Әскери міндеттілерді әскери оқу-жаттығу жиындарына шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 205 қаулысы
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» 2012 жылғы 16 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы әскери оқу-жаттығу жиындарын өткеру үшін осы қаулыға қосымшаға сәйкес санда әскери міндеттілер заңнамада белгіленген тәртіппен шақырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 4 наурыздағы
№ 205 қаулысына
қосымша
2013 жылы әскери оқу-жаттығу жиындарына шақырылатын әскери
міндеттілердің саны
Р/с
Атауы
Әскери міндеттілердің саны
Өткізу кезеңі
1
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі

О призыве военнообязанных на учебные воинские сборы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2013 года № 205
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Призвать в установленном законодательством порядке в 2013 году военнообязанных для прохождения учебных воинских сборов в количестве согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. АХМЕТОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 марта 2013 года № 205
Количество военнообязанных, призываемых
на учебные воинские сборы в 2013 году
п/п
Наименование
Количество военнообязанных
Период проведения
1
Министерство обороны Республики Казахстан