нәтижелерiнiң көрсеткiштерi" деген 4-бөлімде:
"Мақсаттарға, нысаналы индикаторларға, мiндеттерге, нәтижелер көрсеткiштерiне қол жеткiзуге жауапты мемлекеттiк және өзге де органдар" деген 4.5-кіші бөлімде:
екінші бөліктегі "Инфракос-Экос" ЕМК" деген сөздер "Ғарыш-Экология" ҒЗО" РМК" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында ғарыш қызметiн дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 7-бөлімде:
"Ғарыш саласының шарттық, құқықтық және нормативтiк-техникалық базасын құру" деген 6-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 6.10-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "ҰҒА, "Ғарыш-Экология" ҒЗО" РМК";
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"Инфракос-Экос" ЕМК" – "Инфракос-Экос" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорыны" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғарыш-Экология" ҒЗО" РМК" – "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнің "Ғарыш-Экология" ғылыми-зерттеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны";
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.06.2022 № 361 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 03.06.2022 № 361 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 837.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2010 года № 1125 "Об утверждении Программы по развитию космической деятельности в Республике Казахстан на 2010 – 2014 годы":
в Программе по развитию космической деятельности в Республике Казахстан на 2010 – 2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 4. "Цели, задачи, целевые индикаторы и показатели результатов реализации Программы":
в подразделе 4.5. "Государственные и иные органы, ответственные за достижение целей, целевых индикаторов, задач, показателей результатов":
в части второй слова "ДГП "Инфракос-Экос" заменить словами "РГП "НИЦ "Ғарыш-Экология";
в разделе 7. "План мероприятий по реализации Программы по развитию космической деятельности в Республике Казахстан на 2010 – 2014 годы":
в подразделе 6. "Создание договорной, правовой и нормативно-технической базы космической деятельности":
графу 4 строки, порядковый номер 6.10, изложить в следующей редакции:
"НКА, РГП "НИЦ "Ғарыш-Экология";
в примечании: расшифровка аббревиатур:
строку "ДГП "Инфракос-Экос" – дочернее государственное предприятие "Инфракос-Экос" изложить в следующей редакции:
"РГП "НИЦ "Ғарыш-Экология" – Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский центр "Ғарыш-Экология" Национального космического агентства Республики Казахстан";
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 03.06.2022 № 361 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов