"Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 878 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов
«Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 185-құжат; 2011 ж., № 3-4, 39-құжат; 2012 ж., № 9, 171-құжат; № 47, 626-құжат; 2013 ж. № 11, 200-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік бағдарламалар тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 7 және 8-жолдармен толықтырылсын:
«
7.
Діни экстремизмге және терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі мемлекеттік бағдарлама
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
2013 жылғы 1 тамызға дейін
2013-2017 жылдар
2013 жылғы 1 қыркүйекке дейін
8.
Құқық қорғау жүйесін одан әрі жаңғыртудың мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
2013 жылғы 1 шілдеге дейін
2014-2020 жылдар
2013 жылғы 1 тамызға дейін
».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 878
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 «Об утверждении Перечня государственных программ».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан
от 19 марта 2010 года № 957 «Об утверждении Перечня
государственных программ»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта  2010 года № 957 «Об утверждении Перечня государственных программ»  (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 185; 2011 г., № 3-4, ст. 39; 2012 г., № 9, ст. 171; № 47, ст. 626; 2013 г., № 11, ст. 200) следующие дополнения:
Перечень государственных программ, утвержденный вышеназванным  Указом:
дополнить строками, порядковые номера 7 и 8,следующего содержания:
«
7.
Государственная программа по противодействию религиозному экстремизму и терроризму
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
до 1 августа 2013 года
2013-2017 годы
до 1 сентября 2013 года
8.
Государственная программа дальнейшей модернизации правоохранительной системы
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
до 1 июля 2013 года
2014-2020 годы
до 1 августа 2013 года
».
Президент
Республики Казахстан                        Н. Назарбаев