"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару базалық құрылымын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 37 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару базалық құрылымын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 38, 553-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару базалық құрылымында:
«Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың әкімдігі» деген бөлімде 20-тармақ алынып тасталсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
1) осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне осы қаулының орындалуы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Қазақстан Республикасының Үкіметіне осы қаулының орындалуы туралы қорытынды ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 608 "Об утверждении базовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2014 года № 37
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 608 «Об утверждении базовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 38, ст. 553) следующее изменение:
в Базовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе «Акимат области, города республиканского значения, столицы» пункт 20, исключить.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления;
2) представить в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан информацию об исполнении настоящего постановления.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан представить в Правительство Республики Казахстан итоговую информацию об исполнении настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов