Мемлекеттік орман кадастрын жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 853 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-02/163 бұйрығын қараңыз.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 12-бабының 17-12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік орман кадастрын жүргізу қағидалары бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Мемлекеттік орман кадастры мен ормандардың мемлекеттік мониторингін жүргізу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 ақпандағы № 188 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2004 ж., № 8, 105-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 1002 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2011 ж., № 53, 746-құжат).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 26 маусымдағы
№ 853 қаулысымен
бекiтiлген
Мемлекеттік орман кадастрын жүргізу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекеттік орман кадастрын жүргізу қағидалары (бұдан әрi – Қағидалар) Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексіне сәйкес әзірленді және мемлекеттік орман кадастрын жүргізу тәртібін белгiлейдi.
2. Мемлекеттік орман кадастры Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстарының мемлекеттiк кадастрлары бiрыңғай жүйесiнiң құрамдас бөлiгi болып табылады және оны осы Қағидаларға сәйкес мемлекеттік орман орналастыру ұйымы бiрыңғай жүйе бойынша жүргiзедi.
3. Мемлекеттiк орман кадастры мемлекеттік жер кадастрымен өзара байланысты. Мемлекеттік орман кадастрын жүргiзу үшiн қажетті орман қорының жер учаскелерi туралы мәлiметтер мемлекеттік жер кадастрынан алынады.

Об утверждении Правил ведения государственного лесного кадастра
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 853. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-02/163.
В соответствии с подпунктом 17-12) статьи 12 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила ведения государственного лесного кадастра.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2004 года № 188 «Об утверждении Правил ведения государственного лесного кадастра и государственного мониторинга лесов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 8, ст. 105);
2) пункт 5 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 1002 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 746).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2012 года № 853
Правила
ведения государственного лесного кадастра
1. Общие положения
1. Настоящие Правила ведения государственного лесного кадастра
(далее – Правила) разработаны в соответствии с Лесным кодексом Республики Казахстан от 8 июля 2003 года и устанавливают порядок ведения государственного лесного кадастра.
2. Государственный лесной кадастр является составной частью единой системы государственных кадастров природных ресурсов Республики Казахстан и ведется по единой системе государственной лесоустроительной организацией согласно настоящим Правилам.
3. Государственный лесной кадастр взаимосвязан с государственным земельным кадастром. Сведения о земельных участках лесного фонда, необходимые для ведения государственного лесного кадастра, заимствуются из государственного земельного кадастра.

2. Мемлекеттiк орман кадастрын жүргiзу тәртiбi
4. Мемлекеттік орман кадастрының құжаттамасы:
1) қысқаша түсіндірме жазбахаты бар осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша орман кадастрының кітабы;
2) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мәліметтер;
3) Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының  2011 жылғы 16 наурыздағы № 80 бұйрығымен бекітілген «Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлері бойынша бөлу» ведомстволық статистикалық байқауының статистикалық нысаны болып табылады.
5. Орман шаруашылығының мемлекеттік мекемелері жыл сайын ақпарат жинаудың, өңдеудің және сақтаудың электронды жүйелерін, сондай-ақ қағазға басылған нұсқаларын пайдаланып:
1) есептi жылдан кейiнгі 1 қаңтардағы жағдай бойынша орман қорының ағымдағы өзгерiстері мен жай-күйi туралы мәлiметтердi орман кадастрының материалдарына енгізедi;
2) есептi жылдан кейiнгі 20 қаңтарға дейiн орман қорында болған өзгерiстер туралы мәлiметтердi ведомстволық тегі бойынша орман қорын күзету, қорғау, пайдалану, ормандарды молықтыру мен орман өсiру саласындағы облыстың жергілікті атқарушы органдарға (бұдан әрi – атқарушы органдар) бередi.
6. Атқарушы органдар жыл сайын ақпарат жинаудың, өңдеудің және сақтаудың электронды жүйелерін, сондай-ақ қағазға басылған нұсқаларын пайдаланып 1 наурызға дейiнгі мерзімде мемлекеттік орман орналастыру ұйымының түсіндірме жазбахаттары бар облыс бойынша жиынтық есептерді жібереді.
7. Жеке орман иеленушілер 1 наурызға дейінгі мерзімде мемлекеттік орман кадастрын жүргізу үшін қажет материалдарды 4-тармақтың 3) тармақшасына сәйкес мемлекеттік орман орналастыру ұйымына береді.
8. Мемлекеттік орман орналастыру ұйымы жыл сайын, 1 маусымға дейін түсіндірме жазбахаттары бар облыс бойынша және республика бойынша жиынтық есептерді электронды және қағазға басылған нұсқаларда уәкілетті органның ведомствосына жібереді.
9. Мемлекеттiк орман кадастрын жүргізу шеңберiнде алынған нәтижелер Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар мемлекеттік кадастрларының бiрыңғай жүйесiне берiледi.
Мемлекеттік орман кадастрын
жүргізу қағидаларына
1-қосымша
Министрлік, ведомство
____________________________________________________________________
Облыстық әкімдік
______________________________________________________________
Орман иеленуші
______________________________________________________________
Пошталық мекенжайы
______________________________________________________________
Кадастрлық нөмірі
______________________________________________________________
ОРМАН ҚОРЫНЫҢ
ОРМАН КАДАСТРЛЫҚ КІТАБЫ
Басталды: 20____ жылғы 01.01. жағдайы бойынша
Аяқталды: 20____жылғы 01.01. жағдайы бойынша
__________парақ
Тұрақты сақталады

2. Порядок ведения государственного лесного кадастра
4. Документацией государственного лесного кадастра являются:
1) лесокадастровая книга по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам с краткой пояснительной запиской;
2) сведения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
3) статистическая форма ведомственного статистического наблюдения «Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям», утвержденная приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 16 марта 2011 года № 80.
5. Государственные учреждения лесного хозяйства ежегодно с использованием электронных систем сбора, обработки и хранения информации, а также на бумажных носителях:
1) по состоянию на 1 января, следующего за отчетным годом, вносят сведения о текущих изменениях и состоянии лесного фонда в материалы лесного кадастра;
2) до 20 января, следующего за отчетным годом, представляют сведения о произошедших изменениях в лесном фонде по ведомственной принадлежности местным исполнительным органам области (города республиканского значения, столицы) в области охраны, защиты, пользования лесным фондом, воспроизводства лесов и лесоразведения (далее – исполнительные органы).
6. Исполнительные органы ежегодно с использованием электронных систем сбора, а также на бумажных носителях в срок до 1 марта направляют сводные отчеты по области с пояснительными записками в государственную лесоустроительную организацию.
7. Частные лесовладельцы в срок до 1 марта представляют в государственную лесоустроительную организацию материалы согласно подпункту 3) пункта 4, необходимые для ведения государственного лесного кадастра.
8. Государственная лесоустроительная организация ежегодно до 1 июня направляет сводные отчеты с пояснительными записками по областям и в целом по республике в ведомство уполномоченного органа на электронных и бумажных носителях.
9. Результаты, полученные в рамках ведения государственного лесного кадастра, передаются в единую систему государственных кадастров природных ресурсов Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам ведения
государственного лесного
кадастра
Министерство, ведомство
______________________________________________________________
Областной акимат
______________________________________________________________
Лесовладелец
______________________________________________________________
Почтовый адрес
______________________________________________________________
Кадастровый номер
______________________________________________________________
ЛЕСОКАДАСТРОВАЯ КНИГА
ЛЕСНОГО ФОНДА
Начата: по состоянию на 01.01.20___ года
Окончена: по состоянию на 01.01.20___года
На__________листах
Хранить постоянно

1. Орман иелену және орман пайдалану құқығы
1-бөлімде мыналар көрсетілуге тиіс:
1) орман иеленушінің атауы;
2) орман иеленушілер учаскелерінің кадастрлық нөмірі;
3) жер ресурстарын басқару жөніндегі уәкілетті орган берген тұрақты жер пайдалану құқығына арналған акт;
4) белгіленген тәртіппен бекітілген орман иеленушінің ережесі (жарғысы);
5) орман иелігінің құрылымы мен орналасқан жері: карта-схема, шекарасы және координаталары;
6) есептік материалдар мен статистикалық нысандардың мәліметтері.
2. Орман қоры жерлерін орман пайдалануға берудің, сондай-ақ
жерлерді беру мен қабылдаудың құқықтың негізі
Орман қоры соңғы мерзімдік есепке алынған жыл _______________________
Жазылған күні
Мемлекеттік орман қоры аудандарында өзгерістер жүргізуге негіз болған құжаттың атауы нөмірі мен күні, қысқаша мазмұны
Жер берілген немесе қабылданған орман пайдаланушының атауы
Ауданы, га
қабылданды
берілгені
1. Орман қоры соңғы мерзімдік есепке алынған жылғы мәліметтер.
Орман қорының соңғы мерзімдік есепке алынуының деректері бойынша орман қорының ауданы мен санаттары негіз болып алынады.
2. Орман қоры соңғы мерзімдік есепке алынғаннан кейін болған орман қорындағы өзгерістер.
Бұдан әрі жерлерді орман пайдалануға беруге немесе қабылдауға негіз болған барлық құқықтық құжаттар қалпына келтіріледі.
3. Мемлекеттік орман қорының санаттары және алқаптар бойынша
орман қорын бағалау және бөлу
Орман қорының санаты ____________________________
Алымы – аудан, мың гектар
Бөлімі – бағасы, мың теңге
Өзгерістер енгізілген күн
Орманды алқаптар
Ормансыз алқаптар
ағаш өскен
арнайы мақсаттағы плантациялар
ағаш өспеген
орманды алқаптардың жиыны
егістіктер, тыңайған жер
1
2
3
4
5

1. Право лесовладения и лесопользования
В разделе 1 должны быть отражены:
1) наименование лесовладельца;
2) кадастровые номера участков лесовладельца;
3) акт на право постоянного землепользования, выданный уполномоченным органом по управлению земельными ресурсами;
4) положение (устав) лесовладельца, утвержденное в установленном порядке;
5) структура и местонахождение лесовладения: карта-схема, границы и координаты;
6) сведения статистических форм и отчетные материалы.
2. Правовые основы предоставления земель лесного фонда в
лесопользование, а также приемки и передачи земель
Год последнего периодического учета лесного фонда ____________
Дата
записи
Наименование, дата, номер и краткое
содержание документа, на основании
которого произведены изменения в
площадях государственного лесного
фонда
Наименование
лесопользователя,
которому переданы или
от которого
приняты земли
Площадь, га
принято
передано
1.Сведения на год последнего периодического учета лесного фонда.
За основу берутся площади и категории лесного фонда по данным последнего периодического учета лесного фонда.
2. Изменения в лесном фонде, прошедшие после последнего периодического учета лесного фонда.
Далее восстанавливаются все правовые документы, на основании которых были приняты или переданы земли в лесопользование.
3. Распределение и оценка лесного фонда по категориям
государственного лесного фонда и угодьям
Категория лесного фонда ____________________________________
Числитель – площадь, тысяч гектар
Знаменатель – оценка, тысяч тенге
Дата внесения
изменений
Лесные угодья
покрытые
лесом
плантации
специального
назначения
не покрытые
лесом
итого
лесных угодий
1
2
3
4

01.01.2011 ж.
01.01.2012 ж.
Өзгерістер 2011 ж.
01.01.2013 ж.
Өзгерістер 2012 ж.
01.01.2014 ж.
Өзгерістер 2013 ж.және т.б.
кестенің жалғасы
Ормансыз алқаптар
Орманды және ормансыз алқаптардың барлығы
шабындықтар
жайылым
жолдар, орам соқпақтары
усадьбалар
су
батпақ
мұздықтар
құмдар және басқа да алқаптар
ормансыз алқаптардың жиыны
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1. Бөлім деректері жазылады: алымында –
мемлекеттік орман қоры санаттарының
ауданы орман қорының жыл сайынғы және
мерзімдік мемлекеттік есебінің
мәліметтерінен, бөлімінде – есептелген
ақшалай бағасы.
2. Орман қорының әр санаты үшін жеке
кесте құрастырылады.
3. Мемлекеттік орман қоры санаттарының
тізбесі орман қорының мемлекеттік
есебінің 1-нысанынан алынады.
4. Басым тұқымдар мен жас топтары бойынша орманды алқаптарды
бағалау және бөлу
Басым тұқым ___________________________
Аудан, мың гектар; қор, мың шаршы метр; құны, мың теңге
Өзгерістер
енгізілген күн
Барлығы
Оның ішінде жас топтары бойынша
шыбықтар
аудан
қор
бағалау құны
аудан
1
2
3
4
5
01.01.2011 ж.
01.01.2012 ж.
Өзгерістер 2011 ж.

01.01.2011 г.
01.01.2012 г.
Изменения
за 2011 г.
01.01.2013 г.
Изменения
за 2012 г.
01.01.2014 г.
Изменения
за 2013 г.
и т. д.
продолжение таблицы
Нелесные угодья
Всего
лесных
и не
лесных
угодий
пашни,
залежи
сенокосы
паст-
бища
дороги,
квар-
тальные
просеки
усадьбы
воды
бо-
лота
лед-
ники
пески
и прочие
угодья
итого
нелес-
ных
угодий
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1. Данные раздела заносятся: в числитель – площади
категорий государственного лесного фонда из данных
ежегодного и периодического государственного учета
лесного фонда, в знаменатель – расcчитанная
денежная оценка.
2. Для каждой категории лесного фонда составляется
отдельная таблица.
3. Перечень категорий государственного лесного
фонда берется из формы 1 государственного учета
лесного фонда.
4. Распределение и оценка покрытых лесом угодий по
преобладающим породам и группам возраста
Преобладающая порода ____________________________________
Площадь, тысяч гектар; запас, тысяч кубических метров; стоимость, тысяч тенге
Дата
внесения
изменений
Всего
в том числе по группам возраста
молодняки
площадь
запас
оценочная
стоимость
площадь
запас
оценочная
стоимость
1
2
3
4
5
6
7
01.01.2011 г.
01.01.2012 г.
Изменения за
2011 г.

01.01.2013 ж.
Өзгерістер 2012 ж.
01.01.2014 ж.
Өзгерістер 2013 ж. және т.б.
кестенің жалғасы
Оның ішінде жас топтары бойынша
шыбықтар
орта жастағылар
толысушылар
толысқан және көнергендер
қор
бағалау құны
аудан
қор
бағалау құны
аудан
қор
бағалау құны
аудан
қор
бағалау құны
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1. Әрбір негізгі орман құраушы тұқымға жеке
бланк толтырылады (Орман қоры есебінің 2
нысанының 1-бөлімі). Өзге де сүрек тұқымдылар
(2-бөлім) мен бұталар бойынша (3-бөлім)
мәліметтер жиынтығы әрбір бөлім бойынша тек
ауданы мен бағалау құны келтіріледі
(2-4-бағандар).
2. Мәліметтер есеп кезеңі арасындағы болған
өзгерістерді ескере отырып, орман қоры
есебінің 2-нысанынан алынады
3. Есеп негізгі орман құраушы тұқымдар
бойынша жалпы республика, мекеме, ұйымдар
бойынша орман қорының санаттарын есепке алмай
жүргізіледі.
4. Жеке орман иеленушілер 4-бөлімді
толтырмайды.
5. Облыс (республика) ормандарын қоғамдық пайдалану нысандары
бойынша бөлу
Облыс, республика ______________________________
Аудан, мың гектар
Өзгерістер енгізілген күн
Орман қоры жерлерінің барлығы
ОҚ жерлерін министрліктер, ведомстволар және өзге де орман пайдаланушылар бойынша бөлу
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті
Министрліктер және ведомстволар
облыстық әкімдіктер
қалалар әкімшіліктері
өзге орманпайдаланушылар
Бөлімге облыс (республика) объектілері туралы мәліметтер енгізіледі
Мемлекеттік орман кадастрын
жүргізу қағидаларына
2-қосымша
1-кесте
Орман иеленушілердің құрылымы мен ауданы туралы мәліметтер
Орман иеленуші ___________________________
Ауданы, мың гектар
Құрылымдық бөлімше
Жалпы ауданы
Оның ішінде МОҚ санаттары бойынша
1
2
3
4
5
1.1-орманшылық

01.01.2013 г.
Изменения за
2012 г.
01.01.2014 г.
Изменения за
2013 г. и т. д.
продолжение таблицы
в том числе по группам возраста
средневозрастные
приспевающие
спелые и перестойные
площадь
запас
оценочная
стоимость
площадь
запас
оценочная
стоимость
площадь
запас
оценочная
стоимость
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1. На каждую основную лесообразующую породу заполняется
отдельный бланк (раздел 1 формы 2 учета лесного фонда). По
прочим древесным породам (раздел 2) и кустарникам (раздел 3)
данные приводятся суммарно по каждому разделу только по
площади и оценочной стоимости (графы 2-4).
2. Данные заносятся из формы 2 учета лесного фонда с учетом
изменений, произошедших за межучетный период.
3. Учет ведется по основным лесообразующим породам в целом по
предприятию, учреждению, организации без учета категорий
лесного фонда.
4. Частными лесовладельцами раздел 4 не заполняется.
5. Распределение лесов области (республики) по формам
общественного пользования
Область, республика ______________________________
Площадь, тысяч гектар
Дата
внесения
изменений
Всего
земель
лесного
фонда
Распределение земель ЛФ по министерствам, ведомствам и
другим лесопользователям
Комитет
лесного и
охот-
ничьего
хозяйства
МСХ РК
Министерства и
ведомства
областные
акиматы
адми-
нистра-
ция
городов
другие
лесо-
пользо-
ватели
В раздел включаются данные об объектах области (республики)
Приложение 2
к Правилам ведения
государственного лесного
кадастра
Таблица 1
Сведения
о площадях и структуре лесовладельца
Лесовладелец ___________________________________________________
Площадь, тысяч гектар
Структурное
подразделение
Общая
площадь
В том числе по категориям ГЛФ
1
2
3
4
5
1. Лесничество 1

2. 2-орманшылық
3. Учаске
және т.б.
Жиыны
2-кесте
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін пайдалану туралы мәліметтер
Орман иеленуші ___________________________
Орман пайдалану түрлері
Өлш. бір.
Көлем
Оның ішінде орман пайдаланушылар бойынша
1
2
3
4
3-кесте
Есеп беру кезеңі арасында болған ағымдағы өзгерістер туралы мәліметтер
Орман иеленушілер _____________________________
Жерлерді беру, қабылдау үшін негіз (қаулының, бұйрықтың күні және нөмірі)
Жерді берген немесе қабылдаған жер пайдаланушының атауы
Өзгерістер
Жер ұзақ мерзімді жер пайдалануға берілді
мекеме құрамына қабылданды
мекеме құрамынан берілгені
1
2
3
4
5
4-кесте
Сүрек қоры туралы мәліметтер
(жыл сайынғы өсімді қосқанда)
Орман иеленуші _______________________
Қор, мың шаршы метр
Жалпы қор
Олардың толысқаны және көнергені
жалпы қордан
қылқанды тұқымдылар
олардың толысқаны және көнергені
қатты жапырақты тұқымдылар
олардың толысқаны және көнергені
жұмсақ жапырақты тұқымдылар
олардың толысқаны және көнергені
1
2
3
4
5
6
7
8
5-кесте
Нақты дайындалатын сүрек туралы мәліметтер
Орман иеленуші _______________________
Көлем, мың шаршы метр
Кесу түрлері
Тұқым топтары
Дайындау көлемі, мың м3
есепті кеспеағаш
нақты дайындалатыны
есепті кеспеағаштан %
1
2
3
4
5
6-кесте
Орман өсіру және орманды молайту туралы мәліметтер
Орман иеленуші _____________________
Алаңы, гектар
Іс – шаралар атауы
Барлығы
Оның ішінде тұқымдар бойынша
қарағай
қайың
сексеуіл
және т.б.
1
2
3
4
5
6
7-кесте
Мемлекеттік орман қорындағы сүрексіз ресурстар туралы
мәліметтер
Орман иеленуші ______________________
Ресурстардың негізгі түрлері
Өлш. бір.
Орташа жылдық қор
Өткен жылғы өндірілгені
биологиялық
өндіруге болатын
рұқсат беру құжаттары бойынша
тұрғындардың келу тәртібімен
жиыны
1
2
3
4
5
6
7
8-кесте
Орманды күтіп-баптау мақсатындағы кесу туралы мәліметтер
Орман иеленуші __________________________
Ауданы, гектар; қоры мың шаршы метр
Күтіп-баптау мақсатындағы кесу түрлері
Басым тұқымдылар
Күтіп-баптаумақсатындағы кесу жасындағы екпелер ауданы
Күтіп-баптау мақсатындағы кесуді қажет ететін екпелердің ауданы
Күтіп-баптау мақсатындағы кесу белгіленгені
аудан
қор
Қайталану мерзімі, жыл
жыл сайынғы мөлшер
1 га кесілетін қор
жалпы
кесілетін
аудан
қор
м3
іріктеу %
кесілетін
өтімді
кәделік
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

