"Азаматтарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2135 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 835 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 27.01.2016 № 31 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2135 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 582-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету ережесінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің формулярлық комиссиясы (бұдан әрі - формулярлық комиссия) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің консультациялық-кеңесші және сарапшы органы болып табылады. Формулярлық комиссия қызметінің ережесі мен тәртібін денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган бекітеді.
Дәрілік формулярды қалыптастыруды және медициналық ұйымның дәрілік заттарға қажеттілігін анықтауды ұйымның формулярлық комиссиясы медициналық ұйымның бюджеттік бағдарламасының әкімшісі көздеген бюджет қаражаты шегінде жүзеге асырады және ұйымының басшысы бекітеді.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            С.Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2135 "Об утверждении Правил обеспечения лекарственными средствами граждан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 835. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 31
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.01.2016 № 31 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2135 «Об утверждении Правил обеспечения лекарственными средствами граждан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 528) следующее изменение:
в Правилах обеспечения лекарственными средствами граждан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Формулярная комиссия Министерства здравоохранения Республики Казахстан является консультативно-совещательным и экспертным органом Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - формулярная комиссия). Положение и порядок деятельности формулярной комиссии утверждаются уполномоченным органом в области здравоохранения.
Формирование лекарственного формуляра и определение потребности в лекарственных средствах медицинской организации осуществляются формулярной комиссией организации в пределах бюджетных средств, предусмотренных администратором бюджетной программы медицинской организации, и утверждаются руководителем организации.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов