Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 874 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының 24-бабына сәйкес және мемлекеттік жастар саясаты саласындағы басқару жүйесін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жастар ісі комитеті құрылсын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, сондай-ақ облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының әкімдіктері заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 маусымдағы
№ 874 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
2. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
12-бөлімде:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген жолда:
3-бағандағы "2620,5" деген сандар "2658,5" деген сандармен ауыстырылсын.
3. "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат):
жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерінде және облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері орынбасарларының шекті санында:
"Барлығы, штат саны (бірлік)" деген бағанда:
"Ақмола" деген жолдағы "2958" деген сандар "2964" деген сандармен ауыстырылсын;

Отдельные вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 874.
В соответствии со статьей 24 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях совершенствования системы управления в сфере государственной молодежной политики Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать Комитет по делам молодежи Министерства образования и науки Республики Казахстан.
2. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан, а также акиматам областей и городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 июня 2012 года № 874
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 12:
в строке "Министерство образования и науки Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:";
в графе 3 цифры "2620,5" заменить цифрами "2658,5".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627):
в лимитах штатной численности местных исполнительных органов и предельном числе заместителей акимов областей, городов Алматы и Астаны, районов (городов областного значения):
в графе "Всего, штатная численность (ед.)":
в строке "Акмолинская" цифры "2958" заменить цифрами "2964";

"Ақтөбе" деген жолдағы "2157" деген сандар "2165" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "3361" деген сандар "3368" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "1369" деген сандар "1375" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "3463" деген сандар "3474" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл" деген жолдағы "2274" деген сандар "2283" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "2032" деген сандар "2039" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "2980" деген сандар "2991" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "3124" деген сандар "3130" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда" деген жолдағы "1601" деген сандар "1607" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "1013" деген сандар "1020" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "2521" деген сандар "2526" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "2435" деген сандар "2440" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан" деген жолдағы "3476" деген сандар "3488" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолдағы "1154" деген сандар "1161" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "772" деген сандар "784" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны:" деген жолдағы "36690" деген сандар "36815" деген сандармен ауыстырылсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 608 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз).

в строке "Актюбинская" цифры "2157" заменить цифрами "2165";
в строке "Алматинская" цифры "3361" заменить цифрами "3368";
в строке "Атырауская" цифры "1369" заменить цифрами "1375";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "3463" заменить цифрами "3474";
в строке "Жамбылская" цифры "2274" заменить цифрами "2283";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "2032" заменить цифрами "2039";
в строке "Карагандинская" цифры "2980" заменить цифрами "2991";
в строке "Костанайская" цифры "3124" заменить цифрами "3130";
в строке "Кызылординская" цифры "1601" заменить цифрами "1607";
в строке "Мангистауская" цифры "1013" заменить цифрами "1020";
в строке "Павлодарская" цифры "2521" заменить цифрами "2526";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "2435" заменить цифрами "2440";
в строке "Южно-Казахстанская" цифры "3476" заменить цифрами "3488";
в строке "г. Алматы" цифры "1154" заменить цифрами "1161";
в строке "г. Астана" цифры "772" заменить цифрами "784";
в строке "Итого:" цифры "36690" заменить цифрами "36815".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2013 № 608 (порядок введения в действие см. п. 7).