2. Лесничество 2
3. Участок
и т. д
Итого
Таблица 2
Сведения
о пользовании участками государственного
лесного фонда
Лесовладелец ___________________________________________________
Виды
лесопользования
Ед. изм.
Объем
В том числе
по лесопользователям
1
2
3
4
Таблица 3
Сведения
о текущих изменениях площадей, произошедших
за межучетный период
Лесовладелец ___________________________________________________
Основание для
приема, передачи
земель (номер
и дата, приказа,
постановления)
Название
землепользователя,
передавшего или
принявшего земли
Изменения
Передано земель в
долгосрочное
лесопользование
принято
в состав
учреж-
дения
передано
из
состава
учреж-
дения
1
2
3
4
5
Таблица 4
Сведения
о запасах древесины
(с учетом ежегодного прироста)
Лесовладелец __________________________________________________
Запас, тысяч кубических метров
Общий
запас
Из них
спелых и перестойных
Из общего запаса
хвойные
породы
из них
спелых и
пере-
стойных
твердо-
листвен-
ные
породы
из них
спелых и
пере-
стойных
мягко-
листвен-
ные
породы
из них
спелых и
пере-
стойных
1
2
3
4
5
6
7
8
Таблица 5
Сведения
о фактической заготовке древесины
Лесовладелец __________________________________________________
Объем, тысяч кубических метров
Виды рубок
Группы пород
Объем заготовки, тыс. м3
расчетная
лесосека
фактическая
заготовка
% от расчетной
лесосеки
1
2
3
4
5
Таблица 6
Сведения
о воспроизводстве лесов и лесоразведении
Лесовладелец ___________________________________________________
Площадь, гектар
Наименование
мероприятий
Всего
в том числе по породам
сосна
береза
саксаул
и т.д.
1
2
3
4
5
6
Таблица 7
Сведения
о недревесных ресурсах в государственном
лесном фонде
Лесовладелец __________________________________________________
Основные
виды
ресурсов
Ед.
зим.
Среднегодовые запасы
Добыто в истекшем году
биологические
возможные
для добычи
по
разрешительным
документам
в порядке
посещения
населением
итого
1
2
3
4
5
6
7
Таблица 8
Сведения
о рубках ухода за лесом
Лесовладелец __________________________________________________
Площадь, гектар; запас, тысяч кубических метров
Вид
рубок ухода
Преобладающая
порода
Площадь насаждений
в возрасте
рубок ухода
Площадь
насаждений,
нуждающихся в их
проведении
1
2
3
4
Назначены рубки ухода
пло-
щадь
запас
Срок
повто-
ряемости,
лет
ежегодный размер
вырубаемый запас
с 1 га
общий
выру-
баемый
пло-
щадь
запас
м3
%
выбор-
ки
выру-
баемый
лик-
вид-
ный
деловой
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14