Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 791 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 5 тамыздағы
№ 791 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Жұмыс істеп тұрған және салынып жатқан объектілердің энергия үнемдеуіне сараптама жасау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 ақпандағы № 167 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 5-6, 67-құжат) 1-тармағы.
2. «Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау жөнiндегi комитетінiң «Мемэнергиясараптама» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы № 91 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнің кейбiр шешімдеріне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы.
3. «Оператор-компанияны айқындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 14 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 9-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 28-тармағы.
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 826 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 49, 445-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 791
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 августа 2013 года № 791
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2000 года № 167 «Об утверждении Правил экспертизы энергосбережения действующих и строящихся объектов» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 5-6, ст. 67).
2. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года № 91 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Госэнергоэкспертиза» Комитета по государственному энергетическому надзору Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан».
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2008 года № 14 «Об утверждении Правил определения компании-оператора» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 9).
4. Пункт 28 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).
5. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 826 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 49, ст. 445).